PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Site Haritası Oluşturucu entegrasyonu

vBET
14-11-09, 14:46
Oluşturulan bu site haritası çevrilen sayfaları ve cm bağlantılar vBSEO Sitemap Generator (ücretsiz) ile BB entegre edebilirsiniz.

Zaten düzenlenebilir dosyalarınızı varsa, lütfen orijinal versiyonu yükleme

Aşağıdaki talimatları konuları tercüme sayfaları için site haritası bağlantılar eklemek için izin olacağını lütfen unutmayınız. Çünkü performans nedenle bu bağlantılar tercüme edilebilir olmayacaktır sadece eklenen dil kodu olacak. 301 yönlendirme alacak Google zaten gerçek sayfa bulacaksınız. En iyi yaklaşım olduğuna dikkat edin - Google, bir yeniden yönlendirme site haritası final bağlantıları olduğu tercih, ama zorlayarak çeviri, tüm dillerde aynı anda binlerce bağlantılar sunucu öldürebilir ya da saldırı olarak Google tarafından tehdidinde bulundu (eğer bağlantılar değil. önbelleğe alınmış henüz).

İlk başta sizin vbseo_sitemap_functions_vbseo.php dosyayı bulmak için

forum kök -> vbseo_sitemap -> vbseo_sitemap_functions_vbseo.php

Herhangi bir metin düzenleme programı ile açın ve düzenleyin
Başından bu satırı bulun:

global $vbulletin, $vbseo_vars, $vbseo_stat, $vboptions, $db, $forumcache, $bbuserinfo;

Ve bu, ondan sonra koyun:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php'); $alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el', 'en','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');

NOT: ABD doları alanguages varsayılan dil KODU KALDIR
Seçeneği panelinde bazı dillerde devre Ayrıca eğer siz de kendi kodlarını silmek için var.

Ve bu satırı bulun:

vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");
tercüme konuları entegre etmek için
ve SEO bağlantılar yani kullanıyorsanız
/ Tr / titleput sonra:

if(!$archived) { $strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currenturl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived);
$currenturl_before = substr($currenturl,0,$strlenhost);
$currenturl_after = "/".substr($currenturl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
global $alanguages;
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currenturl_before.$language.$currenturl_after, $prior, $lastpost, $freq); } }

ya da olgu SEO bağlantılar yani DEĞİLDİR
adresi dil = tr?

if(!$archived) {
global $alanguages;
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived) . '&language=';
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
vbseo_add_url($currentthreadurl.$language, $prior, $lastpost, $freq);
}
}

Her ikisi de kullanmayın!

**** **** VBulletin Yayıncılık Suite kullanıcılar için çözüm bu bölümü sadece.

Sonra, bu iki satır bulmak zorunda

$prior = vbseo_sm_priority($vboptions['vbseo_sm_priority_cmssec'], $relp2);

$prior = vbseo_sm_priority($vboptions['vbseo_sm_priority_cmsent'], $relp2);

ve SEO bağlantılar yani kullanıyorsanız
/ Tr / başlık, her ikisi de sonra koydu:

global $alanguages;
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currenturl = vbseo_url_cms($drow);
$currenturl_before = substr($currenturl,0,$strlenhost);
$currenturl_after = "/".substr($currenturl,$strlenhost);
foreach($alanguages as $language) { $added_urls += vbseo_add_url($currenturl_before.$language.$currenturl_after, $prior, $drow['lastupdated'], $vboptions['vbseo_sm_freq_cms']); }

ya da olgu SEO bağlantılar yani DEĞİLDİR
adresi language = tr yerde, her kullanımdan sonra?

global $alanguages;
$currentthreadurl = vbseo_url_cms($drow) . '?language=';
$added_urls += vbseo_add_url($currentthreadurl.$language, $prior, $drow['lastupdated'], $vboptions['vbseo_sm_freq_cms']); }

Her ikisi de (link seo olmadan) kullanmayın!

Düzenlemeyi bitirmek ve enjoy it!
İyi şanslar!

Kolbi
19-03-10, 15:47
Ile son adım:

$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
Ben çok anlamıyorum.

Dosya vbseo_sitemap.php kalır özgün?
Çünkü burada: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/503-vbseo-sitemap-does-not-work-anymore.html değiştireyim mi?

