PDA

Zobrazit plnou verzi: Již udělal Ignorovat slova závit tituly



norku
18-06-11, 11:34
Dobrý den,

I zoufale potřebujeme to jako povaha můj blog je taková, že můj členů (bez ohledu na jejich forum nastavení jazyka) Němčina pro použití určitých podmínek. Například nikdo píše: "tank". Všichni psát "Panzer", takže jsem třeba, že slovo (a stovky dalších), které mají být osvobozeny od překladu. Pokud někdo napíše "já jsem viděl včera Panzer" Musím slovo Panzer být ignorován pro překlad.

Vím, že z jiného příspěvku, který byl s ohledem na to ale nikdo zřejmě potřebovat. Dobře jsem se na jeden dělat:)

Edit: Já používám Vbet 4.4.0

vBET
27-07-11, 17:23
OK přijal. Máme již ignoruje funkce, ale stejně jako dnes za obsah jediný. Stále máme způsob, jak ignorovat v hlavách také, a tak jsme se provede:)

Marcin Kalak
27-02-13, 15:21
Omlouvám se za pozdní odpověď. Tato funkce byla přidána v uvolnění 4.5.2.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1