PDA

View Full Version: Здравейте много се интересуват! Един въпрос



El Caballo
18-09-10, 16:35
Здравейте, аз говоря английски и Нашият форум е на английски език в момента. Моят въпрос е, аз не разбирам някои неща за VBet,

1.So ако човек посещава, който говори за пример немски. Когато той отива към моя сайт ... автоматично на немски език?
2.Do те трябва да го включите към техния език?
3.Is има нещо в езика им, която им позволява да знаят, за да превключите?
4.or те знамена и натиснете?
5. Последен въпрос, когато те отиват да се направи файл. Указанията там и обяснява как да го направя, така че техните език се превежда? Или това е автоматично?


Благодаря. Аз съм толкова много се интересуват от това. Аз съм готов да купуват сега. Аз просто искам да се уверете, че всичко ще работи, как мисля, че тя ще. Плюс това аз използвам Photopost Pro, турнир и стълби, както и няколко други във форума. Виждам Photopost Pro работи. Надявам се, че моите други плъгини ще твърде!

El Caballo
18-09-10, 20:44
Здравейте отново. Посещават форуми с VBet в тях. И всеки има бележка, че не превежда. Ние наистина нужда от това да преведе за нас. Също така думите "регистър", "потребителско име" и "парола" никога не се превежда на всеки форум, който аз посетих, че е инсталиран VBet. Има ли това най-новата версия определи тези проблеми?

El Caballo
20-09-10, 03:11
Здравейте ?********************

vBET
20-09-10, 11:58
Здравейте:)

За съжаление за края на отговор. Тази седмица бях офлайн и Камил е във ваканция до края на този месец. Обикновено ние подкрепяме през почивните дни, какво можете да проверите себе си намирането на нашата подкрепа съобщения от други уикенди. Така че още веднъж съжалявам за това:)

Отговаряйки на вашите въпроси.
1. Можете да настроите vBET опция, така немскоговорящите гостите ще бъдат автоматично пренасочени към немския превод (основни заглавията в браузъра).
2. Те могат, но не трябва да - виж първият отговор.
3. Аз не разбрах въпроса ...
4. Всички потребители виждат знамена и може да преминете към друг език по всяко време.
5. Когато потребителите пишат на различни езици, а след това vBET може да разпознае съобщение език (конфигурируеми).

За други плъгини. Само някои приставки изискват специални интеграция. Повечето плъгини работят добре, без никакви допълнителни стъпки.

За превода не "потребителско име" и "парола" - като виждам, че се превежда на нашия форум. Просто проверете японски превод. Никой не пише конци за проблемите в тази област. Също така, моля, имайте предвид, че vBET не се трансформира в този момент съдържанието на бутони. Това е единственият видим нещо, което не е преведено сега и причините за това е, че бутоните са на тяхното съдържание вътрешността на HTML атрибут вместо вътре в тялото на HTML тагове.

El Caballo
21-09-10, 03:52
Благодаря ви за отговора. Аз ще купя сега ******

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1