Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Strona 1 z 2 12 OstatniLast
Wyniki 1 do 10 z 16

Wątek: / Forums dołączony do domeny na miejscu

  1. #1
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Lipiec 2010
    Wiadomości
    27

    Question / Forums dołączony do domeny na miejscu

    vBSEO 3.6
    vBulletin 3.6.8
    vBET 2.3.x
    vBSEO mapa strony

    Po zainstalowaniu darmowej wersji test i znalazłem się tłumaczenie działa świetnie!

    Nie ma jednak poważny problem na adresy:

    Moja strona jest serwisem społecznościowym (xxx.com URL) zintegrowany z forum vBulletin v3.6.8 (xxx.com URL / forum).

    . Po zainstalowaniu vBET i wprowadziła zmiany do administratora forum htaccess, natknąłem się na problem - raz wybrać tłumaczenie, nie mogę wrócić do xxx.com jak wszystkie adresy URL xxx.com teraz staje xxx.com / forums.

    Dla URL xxx.com / index.php przykład? Page = muzyka staje się teraz xxx.com / forum / index.php? Page = muzyki i dlatego part sieci strony jest całkowicie złamana jak wszystkie adresy URL są przekierowywane na forum vBulletin.

    A, URL forum, który został xxx.com / forum nie, staje się xxx.com / forum / forum.

    Jeśli wyłączony śledzenia URL, powyższy problem nie odejdziesz, ale automatyczne tłumaczenie zatrzymuje się również, co nie jest, czego chcę.

    Umieścić / forum jako parametr katalog Forum w vBET ustawienia, a ja za instrukcję zmienić. Htaccess dla użytkowników vBSEO.

    Czego mi brakuje?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Może to być spowodowane przez złe ustawienia. Należy pamiętać, że Forum katalogu parametr powinien być używany tylko w przypadku, gdy forum używa podkatalogu w adresie URL, kiedy to prawdziwe podkatalogu (nie wirtualnym - jak na przykład wykonane przez vBSEO). To jest wyraźnie opisane w opisie parametru.

    Więc upewnij się, że mają do tego prawo. Proszę oczyścić Forum katalogu parametrów i sprawdzić czy pomógł.

  3. #3
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Lipiec 2010
    Wiadomości
    27

    Default

    Mój adres forum jest xxx.com / forum, dlatego dodałem / forums w vBET ustawienia katalogu Forum.

    Usuwanie to nie pomogło. Po usunięciu tego, adres forum, gdy tłumaczenie jest zaznaczone, staje się xxx.com / cs / forums (cs jest językiem), co niedziałający link.

    Oto mój htaccess w katalogu / forum root.:

    Code:
    # Comment the following line (add '#' at the beginning)
    # to disable mod_rewrite functions.
    # Please note: you still need to disable the hack in
    # the vBSEO control panel to stop url rewrites.
    RewriteEngine On
    
    # Some servers require the Rewritebase directive to be
    # enabled (remove '#' at the beginning to activate)
    # Please note: when enabled, you must include the path
    # to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
    #RewriteBase /
    
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    # RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxx\.com
    # RewriteRule (.*) http://www.xxx.com/forums/$1 [L,R=301]
    
    RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.xxx\.com$
    RewriteRule ^(.*)$ http://xxx.com/forums/$1 [L,R=301]
    
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?)?)$ vbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    I źle się wcześniej, bo z tego opisu:
    Dla URL xxx.com / index.php przykład? Page = muzyka staje się teraz xxx.com / forum / index.php? Page = muzyki i dlatego part sieci strony jest całkowicie złamana jak wszystkie adresy URL są przekierowywane na forum vBulletin.
    Teraz rozumiem. To wszystko jest OK - tylko vBET darmowej wersji nie obsługują tłumaczenia zawartości zewnętrznej - tłumaczy tylko forum. URL:? Xxx.com / index.php music = poza forum, więc przerwy. vBET darmowa wersja przekłada tylko forum. Nic więcej.

    Pełna wersja vBET przekłada się zawartości poza forum generowane vBulletin - można go zobaczyć na naszym forum. Zobacz treść tutaj:
    http://www.vbenterprisetranslator.com/
    lub tutaj
    http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php
    i bawić się z tłumaczenia.

    Jeśli nadal nie rozumiem problemu - proszę o przesłanie mi dokładny adres URL strony, która sprawia problemu.
    Jeśli dobrze rozumiem to dobrze - to odpowiedź brzmi: free vBET nie obsługują tłumaczenie treści poza forum, płatnej obsługuje stron poza forum generowane z silnikiem vBulletin.

