КПК

Перегляд повної версії: Як запобігти частин тексту для перекладу



jonlar
27-04-10, 20:22
Привіт там. Я використовую безкоштовну версію цієї великої аддон і тільки хотів запитати, чи можна для захисту частин тексту перед перекладом?

vBET
27-04-10, 21:03
Так, просто використовувати не перекладається області - якщо вам потрібно щось бути не перекладається просто відредагувати відповідний шаблон і покласти його між
і (Примітка: ви не можете використовувати будь мод, який видаляє коментарі використовувати цю функціональність)

jonlar
27-04-10, 21:11
Це також можна використовувати це в VB CMS в статті, в будь-якому випадку?

vBET
27-04-10, 21:47
Не в безкоштовної версії. У платний ви можете зробити це дуже просто, додавши такі текст всередині notranslate BBCode в ваші повідомлення CMS.

jonlar
27-04-10, 23:08
Ok Спасибі. Але, чесно кажучи, я не хочу платити 90 баксів за скрипт! коли всі витрати В.Б. (передоплати) 125 €
Thats defenitly до експансивної. Я просто чесний

vBET
02-05-10, 22:30
Саме тому ми пропонуємо Вам безкоштовну версію - Ви можете насолоджуватися цим до тих пір, як захочете! :) Ви і кожен, хто просто хоче переклади та не піклується про чудову продуктивності, підтримка російськомовного співтовариства, перекладається RSS і багато іншого.

У нас є багато клієнтів, які дуже радий за вкладають свої гроші в платній версії:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1