КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Форум повідомлення подвійний або потрійний повідомлення?



Simon Lloyd
07-10-10, 11:11
Привіт, бо після vBet встановлений, коли новий потік отримує створений відправляється повідомлення люди ставлять на форумі на її отримання (AdminCP> Форуми і модератори> Форум Manager> Який форум> Хто повинен отримувати електронну пошту на новий потік) Проблема в тому, в даний час відправлення повідомлень іноді в два рази, іноді 3 рази, щоб вона стає дуже дратівливим для одержувачів.

Чи можете ви допомогти?

З повагою,
Саймон.

kamilkurczak
07-10-10, 13:53
Чи можу я перевірити його на вашому форумі? Я зроблю нову тест-нить, щоб перевірити це.

Simon Lloyd
07-10-10, 14:06
Звичайно, я хотів би покласти свою адресу електронної пошти в "Хто отримує електронної пошти" в розділі форуму з позначкою "Загальні"

Я вступив contact@vbenterprisetranslator.com як електронної пошти для відправки на будь-якій посаді чи потік увійшов до Загального форум Обговорення: 0

kamilkurczak
07-10-10, 14:35
Я була на вашому сайті, і я зробив новий потік і пост - все в порядку.
спробуйте: тест потік (http://www.thecodecage.com/forumz/fun-forum/208004-test-thread.html # post741126)
як я можу відтворити цю проблему? Ви можете пояснити це?

Simon Lloyd
07-10-10, 15:07
Я розмістив в цьому потоці, ви були не в тому форумі:)

kamilkurczak
07-10-10, 15:16
Я не можу її знайти. Ви можете вставляти URL на цей форум. тут.
Спасибі

Simon Lloyd
07-10-10, 15:19
Тільки упевніться, новий потік / тема тут Флейм (http://www.thecodecage.com/forumz/general-discussion/)

kamilkurczak
07-10-10, 15:25
ОК Я зробив новий потік і кілька посад, не залишивши потомства. Якби я зробив один пост - у мене є тільки одне повідомлення на мою адресу електронної пошти, так що не так?

Simon Lloyd
07-10-10, 15:27
я зробив тестове повідомлення, теж у цьому форумі ви отримаєте ще з мого потоку?

До речі ваш пост залишився написаний по-польськи?

Simon Lloyd
07-10-10, 16:10
Каміль 1 хвилину тому я створив ще 2 теми це на самих ви повинні мати тільки 2 листи від двох різних потоків відзначений для вас. :)

kamilkurczak
07-10-10, 18:40
і в мене є тільки два електронних листи. :) Все добре, я не можу відтворити твоє питання, тому я думаю, що все в порядку.

Simon Lloyd
07-10-10, 20:43
Користувач тільки що відправив, і обидва я і мої модератори отримали повідомлення в два рази!, Це сталося тільки після установки vBet.

Simon Lloyd
07-10-10, 20:45
Я додам вашу електронну пошту на наш форум, який дає повідомлення, якщо ви розмістите себе VBulletin не дасть вам повідомлення про власної посади, я відправлю повідомлення і подивитися, якщо у вас є тільки один лист:)

Simon Lloyd
07-10-10, 20:51
Тільки відправив і отримав 6 повідомлень .... ви б теж!

Simon Lloyd
07-10-10, 20:54
це може бути щось робити з кодом теги?

kamilkurczak
07-10-10, 21:02
Добре, я помітив, що. Чи можете ви пояснити, як додати адресу електронної пошти на форумі? Я постараюся відтворити його на моїй тестовій форумі.

Simon Lloyd
07-10-10, 21:11
Я в перший http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/5289-post1.html повідомлення

kamilkurczak
07-10-10, 21:12
ок, спасибі за це. Тепер я спробую відтворити цю проблему на моєму тестовому форумі та виправити!
:)

Simon Lloyd
07-10-10, 21:14
Дякую, але це може бути щось робити з моїм кодом теги і мої HTML кнопку для підсвітки коду.

Не соромтеся переглядати шаблони / файли у вас є доступ до обох

Simon Lloyd
07-10-10, 21:15
Тільки що нова посада в рамках цього форуму, але тільки одне повідомлення, але не використовувати теги Перетворення сортування та фільтрації лист для HTML

Simon Lloyd
07-10-10, 21:35
Здається, що його випадковий, як я тільки що відправив 2 різних посадах за допомогою 2 різних тегів і тільки одне повідомлення кожного з них??

