СДА

Виев Фулл Версион: Решити Брендирање Бесплатни још увек показује "Аутоматски Преводи подржан од стране вБЕТ 4.2.1"



Jesh
27-04-10, 16:03
Михал,

Купио сам брендинг бесплатно (БФ) верзија 4.2.1 вБЕТ.

То је још увек показује: Аутоматски Преводи подржан од стране вБЕТ 4.2.1 на дну странице. Ја се учитала нове датотеке, а затим увезене нову КСМЛ са Оверврите даље..

Дно Новац Форум (хттп://ввв.цоинфорумс.цом) још увек показује: Аутоматски Преводи подржан од стране вБЕТ 4.2.1.

Како га уклонити?

Хвала,

Грег

едит: Жао за циљ да стави ово у решавању проблема

vBET
27-04-10, 21:09
По дефаулту БФ пакет је уклоњен кредит везу, али има БФ дозволу даје вам право да се уклони информације верзија - Ја АМ вам упутства:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations