КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Брендинг Безкоштовно як і раніше показує "Автоматичний переклад підтримується vBET 4.2.1"



Jesh
27-04-10, 16:03
Міхал,

Я купив брендингу безкоштовно (BF) версії 4.2.1 vBET.

Він як і раніше показує: Автоматичний переклад підтримується vBET 4.2.1 на нижній частині сторінки. Я завантажив йому нові файли, а потім імпортується нове. XML з Overwrite далі.

Низ Форум монет (http://www.coinforums.com) як і раніше показує: Автоматичний переклад підтримується vBET 4.2.1.

Як видалити її?

Спасибі,

Грег

редагувати: вибачте означало поставити це в усуненні неполадок

vBET
27-04-10, 21:09
За замовчуванням BF пакета зняв кредитних посилання, але, BF ліцензія надає право видалити також інформація про версію - Я PM Інструкції:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1