PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Zaten yapılır Tüm diller için Ziyaretçi önbellek

meto
19-08-10, 02:07
Bir hata veya bir özellik midir - dilleri, ancak konuk önbellek ommits% 90 önbelleği devre dışı bırakılmış. Zihnimde db önbellek ve konuk önbellek için ayrı ayarlar olmalıdır.

kamilkurczak
19-08-10, 11:14
Ayrı seçenek vardır. Konuk için bir dil önbelleğe değil ise bu bayrak devre dışı bırakmanız gerekir. Özellik istekleri için bu konu hareket edecek

vBET
21-08-10, 16:36
Bir hata veya bir özellik midir - dilleri, ancak konuk önbellek ommits% 90 önbelleği devre dışı bırakılmış. Zihnimde db önbellek ve konuk önbellek için ayrı ayarlar olmalıdır.

Burada bazı düzeltme ayırın. Bayrak devre dışı bırakarak, bu dil için çeviri desteği devre dışı bırakır. Bu seçenek, dil konuk önbellek, ama tüm dil desteği devre dışı bırakan değil.

Ve sağ-konuk önbellek, belirli bir dil için devre dışı bırakma destekler yoktur. Bu seçenek şu an için sadece veritabanı önbellek.

Belirli diller için Konuk Önbellek durumunu öğrenmek için ayrı ayarları oluşturmak için önerme kabul edilir:)

meto
07-09-10, 21:34
Sen bu özelliklere sahip yeni sürüm sürüm lütfen miyim? Benim vbet_guestcache (temizlik), 2GB üzerinde birkaç forumlarda büyüdü. Ben, bu sayı yaklaşık% 90 alacaktı 2-3 dillerde önbelleğe istiyorum.

Ilgilenen tüm kullanıcılar: bu bana İkinci lütfen!

brubros
15-09-10, 21:10
Ben de katılıyorum. Ben sadece dosya boyutu sorunları nedeniyle sanal sunucu yükseltmek için vardı ve bu ucuz değildi. Ben sadece bu özellik için oy istiyorum.

Ben de giden yeni bir kullanıcı tebrik çeviri BB olan tam destek için önceden oy korumak isteyen ve Benzer mesajları ;-)

vBET
16-09-10, 15:45
Merhaba:) Konuk Önbellek desteklenen diller için seçenekler definitevly sonraki sürümünde dahil olacak.

Yeni kullanıcı tebrik orada takarak olanakları bağlıdır. Yani bazı kanca ya da sağlayacaktır.

kamilkurczak
12-01-11, 16:02
Merhaba,

Bitti - sonraki Relase dahil olacak:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1