КПК

Перегляд повної версії: Вже зроблено Пропускати слова з назви нитка



norku
18-06-11, 11:34
Привіт,

Я відчайдушно потребуємо в цьому, як характер мій форум така, що мої члени (незалежно від їх мовні налаштування форуму) використовувати німецькі деяких термінів. Наприклад ніхто не пише "танк". Вони всі пишуть "танкової", тому мені треба це слово (плюс сотні інших), які будуть звільнені від перекладу. Якщо хтось пише: "Я бачив танкової вчора" Мені потрібно слово танкової будуть ігноруватися для перекладу.

Я знаю, з іншого пост, який ви розглядали це, але що ніхто не з'явився, щоб її потребує. Ну я, наприклад, робити:)

Змінити: Я використовую Vbet 4.4.0

vBET
27-07-11, 17:23
ОК приймаються. У нас вже є ігнорування функціональність, але, як і зараз для контенту. Проте у нас є спосіб, щоб ігнорувати в назвах теж, так що ми будемо здійснювати це:)

Marcin Kalak
27-02-13, 15:21
Вибачте за пізній відповідь. Ця функція була додана в версії 4.5.2.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1