PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: VbMediaWiki ile entegre BB

trevis
12-05-10, 16:34
Could you please post how to integrate vBET with vbMediaWiki (including changes in htaccess and other details)?

I'm having problems with this integration.

[]s!

vBET
12-05-10, 17:57
Bu mod bilmiyorum. Nasıl çalıştığını bana anlatabilir mi? URL altdizin kendi var mı? Global_complete kanca (bu sadece çıkış yazdırır) kullanmadan çıktı üretir mi? Ben eylem görebilirsiniz beni tam URL sini miyim?

Ayrıca zaten bu entegre etmek için yapmaya çalışıyor ne olduğunu söyle lütfen? Formu İşte bazı ipuçları kullanmak mı: - Hangileri?

trevis
12-05-10, 19:01
Bu mod bilmiyorum. Nasıl çalıştığını bana anlatabilir mi?
vbMediaWiki 4.0.2 RC 3 - vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=235342)

URL altdizin kendi var mı?
Evet.
mandela.org -> Ana Forum
mandela.org / wiki -> MedyaViki (vbMediaWiki entegrasyonu ile)

Global_complete kanca (bu sadece çıkış yazdırır) kullanmadan çıktı üretir mi?
Ben bilmiyorum ... Ben ilk dili doğru metni görebilirsiniz.

Ben eylem görebilirsiniz beni tam URL sini miyim?
mandela.org / wiki ve iki dilde seçin

Ayrıca zaten bu entegre etmek için yapmaya çalışıyor ne olduğunu söyle lütfen?
N / A

Formu İşte bazı ipuçları kullanmak mı: - Hangileri?
Ben olacak

trevis
13-05-10, 00:05
Merhaba Michał, okudum ve çalıştı, ama ben bile yardım içinde "navbar" MediaWiki:-(is there any chance of you (with all his vast knowledge) bayrakları MediaWiki entegrasyonu vBulletin (vbMediaWiki kullanarak bir köprü gibi) ile koymak olamazdı?Bir çoklu oturum açma vBulletin ve MediaWiki ve bırakın Bu mod görmedim ya da bilmiyorum, aynı MediaWiki vBulletin cilt ile oluşturur. Ve MediaWiki işbirlikçi içerik oluşturma için bir araçtır, Wikipedia projeden. fikri temeli forum kullanıcıları malzeme herhangi bir dil, hem de forum wiki katkıda bulunabilir olarak kullanılmıştır. Bu etkileşim sadece için şu anda mümkün değilse vBET Bu mod ile sorunsuz çalışan beni zaten çok yardımcı olur.Dönüşünü beklemektedir.Büyük bir kucaklama, Rafael Trevisan.

vBET
13-05-10, 18:45
Tamam - Söylediğim yanlış olduğunu, muhtemelen, çünkü 'vbet_flag' sorunu - Bu mod global_ tam olduğunu görmek Ben bir sorunu görmek ve bağlantılar ilk çeviri sonra kırık olduğunu görmek o başlıyor '.' (Nokta) - www. Lütfen sorunu kontrol edin ve doğru - PM bana Admin CP ve FTP erişim ayrıntıları.

trevis
13-05-10, 21:37
Bu vbMediaWiki tek seçenekleri vardır: http://www.mandela.org/vbMediaWiki.png

vBET
15-05-10, 01:03
Ne yazık ki bu seçeneklerin bize hiçbir şey vermek. Bu noktada sorunun farkındayız, ama hiçbir neden biliyorum. Tam teşhis ve düzeltme için foruma erişim gerekir.

trevis
15-05-10, 01:32
Ne yazık ki bu seçeneklerin bize hiçbir şey vermek. Bu noktada sorunun farkındayız, ama hiçbir neden biliyorum. Tam teşhis ve düzeltme için foruma erişim gerekir.
İnan bana, FTP üzerinden erişim sağlayan duyuyorum. Bu erişimini paylaşmak için diğer kullanıcıların alanları ayıran değilim. Ve benim Powered sitede sizin için bir yönetici kullanıcı oluşturuyoruz. [] S Rafael.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1