КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Google відмовляється індексувати додаткові URL, створені vBET



myandy99
25-08-11, 04:07
vBET 3.4.1
vBSEO 3,6
VBulletin 3.6.8
vBSEO Карта сайту

Я інтегрованої vBET з vBSEO Карта сайту та URL-адрес генерується в карту сайту значно збільшилася через додаткових мов. Однак Google відмовляється індексувати більшість з них на веб-з наступним повідомленням прислав мені на моєму веб-майстрів Tool:


Робот Google виявив надзвичайно велику кількість URL-адрес на вашому сайті: http://xxxx.com/

Робот Google зіткнувся з проблемами при скануванні вашого сайту http://xxxx.com/.

Googlebot зустрічається вкрай велика кількість посилань на ваш сайт. Це може вказувати на проблеми з URL структури вашого сайту. Googlebot може бути надто скануванні великого числа різних URL-адрес, які вказують на ідентичних або схожих за змістом, або повзе частини вашого сайту, які не призначені для сканування на Google. В результаті робот Google може споживати набагато більше ресурсів, ніж необхідно, або може бути не в змозі повністю індексувати весь вміст вашого сайту.

Більш детальну інформацію про цю проблему

Ось список типових URL-адрес з потенційними проблемами. Однак цей перелік не може включати в себе всі проблемні адреси на вашому сайті.

(Примітка: зразок URL, перераховані іноземним URL-адрес мови (наприклад, http://xxx.com/forums/no/something-something.html), і вони працюють URL-адреси, не порушується URL).


В результаті, в той час як з vBET я представив набагато більше адрес, ніж раніше (661 934), щоб через Google Sitemap, Google відхилив більшість з них і тільки індексуватися 44506 з них.

Детальний повідомлення, яке пояснює, чому Google не показник тих, веб-адрес, як наступне:


URL-адрес не послідувало
Коли ми перевірили кілька URL-адрес з вашого файлу Sitemap, ми виявили, що деякі URL, перенаправлення на інші місця. Ми рекомендуємо, щоб ваша карта сайту містять URL-адрес, які вказують на кінцевий пункт призначення (цільової перенаправлення) замість перенаправлення на іншу адресу.

Помилка HTTP: 301
URL:
http://xxx.com/forums/sl/blah-blah-blah/314-what-ever-sample.html
Проблема виявлена: 18 серпня 2011

Не повинно Google індекс більше моїх URL, якщо не всі? Я читав на цьому форумі гарні статті про vBET збільшення індексуватися URL-адрес на веб, в результаті чого в додатковий трафік. Цього не сталося зі мною.

Як виправити проблему?

kamilkurczak
25-08-11, 08:21
привіт,
Ви можете вставляти тут повне повідомлення від Google? з повним списком неправильний URL-и? якщо ви не хочете, щоб вставити її тут - ви можете PM мені. Я повинен перевірити це посилання помітили Google:) спасибі

myandy99
26-08-11, 06:15
Просто PM'ed вас. Всього 2 прем'єри, тому повідомленні Google дуже довгий. Спасибі

kamilkurczak
26-08-11, 09:02
привіт,
Я перевірив ваші посилання, і я не помітив жодних хибних URL-адрес і подвійні перенаправлення. Чи можете ви текст сюди файл robots.txt контенту?
по-друге - за допомогою інструментів Google Chrome (Ctrl + Shift + J в хром) я помітив деякі помилки - ви можете перевірити це usng Google Chrome браузером.
(Bad Request 400, зображення не знайдений = 404) ви можете перевірити це.

Я постараюся розібратися чому Google надіслати вам це повідомлення.

по-друге. Я помітив, деякі сторінки з подвійною мова в URL, наприклад: так що є проблема з перенаправленням. Ви впевнені, що вам інтегрувати vBET з vBSEO правильно?

myandy99
26-08-11, 17:33
Я думав, я дотримувався інструкції з інтеграції vBET з vBSEO. Як ви думаєте, що я, можливо, пропустили? Я можу перевірити.

форуми / ні / PL / PhotoPlog це на третій мод партія VBulletin і вона не була інтегрована з vBET (я не знаю, як це зробити), тому я не здивувався, побачивши непарні адреси для PhotoPlog під vBET. PhotoPlog буде встановлений в корені сайту, а не форум корінь так URL дійсно повинен бути корінь / якась мовою / PhotoPlog, а не корінь / форуми / якась мовою / PhotoPlog. Але в будь-якому випадку Google скаржиться на мої регулярні URL, форум занадто багато, і проблематично.