Kolbi
19-03-10, 16:59
Site Haritası Entegrasyon benim için çalışmıyor.

O zaman belli bir süre sonra site haritası oluşturarak stopps

Kolbi
19-03-10, 17:43
Vbseositemap bir dil dahil etmek için çalışırsanız, her zaman bir Internal Server Error alıyorum.

Ben sadece bir dil ile çalıştı:)

Aslen Alman dahil ve ben İngilizce de dahil etmek için çalıştı, ama çalıştı vermedi. Yeni bir site haritası oluştururken Internal Server Error alınıyor.

Tek dil olarak Almanca ile iyi çalışıyor.

vBET
20-03-10, 04:39
Ile son adım:

Ben çok anlamıyorum.

Dosya vbseo_sitemap.php kalır özgün?
Çünkü burada: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/503-vbseo-sitemap-does-not-work-anymore.html değiştireyim mi?

Bu son adım bu isteğe bağlı bir şey değildir. Bu aynı zamanda diğer iş parçacığı sayfaları sadece ilki eklemiş kodunu değiştirmek nasıl söyler. Bazı iplik mesajların çok varsa o zaman belleğine olduğunu lütfen unutmayınız. Anlamıyorum hangi bölümünün bize bildirin biz açıklamasını değiştirmek olacaktır:)

Değiştirmek için gereken tek dosya vbseo_sitemap_functions.php - geri kalan her şey değişmeden. Hakkında işaret bağlantı entegrasyonu yapılan önce verildi hatayı düzeltmek için resmi olmayan bir çözümdür. Burada sadece talimatları takip edin:)

vBET
20-03-10, 04:42
Site Haritası Entegrasyon benim için çalışmıyor.

O zaman belli bir süre sonra site haritası oluşturarak stopps

Hata mesajı nedir? Muhtemelen mysql bağlantısı var olduğunu daha uzun sürer. Bu durumda uzun desteklemek için mysql ayarlarını değiştirmek için var. Başka bir şey varsa lütfen bize biraz bilgi vermek:)

vBET
20-03-10, 04:46
Vbseositemap bir dil dahil etmek için çalışırsanız, her zaman bir Internal Server Error alıyorum.

Ben sadece bir dil ile çalıştı:)

Aslen Alman dahil ve ben İngilizce de dahil etmek için çalıştı, ama çalıştı vermedi. Yeni bir site haritası oluştururken Internal Server Error alınıyor.

Tek dil olarak Almanca ile iyi çalışıyor.

Etrafında bazı orijinal kodu ile bana dosyanın bir bölümü değişti eklemeyi unutmayın. Tamam:) Ayrıca hata iletisi günlükleri ne? İç hata çok söylemez ...

Kolbi
21-03-10, 20:27

if($vboptions['vbseo_sm_freq_tsmart'])
{
$dpassed = (time() - $threadrow['lastpost'])/86400;
if($dpassed<3)$freq = 'daily';
else if($dpassed<10)$freq = 'weekly';
else if($dpassed<100)$freq = 'monthly';
else $freq = 'yearly';
}else
$freq = $vboptions['vbseo_sm_freq_t'];

vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");
//additional code
$alanguages = array ('en');
if(!$archived) {
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived);
$vbseo_stat['t']++;
$enchancedthreadurl = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost). $language."/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
vbseo_add_url($enchancedthreadurl, $prior, $threadrow['lastpost'], $freq);
}
}
//end additional code
for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived),
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived, true),
$prior,
$threadrow['lastpost'],
$freq
);

}

O, değiştirilen parça :)

Ben de dahil bu :)

<?php
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');</b>

vBET
22-03-10, 08:18
Sitemap generator hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

Kolbi
22-03-10, 18:12
Ben en son sürümünü kullanıyorum. Bu sürüm 2.6 beta 1

vBET
23-03-10, 04:52
2.6 beta 1 üzerinde test edilmiş ve uygun yerde kod koymak bakın. - Bir şey daha vBSEO kullanıyorsanız? Biz sadece vBSEO ile test edilmiştir.

Bu çözüm de kontrol edin. Değiştirin:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
tarafından:

require_once(dirname(__FILE__) . '/../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

Ayrıca daha spesifik herhangi bir hata günlüğü / mesaj varsa yararlı olacaktır:)

Kolbi
23-03-10, 20:39
Evet, ben de vBSEO kullanıyorum. Bence bu sorun değil sanırım.