Simon Lloyd
07-10-10, 21:37
Доведеться йти спати тепер в 5 ранку: (

kamilkurczak
08-10-10, 10:05
Я перевірив це на моєму тестовому форумі і я не можу відтворити його.
Напевно, це конфлікт з іншими vBET мод.
Ви можете просто перевірити. Що ви повинні зробити?
1. vBET повинна бути включена.
2. відключити всі моди (по одному) і спробувати знайти це питання ще раз. Якщо один мод відключити, і ви не можете відтворити проблему - у нас є конфлікт. (Тому що, коли цей мод включений - проблема існує)

Simon Lloyd
08-10-10, 10:08
Мій VBA теги волають до файлу PHP для заміни слів і фраз, я тільки можу собі уявити, що її!

kamilkurczak
08-10-10, 10:55
Ви впевнені, що, коли vBET відключено ви не можете відтворювати цей мод?


З якої мод VBA теги?

Simon Lloyd
08-10-10, 11:43
Ви впевнені, що, коли vBET відключено ви не можете відтворювати цей мод?


? З якої мод VBA теги Дуже точно:), він ніколи не траплялося раніше, ніж зробити зміни для vbet в шаблони і PHP файлів або установки vbet - до отримання vbet все було добре.

Simon Lloyd
08-10-10, 11:44
Чому б нам не залишити питання відкритим на даний момент і я буде контролювати, скільки повідомлень викликати його і які BBCode якщо такі були використані потім доповісти сказати вівторок?

Simon Lloyd
08-10-10, 12:06
Видалення всіх тет повідомлення на моєму форумі на даний момент:) ми відновимо на вівторок.

kamilkurczak
08-10-10, 12:08
Отже, я чекаю відповіді на вівторок:)
Спасибі

Simon Lloyd
12-10-10, 09:16
Привіт Каміль, дякую за очікування, за останні кілька посад у нас було (не було багато) повідомлення тільки відправлені один раз (який ви отримали повідомлення про занадто), так що йти вперед і відзначається цього вирішена, якщо ми отримаємо гарне кілька постів і це станеться ще раз я буду документувати їх і зберігати список для дослідження:)

kamilkurczak
12-10-10, 12:00
Дякуємо за вашу відповідь. вирішена.

Simon Lloyd
12-10-10, 22:15
На жаль, не вирішується: (, щойно повідомлення прямо зараз тут Відправити по даті - Кодекс Кейдж форумі (http://www.thecodecage.com/forumz/members-excel-vba-programming/208038-send-email- заснований-date.html) направила 4 Повідомлення

kamilkurczak
15-11-10, 10:38
привіт,
Чи помітили ви це питання ще раз?

moman
17-11-10, 15:38
Я хотів би зазначити, що користувачі на моєму форумі, також скаржилися на отримання декількох (до 6) повідомлень електронною поштою для тих же підписався потоку. Це, безумовно, помилка десь я подивлюся на те, що код може бути причиною цього.

Дивно те, що це відбувається більш-менш випадковим чином.

kamilkurczak
17-11-10, 17:31
добре, я постараюсь відтворити його на моїй тестовій форум

mateuszr
18-11-10, 12:35
Привіт:)
Там інша тест, ви можете спробувати - просто видалити всі recipents вашого підтвердження в AdminCP і залишити тільки один - чек, ви все ще несподівано з'являється кілька повідомлень і пишу тут про це:)

mateuszr
25-11-10, 17:29
Тема темп. вирішене через відсутність відповіді і неможливості відтворити зараз

Simon Lloyd
25-11-10, 19:13
mateuszr, вона все ще може статися, ми просто жити з цим на даний момент, і це випадкове, немає ніякого шаблону.

mateuszr
26-11-10, 08:51
і намагалися ви, що варіант з єдиним одержувачем?

mateuszr
02-12-10, 11:08
ми просто живемо з ним протягом nowit здається, ви хочете, як і раніше жити з ним - я запитав вас про те, що остання модифікація давно і до цих пір немає відповіді ...

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations