PDA

مشاهده نسخه کامل : فعال تصدی ادغام با vbMediaWiki

trevis
12-05-10, 16:34
Could you please post how to integrate vBET with vbMediaWiki (including changes in htaccess and other details)?

I'm having problems with this integration.

[]s!

vBET
12-05-10, 17:57
من این کار را وزارت دفاع نمی دانم. آیا می توانید توصیف من چگونه آن را در حال کار؟ آیا آن را دارند آن را زیر شاخه خود را در URL؟ آیا تولید خروجی بدون استفاده از قلاب global_complete (به سادگی آن را چاپ به خروجی)؟ آیا می توانید آدرس اینترنتی دقیقی را به من می دهد در جایی که من می توانم آن را در عمل؟

همچنین لطفا بگوید چه شما در حال حاضر در تلاش بود به ادغام این؟ آیا استفاده از برخی از نکات اینجا کلیک کنید : -- کدام؟

trevis
12-05-10, 19:01
من این کار را وزارت دفاع نمی دانم. آیا می توانید توصیف من چگونه آن را در حال کار؟
vbMediaWiki 4.0.2 RC 3 -- vBulletin.org انجمن (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php؟t=235342)

آیا آن را دارند آن را زیر شاخه خود را در URL؟
بله.
mandela.org --> انجمن تالار اصلی
mandela.org / ویکی --> مدیاویکی (با ادغام vbMediaWiki)

آیا تولید خروجی بدون استفاده از قلاب global_complete (به سادگی آن را چاپ به خروجی)؟
نمی دانی... من می توانم متن درست در زبان اول را ببینید.

آیا می توانید آدرس اینترنتی دقیقی را به من می دهد در جایی که من می توانم آن را در عمل؟
mandela.org / ویکی و دو زبان را انتخاب کنید

همچنین لطفا بگوید چه شما در حال حاضر در تلاش بود به ادغام این؟
N / A

آیا استفاده از برخی از نکات اینجا کلیک کنید : -- کدام؟
من

trevis
13-05-10, 00:05
و Michał خوش آمدید، من خوانده و تلاش کرده اند، اما نمی تواند حتی در "نوار پیمایش« مدیاویکی :-( قرار دادن پرچم آیا هر فرصتی شما (با تمام دانش گسترده خود را) کمک به ادغام مدیاویکی با اصلی (با استفاده از پل به عنوان vbMediaWiki وجود دارد ؟) اگر شما نمی دانید و یا دیده می شود، این وزارت دفاع ایجاد یک نشانه اصلی و مدیاویکی و با همان پوست مدیاویکی اصلی ترک و E مدیاویکی یک ابزار برای ایجاد مشارکتی از محتوا است، به عنوان اساس پروژه ویکیپدیا مورد استفاده قرار گرفت. ایده این است که کاربران از انجمن می تواند مواد به ویکی را در هر زبان، به عنوان در تالار گفتگو. این که آیا این تعامل امکان پذیر نیست در حال حاضر، تنها به vBET در حال اجرا هموار با این وزارت دفاع در حال حاضر به من کمک می کند تا بسیاری است. من در انتظار بازگشت شما. با احترام، رافائل Trevisan.

vBET
13-05-10, 18:45
OK -- من می بینم که از این وزارت دفاع با استفاده از global_ کامل -- من اشتباه بود گفت که احتمالا به دلیل 'vbet_flag' مشکل نیست. من این موضوع را می بینیم و می بینم که بعد از ترجمه اولین شکسته -- کسانی که شروع شده توسط '." (DOT) -- بدون نیاز به WWW. لطفا PM جزئیات دسترسی به مدیریت CP شما و FTP -- من به این مسئله و بررسی و اصلاح آن است.

trevis
13-05-10, 21:37
تنها گزینه این vbMediaWiki.: http://www.mandela.org/vbMediaWiki.png

vBET
15-05-10, 01:03
متاسفانه این گزینه ها به ما هیچ چیز. در این لحظه ، ما مسئله آگاه هستند ، اما می دانم بدون هیچ دلیل. برای تشخیص و تصحیح ما نیاز به دسترسی به انجمن خود را.

trevis
15-05-10, 01:32
متاسفانه این گزینه ها به ما هیچ چیز. در این لحظه ، ما مسئله آگاه هستند ، اما می دانم بدون هیچ دلیل. برای تشخیص و تصحیح ما نیاز به دسترسی به انجمن خود را.
باور کنید ، من دسترسی از طریق FTP. من جدا از زمینه های دیگر کاربران برای شما برای به اشتراک گذاشتن این دسترسی داشته باشید. و آن ایجاد یک کاربر admin برای شما در سایت اصلی من است. [] S رافائل.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1