Site haritası oluşturmaya başlar ama belli bir süre sonra durur.

Benim sunucu böyle büyük bir site haritası oluşturma ile aşırı sanırım. Sitemap oluştururken, doğal kaynakların çok sunucu gerekmez yaptığı bu komut dosyası açık ya da olsaydı, iyi olurdu.

Ben söylemek istediğimi biliyorum:)

Mysql.connect_timeout 60 saniye: Belki de bu bir sorun??

vBET
24-03-10, 07:13
Evet, ben de vBSEO kullanıyorum. Bence bu sorun değil sanırım.

Site haritası oluşturmaya başlar ama belli bir süre sonra durur.

Benim sunucu böyle büyük bir site haritası oluşturma ile aşırı sanırım. Sitemap oluştururken, doğal kaynakların çok sunucu gerekmez yaptığı bu komut dosyası açık ya da olsaydı, iyi olurdu.

Ben söylemek istediğimi biliyorum:)

Mysql.connect_timeout 60 saniye: Belki de bu bir sorun??

Zaman Aşımı - büyük olasılıkla sorun. Normal site haritası oluşturma zamanı nedir? Size? VB? ...

Bana forumu bilgiye erişmek ve FTP PM ben onu görmek ve muhtemelen yerde bunu çözmek. - Ayrıca bir site haritası URL'leri özellikle sayısı Site Haritası Gnerator parametrelerini değiştirmek için düşünün lütfen.

Kolbi
26-03-10, 17:17
Normal üretim süresi 50 yaklaşık 45 saniyedir. Şu anda, site haritası (tercüme sayfaları hariç) olarak 11.000 sayfa hakkında site haritası ayarları bu görüyorsunuz: Site Haritası Dosyalar Max URL&#39;ler 50 000 gecikmeli çalışma Her bir Site Haritası dosyası 0 saniye sonra ancak bu değer de tercüme ile (zaten yani değişir ilgili sayfa) ve hiçbir şey getirdi. Tüm hakları için neler gerekir? Ya da daha çok bilgi yardımcı olabilir?

vBET
26-03-10, 22:15
Yerde çalışabilmek için Admin CP erişim (yapılandırma çek / değişiklikleri ve site haritası yürütme) ve FTP (kontrol / değişen dosyaları için) gerekir.

Sahada oynama imkanı olmasaydı, şu anda ben mysql bağlantısı için büyük bir zaman aşımı değeri ayarı dışında verebilecek ipuçlarını görürsünüz.

badawidollah
27-03-10, 17:05
merhaba

çalışmıyor
cant bir site haritası yapmak.

önbelleğe alınan toplam kullanılan ücretsiz paylaşılan tamponlar
Mem: 1179648 969416 210.232 0 0 0
- / + Buffers / cache: 969.416 210.232
Swap: 0 0 0

bu benim vps bellek

Varsayılan için çözüldü
: D

vBET
27-03-10, 17:20
merhaba

çalışmıyor
cant bir site haritası yapmak.

bu benim vps bellek

Varsayılan için çözüldü

Sadece emin olmak için şu anda çözüldü veya? :)

badawidollah
27-03-10, 17:26
vbseo_log_entry ("[showthread] forum_id: $ forumid, thread_id: $ threadrow [threadid], toplam ileti: $ totalposts, sayfa: $ TotalPages, görünümler: $ threadrow önce [views] $");
/ / Ek kod
$ Alanguages = array ('tr');
if (! doları arşivlenen) {
ABD doları strlenhost = strlen ($ vbseo_vars ['bburl']."/");
$ Currentthreadurl = vbseo_url_thread ($ threadrow, 1, arşivlenen ABD doları);
foreach (dil $ dolar olarak alanguages) {
$ Vbseo_stat ['t']++;
$ Enchancedthreadurl = substr ($ currentthreadurl, 0, $ strlenhost). $ Dil ."/". substr ($ currentthreadurl, $ strlenhost);
vbseo_add_url (enchancedthreadurl, $ öncesinde, ABD doları threadrow ['lastpost'], $ frekans);
}
}
/ / End ek kod