Це мій robots.txt, перш ніж я отримав повідомлення Google:

User-Agent: Slurp

User-Agent: *
Disallow: / форум / cron.php
Disallow: / форум / login.php
Disallow: / форум / newreply.php
Disallow: / форум / newthread.php
Disallow: / форум / printthread.php
Disallow: / форум / private.php
Disallow: / форум / profile.php
Disallow: / форум / register.php
Disallow: / форум / report.php
Disallow: / форум / reputation.php
Disallow: / форум / search.php
Disallow: / форум / sendmessage.php
Disallow: / форум / payments.php
Disallow: / форум / CGI-BIN /
Disallow: / форум / входить /
Disallow: / форум / living_avatars /
Disallow: / форум / customavatars /
Disallow: / форум / members.php
Disallow: / форум / memberlist.php
Disallow: / сусід по кімнаті
Disallow: / сусід-notused
Disallow: / 3rdParty /
Disallow: / CGI-BIN /
Disallow: / класів /
Disallow: / crons /
Disallow: / функції /
Disallow: / імпорт /
Disallow: / входить /
Disallow: / JScript /
Disallow: / ліцензії /
Disallow: / модулі /
Disallow: / модератор /
Disallow: / psystems /
Disallow: / Smarty /
Disallow: / Temp /
Disallow: / AJAX /
Disallow: / news.php /
Disallow: / форум / членів /

Карта сайту: http://xxxx.com/forums/sitemap_index.xml.gz


Це мій robots.txt, після того як я отримав Google повідомлення (я додав заборонити в / форуми / мова / членів)


