PDA

Zobacz pełną wersję: Już Cache gości we wszystkich językach



meto
19-08-10, 02:07
Czy jest to błąd lub funkcja - I wyłączone cache 90% języków, ale ommits cache dla gości. W moim umyśle nie powinno być osobne ustawienia dla pamięci podręcznej cache db i gości.

kamilkurczak
19-08-10, 11:14
Istnieją oddzielne opcje. Jeśli nie będzie do cache język dla gości należy wyłączyć tę flagę. Poruszę tego wątku do wniosków funkcji

vBET
21-08-10, 16:36
Czy jest to błąd lub funkcja - I wyłączone cache 90% języków, ale ommits cache dla gości. W moim umyśle nie powinno być osobne ustawienia dla pamięci podręcznej cache db i gości.

Prosimy, poświęć trochę korekcji tutaj. Wyłączenie flaga będzie wyłączyć wsparcie dla tego języka. Ta opcja nie wyłącza cache Gości o język, ale cały pomocy językowej.

I masz rację - gości cache nie obsługuje wyłączania dla danego języka. Opcje te są tylko dla pamięci podręcznej bazy danych w tej chwili.

Twoja propozycja, aby utworzyć osobne ustawienia dla dostępność Guest Cache dla określonych języków jest akceptowana:)

meto
07-09-10, 21:34
Możesz prosimy wydania nowej wersji z tych funkcji? My vbet_guestcache wzrosła na kilku forach ponad 2GB (nawet z czyszczeniem). Chciałbym cache 03/02 języków, które zajęłoby około 90% tej liczby.

Dla wszystkich użytkowników zainteresowanych: drugie mnie na tym proszę!

brubros
15-09-10, 21:10
Zgadzam się. Po prostu musiałem zaktualizować serwer wirtualny z powodu problemów rozmiar pliku i nie było tanie. Chcę więc, aby oddać mój głos na tę funkcję.

Chciałbym także, aby utrzymać moje przed głosować o vBET pełni popieram tłumaczenie wychodzących nowe powitanie użytkownika i podobne komunikaty ;-)

vBET
16-09-10, 15:45
Witam:) Opcje obsługiwanych języków w Guest Cache będzie definitevly zawarte w następnym wydaniu.

Nowe powitanie użytkownika - w zależności od możliwości podłączenia istnieje. Więc nie pewne haki pozwoli, czy nie.

kamilkurczak
12-01-11, 16:02
Witam,

Sporządzono - zostaną uwzględnione w następnym wydania:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1