КПК

Перегляд повної версії: Привіт дуже цікаво! Одне з питань,



El Caballo
18-09-10, 16:35
Привіт, я говорити по-англійськи і Наш форум англійською мовою в даний час. Моє питання, я не розумію дещо про VBet,

1.So якщо людина відвідує, хто говорить, наприклад, німецька. Коли він іде на мій сайт ... це автоматично по-німецьки?
2.Do вони повинні перемкнути його на свою мову?
3.Is чи щось на своїй мові, що дозволяє їм знати, для перемикання?
4.Or вони бачать прапори і натисніть кнопку?
5. Останнє питання, коли вони йдуть, щоб зробити повідомлення. Є напрямки є пояснення, як це зробити, так що їх переводить мову? Чи це автоматично?


Дякуємо. Я дуже зацікавлений у цьому. Я готовий купити. Я просто хочу переконатися, що все буде працювати, як я думаю, що це буде. Плюс я використовую PhotoPost Pro, турнірів і сходи, і ще кілька людей на форумі. Я бачу PhotoPost Pro працює. Я сподіваюся, що мої інші плагіни теж!

El Caballo
18-09-10, 20:44
Привіт ще раз. Я відвідую форуми з VBet в них. І кожен має помітити, що не переводить. Нам дійсно потрібно, що перекладати для нас. Крім того, "Ім'я користувача" регістр "слова" і "Пароль" ніколи не переводиться на будь-який форум я відвідав, які VBet встановлені. Чи означає це остання версія вирішення цих проблем?

El Caballo
20-09-10, 03:11
Привіт ?********************

vBET
20-09-10, 11:58
Привіт:)

Вибачте за пізній відповідь. На цьому тижні я був в автономному режимі і Каміл знаходиться у відпустці до кінця цього місяця. Зазвичай ми виступаємо у вихідні дні, то, що ви можете самі перевірити знаходження наших повідомлень підтримки з боку інших вихідних. Так що ще раз вибачаюся за це:)

Відповідаючи на ваші запитання.
1. Ви можете встановити опцію vBET так німецькомовних гості будуть автоматично перенаправлятися на німецький переклад (основні заголовки в браузері).
2. Вони можуть, але не потрібно - див. перший відповідь.
3. Я не розумію, в чому питання ...
4. Всі користувачі бачать прапори і можете переключитися на іншу мову, в будь-який час.
5. Коли користувачі пишуть у різних мовах, то vBET може розпізнавати мову повідомлення (настроюється).

Про інші плагінів. Тільки деякі плагіни потребують спеціальної інтеграції. Більшість плагінів працюють без будь-яких додаткових дій.

О, не переводячи "Ім'я користувача" і "пароль" - на мій погляд перекладається на нашому форумі. Просто перевірте японського перекладу. Ніхто не написав нитка про проблеми в цій галузі. Також зверніть увагу, що vBET не переводять в цей час зміст кнопок. Це видно лише річ, яка не перекладається в даний час і причин є те, що кнопки мають їх змістом прямо в HTML-атрибут, а не всередині тіла HTML-тегів.

El Caballo
21-09-10, 03:52
Спасибі за відповідь. Я куплю зараз ******

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1