КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Проблема із завантаженням Стиль ..



VGF
19-05-10, 23:03
Хто-небудь ще є проблеми з їх стиль не завантажуючи при імпорті XML?

Як тільки я імпортувати XML-файл vBet, мій стиль / Шкіра повністю розбита.

Відключення vBet не виправити. У мене є для повного видалення XML-файл, для речей, щоб виглядати нормально знову.

Це був той же результат для всіх стилів на мій форум. Навіть за замовчуванням VBulletin один.

Його рушійною мене з розуму ...

VGF
20-05-10, 00:16
Nevermind ... Його виправлена.

Я -

Магазин CSS стилів, як файли .... у мене було під №


Я включив його та й тепер все працює відмінно. (Також 777'd відповідну папку)


Хтось була така ж проблема раніше -


vBET
20-05-10, 17:13
Дякуємо за нашу увагу. Як ми chnged інформації прем'єр після vBET установки посилання на CSS була створена по-різному В. Б. себе. Тепер ми знаємо спосіб відтворити це - спасибі! Ми будемо відтворювати його на нашому тестовому сервері і перевірити це не якась помилка vBuletin - vBET не повинні брати участь у генерації CSS посилання, тим більше, що у вас проблема навіть з vBET інвалідів. Тим не менше ми будемо досліджувати його, щоб переконатися, це не наша помилка, а у випадку, якщо це VB, але, зауважимо VB команди. Ще раз спасибі і сподіваємося, що радість форма, що має vBET бортовий покриє ті невеликі проблеми під час установки:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1