($ p <= $ TotalPages; $ p = 1 $ p + +)

addon site haritası oluşturmak için çalışmaz

vBET
27-03-10, 17:35
addon site haritası oluşturmak için çalışmaz

Bana Admin CP bilgiye erişmek ve FTP PM varsa bunu kontrol edin ve üzerinde çalışmak:)

badawidollah
27-03-10, 17:36
site haritası oluşturmak için şu an çalışıyor

hepsi burada

http://www.nusantaraku.org/forum/vbseo_sitemap/data/sitemap_index.xml.gz
ama vbseo ekibi söyledi, uzun
ve buradan indirebilirsiniz

Forum NusantaraKu Malezya - Endonezya (http://www.nusantaraku.org/forum/sitemap_index.xml.gz)

ama cant şimdi BB yükledikten sonra
ne yapmalı?

badawidollah
27-03-10, 17:44
Yukarıda unutun

i ek / vbseo_sitemap / veri URL ile umut
benim site haritası çok hızlı indeks

teşekkürler

vBET
27-03-10, 19:00
site haritası oluşturmak için şu an çalışıyor

hepsi burada

http://www.nusantaraku.org/forum/vbseo_sitemap/data/sitemap_index.xml.gz
ama vbseo ekibi söyledi, uzun
ve buradan indirebilirsiniz

Forum NusantaraKu Malezya - Endonezya (http://www.nusantaraku.org/forum/sitemap_index.xml.gz)

ama cant şimdi BB yükledikten sonra
ne yapmalı?

Sen kırık var. Htaccess kuralları. Site haritası kural BB kuralları önce olduğundan emin olun.

badawidollah
29-03-10, 08:54

<priority> 0,5404 </ priority>
<lastmod> 2010-03-29T03: 23:59 +00:00 </ lastmod>
<changefreq> aylık </ changefreq>
</ Url>
-
<url>
-

<priority> 0,5404 </ priority>
<lastmod> 2010-03-29T03: 23:59 +00:00 </ lastmod>
<changefreq> aylık </ changefreq>
</ Url>

Konu sitemap çevirmeyin

bu gibi olmalıdır

elinden?

vBET
29-03-10, 14:50
Konu sitemap çevirmeyin

bu gibi olmalıdır

elinden?

Lütfen kullanmak istediğiniz tür bağlantılar bir seçim yapmak her şeyden önce - SEO veya dil = Bunu SEO bağlantıları gibi langauge type = için soran entegre. Eğer bağlantılar dil parametresini kullanın lütfen uyum DEĞİŞİM - Yanlış yaptı. Açıklama açıkça bağlantılar standında türleri için ipuçları verir.

URL çeviriyi biz zaten ezberci performans nedenden dolayı şu anda ve muhtemelen gelecekte de sitemap URL'ler tercüme etmeyin.

badawidollah
30-03-10, 15:52
performansı önemlidir.
ve seo daha önemli

teşekkürler

meto
03-04-10, 21:51
Sen kırık var. Htaccess kuralları. Site haritası kural BB kuralları önce olduğundan emin olun.
Ben sonra benim site haritası anasayfa yönlendirilmiş olsun son kural verirseniz, aynı sorun var.

Tam olarak - bu yorum vardı:

# RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
# RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}-d
/ (Görüntüler admincp | modcp | clientscript | | cpstyles) # RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^!
# RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

Site haritası çalışması (anasayfa için yönlendirilir). Vbenterprisetranslator_seo.php içerik baktı sonra Ama onu sadece (fe / tr /) bağlantılar doğru yönlendirmeleri bu dikişleri.

vBET
03-04-10, 22:53
Ben sonra benim site haritası anasayfa yönlendirilmiş olsun son kural verirseniz, aynı sorun var.

Tam olarak - bu yorum vardı:

Site haritası çalışması (anasayfa için yönlendirilir). Vbenterprisetranslator_seo.php içerik baktı sonra Ama onu sadece (fe / tr /) bağlantılar doğru yönlendirmeleri bu dikişleri.

Lütfen sadece BB kuralları ÖNCE site haritası kural taşımak. BB kurallar devre dışı bırakarak, uygun olmayan çalışma riski olmasa bile şu anda belki daha sonra gelecek sürümlerde. BB yapılandırma ile test edildi. htaccess kuralları verdik.

vBET
08-04-10, 14:09
Entegrasyon kodu tekrar optimize edilmiştir. Yeni kod için ilk yazılan bakınız.

bhanuprasad1981
19-04-10, 07:59
merhaba,
ben sadece ingilizce kullanmak bizim yerel çocuklar için bazı forumlarda çeviri devre dışı bırakmış ama diğer diller için de nasıl belirli forum için başka bir dil oluşturma devre dışı bırakma site haritası oluşturulur?

vBET
20-04-10, 02:08
merhaba,
ben sadece ingilizce kullanmak bizim yerel çocuklar için bazı forumlarda çeviri devre dışı bırakmış ama diğer diller için de nasıl belirli forum için başka bir dil oluşturma devre dışı bırakma site haritası oluşturulur?

(Test değil) deneyin:
Eğer blok içinde BB ek entegrasyon kodu koyun:

$ignoredForums = array('FORUM_ID', 'FORUM_ID');
if (!in_array($threadrow['forumid'] , $ignoredForums)) {
HERE vBET ADDITIONAL INTEGRATION CODE
}

Tabii ki göz ardı forum kimlikleri oraya:)

Lütfen yardımcı oldu bize bildirin.

magmf
09-05-10, 23:02
bloglar ve cm için site haritası url'ler nasıl üretebilir?

vBET
10-05-10, 21:09
bloglar ve cm için site haritası url'ler nasıl üretebilir?

Gerçek entegrasyon çözümü konuları bağlantılar sadece destekler. Site Haritası Oluşturucu tarafından desteklenen çözümler bloglar ve cm bağlantılar çeviri destekleyen arama yapabilirsiniz.

magmf
10-05-10, 21:12
Site haritası 2.6 Beta 2

destek bloglar ve cm bir göz atabilirsiniz?

vBET
11-05-10, 19:54
Site haritası 2.6 Beta 2

destek bloglar ve cm bir göz atabilirsiniz?

Tamam biz bakacağız. Biz şu anda çalışan görünümlü nedeniyle biraz daha fazla şeyler var. Ekibimiz yakında büyüyecek (muhtemelen bu ayın son haftasında). Bu uygulamasına derhal bu entegrasyon sorunu hakkında özen - Sizin için tamam olduğunu umuyoruz:) Zaten TODO listesine:)

magmf
11-05-10, 22:36
Hey BB i bir kabuk oluşturulur ve benim kutu% 100 kullanıyorum

#!/bin/bash

for i in af sq ar be bg ca zh-CN hr cs da nl en pl pt et tl fi fr gl de el iw hi hu is id ga it ja ko lv lt mk ms mt no fa ro ru sr sk sl es sw sv zh-TW th tr uk vi cy yi
do
zcat sitemap_index.xml.gz |sed "s/<loc>http:\/\/under-linux.org\/sitemap/<loc>http:\/\/under-linux.org\/sitemap$i/" > sitemap"$i"_index.xml
dos2unix sitemap"$i"_index.xml
gzip -f sitemap"$i"_index.xml
count=1
for k in `ls -la sitemap_*.xml.gz | grep -v index | awk {'print $8'}`
do
zcat sitemap_"$count".xml.gz | sed "s/<loc>http:\/\/under-linux.org\//<loc>http:\/\/under-linux.org\/$i\//" > sitemap"$i"_"$count".xml
dos2unix sitemap"$i"_"$count".xml
gzip -f sitemap"$i"_"$count".xml

count=`expr $count + 1`
done
done

sadece istemediğiniz hangi dillerde ve altında-linux.org web sitesi adresi değiştirilebilir kaldırmak gerekir. Bu durumda benim forum kök koşuyorum.

Bu sürecin daha hızlı yapacak ve php bellek sorunlarını üretmek kullanmayın

vbseo_sitemap / data dizini bu script kaydetmek convert.sh
chmod + x convert.sh
kullanılması, çalışma
. / Convert.sh

ve site haritası en, es veya başka bir dil için "dil" değişim sitemaplanguage_index.xml.gz kullanmak mümkün olacak daha:)

başka herhangi bir açıklama ihtiyacınız varsa bana bildirin.

Ayrıca bu script vbseo site haritası crontab çalışan bir süre sonra sistem crontab eklemek gerekir.