    PS.
    W swoim htaccess zasady vBET są w złym miejscu -. Te powinny być TUŻ PRZED zasady vbseo - żadne inne przepisy powinny być między vBET i zasady vbseo.

  5. #5
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Lipiec 2010
    Wiadomości
    27

    Default

    Tak moje zasady są przed zasad vBSEO.

    Będzie kupić wersję komercyjną. Czy muszę odinstalować darmową wersję i zainstalować wersję komercyjną?

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Tak - jeśli chcesz zainstalować wersję komercyjną, to najpierw należy odinstalować darmową wersję - wystarczy go odinstalować przez Admin CP.

    Ponadto należy pamiętać, że. Reguł htaccess nie zmieni.

  7. #7
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Lipiec 2010
    Wiadomości
    27

    Default

    Witam kupiłem wersję komercyjną, odinstalować darmową wersję i zainstalować wersję handlowych 3.x. Prace tłumaczenie, ale mam dokładnie takie same problemy jak w wersji darmowej.

    Musiałem wyłączyć URL śledzenia inaczej URL staje xxx.com / forum / forum kiedy nawigacja.

    Ponadto, kolejny problem nadal istnieje -. Po dodaniu reguł URL przed zasadami vBSEO w htaccess, vBSEO mapa strony link jest uszkodzony. Mam nie znaleziono strony o mój adres URL witryny. Usuwanie wszystkich zasad vBET by uczynić pracę URL mapy witryny ponownie, ale z pewnością nie jest rozwiązanie.

    Am I czegoś brakuje?

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Aby mapa działa zasady vBET przejść do odpowiedniego miejsca. Po prostu nie daniele instrukcje - w instrukcji masz jasno opisane do wprowadzenia zasady vBET TUŻ PRZED vbseo.php zasad i ustawić go przed zasad mapa zamiast. Również upewnij się, że masz zasady wersji płatnej - bez nich ma inne zasady. Usuń stare zasady i umieścić nowe w odpowiednim miejscu + dodaj katalogu forum do 2 pierwszych zasad (tak jak opisane w instrukcji). Jeśli będzie to nadal nie działa - wyślij całą zmianie zawartości pliku htaccess..

    O / forum / forum - co masz ustawione dla Admin CP -> vBET -> główna -> Forum?

  9. #9
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Lipiec 2010
    Wiadomości
    27

    Default

    Ok dzięki. I rozwiązał mapa złamane problemu link. Ale .. / forum / problem forum nadal istnieją. I tak ustawić / forums w Admin CP -> vBET -> Główne - katalog Forum>. Bez ustawienia forum w tej dziedzinie tłumaczenia nawet nie działa - to prowadzi do strony, nie istnieje.

  10. #10
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Lipiec 2010
    Wiadomości
    27

    Default

    Oto mój aktualny htaccess pod xxx.com / forum root.:

    # Komentarz następujący wiersz (dodaj "#" na początku)
    # W celu wyłączenia funkcji mod_rewrite.
    # Uwaga: trzeba jeszcze wyłączyć hack w
    # Panelu sterowania vBSEO zatrzymać url przepisuje.
    RewriteEngine On

    # Niektóre serwery wymagają dyrektywy RewriteBase być
    # Włączony (usuń "#" na początku w celu aktywacji)
    # Uwaga: po włączeniu, należy podać ścieżkę
    # Do głównego folderu vB (tj. RewriteBase / forum /)
    # RewriteBase /

    RewriteBase / forum /

    % {HTTP_HOST} ^ www \\. Xxx \\. Com $
    RewriteRule ^(.*)$ http://xxx.com/forums/ $ 1 [L, R = 301]

    RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ gz))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]

    RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & przekierowany = / forum / index.php [L, QSA]
    RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & przekierowany = / forum / $ 2 [L, QSA]

    RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
    RewriteRule ^ ((archiwum /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

    RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
    RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
    RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientScript | cpstyles | zdjęcia) /
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]
    Jak widać, miałem do usunięcia
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]
    od .htaccess do URL mapy witryny, w pracy. To, co ja mam robić? Nie pamiętam, że czytałem wszędzie twój nauka, że muszę usunąć reguły vBSEO w .htacess pliku mapy witryny URL w dalszym ciągu pracować. Będzie to zepsuć mojego vBSEO?
    Ostatnio edytowane przez myandy99; 12-08-11 W 00:51. Powód: Więcej pytanie na vBSEO i mapa

Strona 1 z 2 12 OstatniLast

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •