PDA

View Full Version: Kuidas vältida teksti osade tõlkimist



jonlar
27-04-10, 20:22
Hi there. Ma kasutan tasuta versiooni sellest suurest addon ja tahtsin küsida, kas on võimalik kaitsta teksti osade enne tõlge?

vBET
27-04-10, 21:03
Jah, lihtsalt kasutada ei tõlgita ala - kui vajate midagi, mida ei tõlgita lihtsalt muuta sobiva malli ja pane see vahele
ja (Pane tähele: sa ei saa kasutada kõiki mod mis eemaldab kommentaaride Selle funktsiooni kasutamiseks)

jonlar
27-04-10, 21:11
Kas on võimalik kasutada ka seda vb CMS tootes mingil viisil?

vBET
27-04-10, 21:47
Mitte tasuta versioon. Paides ühe saate seda teha väga lihtne, lisades need teksti sees notranslate bbcode oma CMS sõnum.

jonlar
27-04-10, 23:08
Ok Tänud. Aga olgem ausad, i dont taha maksta 90 dollarit jaoks script! kui kogu vB kulud (ettemakstud) 125 €
Thats defenitly et ekspansiivne. Ma olen lihtsalt aus

vBET
02-05-10, 22:30
Sellepärast pakume tasuta versioon - te võite seda nautida nii kaua soovite! :) Sina ja keegi, kes lihtsalt tahab tõlkeid ja ei hooli suurt jõudlust, mitmekeelne ühenduse toetust, mis on tõlgitud RSS ja palju muud.

Meil on palju kliente, kes on väga õnnelik investeerimiseks oma raha tasulise versiooni:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1