КПК

Перегляд повної версії: Колір тексту?



Taurus
03-02-12, 05:07
Де можна змінити колір тексту на прапори розкривного меню будь ласка? Деякі з моїх скінів це абсолютно неможливо прочитати. Переглянути вкладені:

http://creativx.net/forums/imagehosting/34f2b5d50e0cf3.jpg

r.dziadusz
03-02-12, 17:58
Це, швидше за все, буде потрібно деякі зміни в код. Я буду перевірити його, і я дам вам більш ключ завтра

Taurus
04-02-12, 06:32
ОК Спасибі, я буду перевірте регулярно.

r.dziadusz
04-02-12, 15:01
Добре, я знайшов це:
Щоб встановити колір цього розкривному меню потрібно змінити файл:
корінь Форум - > включає - > vbenterprisetranslator_functions_url.php

і редагування рядка:


$menu .= '<td class="vbmenu_option"><a rel="novbseo" style="color: black;" ';


Змінити значення кольору:

У прикладі, якщо ви хочете, щоб зелена тексту:


$menu .= '<td class="vbmenu_option"><a rel="novbseo" style="color: green;" ';

Taurus
04-02-12, 15:37
У мене є близько 20 різних скінів на форумі. Так, з цього змінити це змінить колір глобально на всі шкури. Що не буде. Мені потрібно змінювати колір тексту для різних форуму шкури. Дякую.

r.dziadusz
05-02-12, 00:12
Зараз ми не підтримують dinamically, змінюючи колір тексту для меню, що випадає, це жорстко значення у наш сценарій. Я буду просити Міхал чи це буде для редагування в нашому наступному випуску

Taurus
05-02-12, 04:34
Зараз ми не підтримують dinamically, змінюючи колір тексту для меню, що випадає, це жорстко значення у наш сценарій. Я буду просити Міхал чи це буде для редагування в нашому наступному випуску

Я вже фіксована сама спасибо. Я просто додати код stylevars у цю частину, ви мені дали. Так що він тягне з у Stylevars. Який працює набагато краще для кожного шкіри використовує різні кольори. Дякую.

sergarch
15-02-12, 12:44
Я вже фіксована сама спасибо. Я просто додати код stylevars у цю частину, ви мені дали. Так що він тягне з у Stylevars. Який працює набагато краще для кожного шкіри використовує різні кольори. Дякую.

Hello!

Могли б ви поділитися ваше рішення для інших, будь ласка?

Спасибі!

:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations