КПК

Перегляд повної версії: Google Умови використання питання



chandra
04-10-10, 00:44
Добрий день,

Ми дуже зацікавлені, щоб отримати пару ліцензій на сайти.

У мене є кілька питань, на основі API Google Умови використання, цей продукт використовує Google API для перекладу.

Ось декілька речей, які я знайшов на сторінці умови

Google AJAX API Умови використання - сторінці, будь ласка, пошук, я не можу вставляти посилання, поки у мене є 15 посад.


1. уявити будь-яке прохання більше 5000 символів;

Питання: Чи є воно охоплює ..? як ми вже такі статті, як нитки, які будуть більш 5000 на сторінку або повідомлення

копіювати, зберігати, архівувати, перевидавати або створити базу даних Google Результати, повністю або частково, прямо чи опосередковано, за винятком того, що ви можете: (1) магазин Google Всього в тимчасовий кеш для періоду, що не перевищує 15 (п'ятнадцяти) днів, виключно для цілей використання Google Всього для виконання конкретних користувачем запитаного дії, та / або

Питання: Ми дійсно отримуємо досить багато трафіку близько 6 млн. переглядів сторінок на місяць .. - Як продукту зачіпає мою ситуацію. Я знаю, кеш особливість полягає в продукт, але чи є використання макс в день.

Чекаємо відповідей

Ура
Чандра

vBET
05-10-10, 07:47
Добрий день,

За даними на Ваші запитання:

1. Та вона покрита. vBET є алгоритм, який належним посилає дані в Google. У випадку, якщо якийсь текст дуже довгий, то він буде різати і відправляти по частинах. vBET навіть спробувати скоротити це розумно - це означає, що не будь-де, але (як я пам'ятаю порядку) шукає крапку, якби не з'явився, то шукає кому, якщо не з'явився, то потрібно простір і в кінці тільки в необхідному індекс місце.

2. vBET має автоматичний очищувач кеша. Можна навіть налаштувати стратегію очищення кеш-пам'яті і кеш часу, щоб жити (за замовчуванням 15 днів). Кеш заповнюється тільки тоді, коли запити надходять, так що ми не зробили перед-кеш, яке не дозволено Google TOS. Ми на 100% ОК, щоб Google TOS:)

3. vBET не який-небудь обмеження макс використання в день. Будь ласка, зверніть увагу, що в дуже великий форум додавши 52 нових мов при запуску може бути занадто багато для вашого сервера (залежно від сервера). Проте vBET легко конфігурується за допомогою панелі адміністратора - так що ви можете включити на початку тільки деякі переклади і після цього додати нові, один за одним один на кілька днів (як кеш буде виконувати). Також vBET має Гість Кеш функція, яка дозволяє зберігати результати, отримані для гостей, як статичні файли - це дає таку відповідь для гостей, набагато швидше і без використання запитів БД. vBET навіть дозволяє визначити, які сторінки є менш важливими і налаштувати різний час жити для тих, хто в гостьовому кеша. За замовчуванням Гість Кеш час життя складає 1 годину для важливих сторінок, і 15 днів для менш значущими (наприклад, сторінки члена) - все легко налаштовується.

Якщо у вас є майбутні питання - будь ласка, просто запитайте

Ура
Міхал

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1