User-Agent: Slurp

User-Agent: *
Disallow: / форум / cron.php
Disallow: / форум / login.php
Disallow: / форум / newreply.php
Disallow: / форум / newthread.php
Disallow: / форум / printthread.php
Disallow: / форум / private.php
Disallow: / форум / profile.php
Disallow: / форум / register.php
Disallow: / форум / report.php
Disallow: / форум / reputation.php
Disallow: / форум / search.php
Disallow: / форум / sendmessage.php
Disallow: / форум / payments.php
Disallow: / форум / CGI-BIN /
Disallow: / форум / входить /
Disallow: / форум / living_avatars /
Disallow: / форум / customavatars /
Disallow: / форум / members.php
Disallow: / форум / memberlist.php
Disallow: / сусід по кімнаті
Disallow: / сусід-notused
Disallow: / 3rdParty /
Disallow: / CGI-BIN /
Disallow: / класів /
Disallow: / crons /
Disallow: / функції /
Disallow: / імпорт /
Disallow: / входить /
Disallow: / JScript /
Disallow: / ліцензії /
Disallow: / модулі /
Disallow: / модератор /
Disallow: / psystems /
Disallow: / Smarty /
Disallow: / Temp /
Disallow: / AJAX /
Disallow: / news.php /
Disallow: / форум / членів /
Disallow: / форум / AF / членів /
Disallow: / форум / кв / членів /
Disallow: / форум / AR / членів /
Disallow: / форум / ги / членів /
Disallow: / форум / аз / членів /
Disallow: / форум / ЄС / членів /
Disallow: / форум / буде / членів /
Disallow: / форум / BG / членів /
Disallow: / форум / CA / членів /
Disallow: / форум / ж-CN / членів /
Disallow: / форум / год. / членів /
Disallow: / форум / CS / членів /
Disallow: / форум / так / членів /
Disallow: / форум / п / членів /
Disallow: / форум / EN / членів /
Disallow: / форум / та ін / членів /
Disallow: / форум / TL / членів /
Disallow: / форум / П / членів /
Disallow: / форум / FR / членів /
Disallow: / форум / GL / членів /
Disallow: / форум / ка / членів /
Disallow: / форум / ді / членів /
Disallow: / форум / ел / членів /
Disallow: / форум / HT / членів /
Disallow: / форум / ш / членів /
Disallow: / форум / привіт / членів /
Disallow: / форум / HU / членів /
Disallow: / форум / є / членів /
Disallow: / форум / ID / членів /
Disallow: / форум / га / членів /
Disallow: / форум / це / членів /
Disallow: / форум / JA / членів /
Disallow: / форум / до / членів /
Disallow: / форум / LV / членів /
Disallow: / форум / л / членів /
Disallow: / форум / мк / членів /
Disallow: / форум / мс / членів /
Disallow: / форум / мт / членів /
Disallow: / форум / ні / членів /
Disallow: / форум / FA / членів /
Disallow: / форум / PL / членів /
Disallow: / форум / PT / членів /
Disallow: / форум / ро / членів /
Disallow: / форум / RU / членів /
Disallow: / форум / ср / членів /
Disallow: / форум / SK / членів /
Disallow: / форум / SL / членів /
Disallow: / форум / ES / членів /
Disallow: / форум / SW / членів /
Disallow: / форум / SV / членів /
Disallow: / форум / ж-TW / членів /
Disallow: / форум / м / членів /
Disallow: / форум / об / членів /
Disallow: / форум / Великобританія / членів /
Disallow: / форум / ур / членів /
Disallow: / форум / VI / членів /
Disallow: / форум / су / членів /
Disallow: / форум / уг / членів /
Disallow: / форум / member.php
Disallow: / форум / AF / member.php
Disallow: / форум / кв / member.php
Disallow: / форум / AR / member.php
Disallow: / форум / ги / member.php
Disallow: / форум / аз / member.php
Disallow: / форум / ЄС / member.php
Disallow: / форум / буде / member.php
Disallow: / форум / BG / member.php
Disallow: / форум / CA / member.php
Disallow: / форум / ж-CN / member.php
Disallow: / форум / год. / member.php
Disallow: / форум / CS / member.php
Disallow: / форум / так / member.php
Disallow: / форум / п / member.php
Disallow: / форум / EN / member.php
Disallow: / форум / та ін / member.php
Disallow: / форум / TL / member.php
Disallow: / форум / П / member.php
Disallow: / форум / FR / member.php
Disallow: / форум / GL / member.php
Disallow: / форум / ка / member.php
Disallow: / форум / ді / member.php
Disallow: / форум / ел / member.php
Disallow: / форум / HT / member.php
Disallow: / форум / ш / member.php
Disallow: / форум / привіт / member.php
Disallow: / форум / HU / member.php
Disallow: / форум / є / member.php
Disallow: / форум / ID / member.php
Disallow: / форум / га / member.php
Disallow: / форум / це / member.php
Disallow: / форум / JA / member.php
Disallow: / форум / до / member.php
Disallow: / форум / LV / member.php
Disallow: / форум / л / member.php
Disallow: / форум / мк / member.php
Disallow: / форум / мс / member.php
Disallow: / форум / мт / member.php
Disallow: / форум / ні / member.php
Disallow: / форум / FA / member.php
Disallow: / форум / PL / member.php
Disallow: / форум / PT / member.php
Disallow: / форум / ро / member.php
Disallow: / форум / RU / member.php
Disallow: / форум / ср / member.php
Disallow: / форум / SK / member.php
Disallow: / форум / SL / member.php
Disallow: / форум / ES / member.php
Disallow: / форум / SW / member.php
Disallow: / форум / SV / member.php
Disallow: / форум / ж-TW / member.php
Disallow: / форум / м / member.php
Disallow: / форум / об / member.php
Disallow: / форум / Великобританія / member.php
Disallow: / форум / ур / member.php
Disallow: / форум / VI / member.php
Disallow: / форум / су / member.php
Disallow: / форум / уг / member.php
Disallow: / форум / ги / member.php
Disallow: / форум / аз / member.php
Disallow: / форум / ЄС / member.php
Disallow: / форум / ка / member.php
Disallow: / форум / ур / member.php

Карта сайту: http://xxxx.com/forums/sitemap_index.xml.gz

kamilkurczak
29-08-11, 09:12
Ви можете перевірити наші роботи файл звідси
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html # post1178

vBET
29-08-11, 20:10
Привіт. Я тільки що відправив інформацію, щоб Каміль направити мені свої вечори. Як я бачу, проблема викликана подвійним кодом мови в URL, - саме тому ви отримали лист від Google - у вас є багато URL з однаковим змістом.

Перш за все - такі посилання не повинні бути створені. Причина тут може бути не інтегрована плагінів.

Наступна навіть якщо такі URL створюється vBET припустити, щоб дізнатися про це, і перенаправлення. Перенаправлення не відбувається, на вашому форумі, і це проблема. Я не знаю, чому він не перенаправлення - це vBET помилку або через ви використовуєте його на офіційно не підтримується VBulletin версії. vBET 3.x для VBulletin 3.8, і ви використовуєте VBulletin 3.6. Мені потрібно перевірити його на місце. Будь ласка, PM мені ваші CP адміністратора і FTP деталі доступу.

myandy99
30-08-11, 04:47
Просто ви PM'ed

vBET
31-08-11, 04:33
ОТЖЕ, - тепер я бачу реальну проблему - посилання для PhotoPlog не повинні включати / форумах взагалі. Це було питання інтеграції - ви не зробили будь-якої інтеграції зусиль і зв'язок був не абсолютної відносної так vBET Передбачається, що він як і раніше форумі сервері.

Ви не бачите, як вона сприяла скаргу Google, але я це бачу. Кожен (більшість) посилання, включені Є переведені посилання - кожна перекладена сторінка включена неправильна посилання на PhotoPlog (як ДОМЕН / форуми / PL / PhotoPlog / index.php був включений на кожній сторінці із польський переклад). Таким чином, кожна перекладена сторінка включені посилання дублюється зміст, тому що в ті непрацюючі посилання у Вас є PhotoPlog сторінку, яка включає в себе основний зміст сторінки форуму.

Я просто додав до PhotoPlog ігноруються адресами, і vBET не буде генерувати такі непрацюючі посилання для PhotoPlog більше. Було б краще, щоб інтегрувати і він також переклав, але це не поширюється безкоштовна технічна підтримка. Будь ласка, відкрийте нову тему в розділі інтеграції за допомогою - як і раніше буде складно, якщо взагалі можливо, тому що у Вас є це в поєднанні з vBSEO правилами - так, швидше за все, стандартні підказки інтеграції, не буде достатньо. Створення інтеграції наших співробітників є платною послугою і коштує $ 30 (http://www.vbenterprisetranslator.com/integration-service.php).

Так фактичне рішення вирішує проблему, зберігаючи PhotoPlog сторінок з vBET системи. Непрацюючі посилання не будуть генеруватися більше, і вже визнаних непрацюючі посилання на Google буде перенаправлений так як посилання:
DOMAIN/forums/pl/photoplog/gallery-view-3.html
будуть перенаправлені на:
DOMAIN/forums/photoplog/gallery-view-3.html

Таким чином, ви повинні додати Htaccess правило, яке буде перенаправляти ці запити, щоб:. DOMAIN/photoplog/gallery-view-3.html
Це вже з vBET системи (vBET тепер ігнорує PhotoPlog на вашому форумі) - це тому, що ваш форум дозволяє для таких битих посилань.

Це має вирішити проблему - я не бачу ніяких інших аномалій. Якщо у вас - будь ласка, дайте нам знати, де. Будь ласка, зверніть особливу увагу на всі посилання виходячи за межі вашого форуму каталогу - перевірити це після переведення тих, є правильними. Ті, повинна бути абсолютною, у противному випадку vBET побачить його, як частина форуму зміст і додати переклад відстеження там. Це можна простежити переклад на сторінки поза каталогу форуму та підтримки перекладу там, якщо воно породжує використанням VBulletin двигуна, але це вимагає інтеграції - за умовчанням форум vBET перекладає.

Будь ласка, скажіть вам потрібна додаткова допомога в цій галузі.

PS.
Ще одна аномалія, але не пов'язаних з vBET - Google показує кілька посилань на листівки сторінок, де, пройшовши там я бачив той самий зміст сторінки після перенаправлення, а й інші URL, переконайтеся, що перенаправлення посилає відповідний заголовок говорить, що зміст не існує.

vBET
04-09-11, 19:48
Відповідаючи на ваше запитання в личку, чому у вас було попередження про сторінку, яка в даний час абсолютно ОК.

Можливі причини:
1. Він посилаються на дублюється контент (до неправильної посиланням PhotoPost який був на кожній вашій перекладеної сторінки, перш ніж ми зробили зміни)
2. Коли Google прийшов туди вперше, коли ви могли б проблеми з Google сам переклад - як перевищила квоту, або тимчасовий заблоковані вихідні запити з вашого сервера, або тимчасовий заблокований Google Translation API себе (з інших причин, ніж переклад) - так що якщо немає тих, відбулося Коли Google робот відвідав ваш ще не кешуються сторінки, то робот бачив тільки макет з порожніми всі тексти (переклад результаті порожній рядок для кожного перекладу) - так що всі сторінки були ж тоді.

Не можу сказати зробив це сталося, але ті можливі причини, які ми бачимо зараз. Також зверніть увагу, що саме зараз, коли кеш заповнений менше ймовірність того, що ви будете перевищувати Google Translation API квотою (це набір з деякий час - після того, Google зробив заяву, що переклад API буде закритий).

У цей самий момент ми не бачимо жодних проблем з іншою частиною вашого URL. Якщо ви бачите будь-яке питання, будь ласка, повідомте нам ми будемо реагувати негайно, щоб допомогти вам. У цей момент він виглядає чудово. Вам потрібна додаткова допомога з цього питання? :)

vBET
07-09-11, 19:04
Як писав у PM - у цей момент більше не потрібна допомога тут. У випадку, якщо Вам потрібна додаткова допомога в цій галузі, просимо просто написати тут:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1