Teşekkürler,

wowglider.de
19-06-10, 14:00
Ben gerçekten denemek zorunda Readme takip etmek ve talimatları, ama nedeniyle kötü Englischs ne buldum açıkçası yanlış bir şey, öylesine ı-si olmak benim vbseo_sitemap_functions.php muhtemelen yanlış düzenlenmiş.

Bana yardım edin lütfen dosyayı değiştirmek için doğru...

{
else $freq = 'yearly';
}else

//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls($alanguages);
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

{
$prior,
$threadrow['lastpost'],
$freq
);

}

if($showpost)
{

...

Bu hata oluşur en kısa sürede benim Google Sitemap.xml açar':

Durum Detayları
Geçersiz URL
Bu, geçerli bir URL değil. Doğru ve URL göndermek verileri yeniden.
URL:
http://array
Ana Etiket: url
Gün: loc
Sorun algılandı: 19.06.2010

Teşekkür ederiz******

wowglider.de
19-06-10, 14:27
İşte tüm dosya:
İndirme vbseo_sitemap_functions.php gelen Sendspace.com - büyük dosyaları kolay bir şekilde gönderin http://www.sendspace.com/file/5aq9kk)

wowglider.de
19-06-10, 16:43
Bu herhangi bir Yardım almak mümkün mü? Google site haritaları öğrenemezsiniz!

wowglider.de
19-06-10, 22:20
Oh, nasıl I-ebilmek almak için "dil: İngilizce dil eklemeyin"

vBET
20-06-10, 01:51
Ben gerçekten denemek zorunda Readme takip etmek ve talimatları, ama nedeniyle kötü Englischs ne buldum açıkçası yanlış bir şey, öylesine ı-si olmak benim vbseo_sitemap_functions.php muhtemelen yanlış düzenlenmiş.

Bana yardım edin lütfen dosyayı değiştirmek için doğru...

{
else $freq = 'yearly';
}else

//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls($alanguages);
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

{
$prior,
$threadrow['lastpost'],
$freq
);

}

if($showpost)
{

...

Bu hata oluşur en kısa sürede benim Google Sitemap.xml açar':

Durum Detayları
Geçersiz URL
Bu, geçerli bir URL değil. Doğru ve URL göndermek verileri yeniden.
URL:
http://array
Ana Etiket: url
Gün: loc
Sorun algılandı: 19.06.2010

Teşekkür ederiz******

ReadMe.html hiçbir Sitemap Generator açıklaması yer olduğunu lütfen unutmayınız. Site Haritası Oluşturucu Entegrasyon talimatları Buradasınız:

Gördüğünüz gibi kod orada açıklanan ancak yanlış var. Lütfen bu değişiklikleri geri almak ve ilk kodumuzu kopyalayıp. Sonra kontrol çalışıyor. Ve bundan sonra ilk mesajın sonunda açıklanan isteğe bağlı değişiklik yapmak istiyorsanız. Ve doğru yapmak emin olun. Şimdi bu yanlış. Isteğe bağlı değişiklik adıma göre başka bir yerde bizim kod koymak için (önce açıklanan hattı) ve küçük değişiklik yapmak bundan sonra. Şimdi sadece bir kod satırı tarif edilmiştir gibi değişti.

Ayrıca - Google, tüm site haritaları alamazsa sonra uygun htaccess dosyası ayarlamış olduğunuz emin olun. Lütfen site haritası kural BB kuralları önce konulmalıdır entegrasyon talimatları tekrar kontrol edin. Bu konuda emin değilseniz, sadece burada tüm htaccess dosyası gönderebilir ve bunu doğrulamak için lütfen:)

Ben burada son yazılan son yorum ne anlama geliyor bilmiyorum lütfen unutmayınız. Lütfen ilgili ise daha tarif:)

PS.
Bu konuya biz sorunları çözmek sonra Sitemap Generator entegrasyonu konu ile birleştirilecektir. Bu sadece sizin beklediğiniz bir yerde daha kolay bulmak için yapmak için şimdi burada kalır, ama biz zaten Sitemap Generator entegrasyon sorunlarını konu var.

wowglider.de
20-06-10, 14:17
Gerçekten anlamak çok zordur, İngilizce benim anadilim değil. Ve ne yazık ki, onu İngilizce iyi değildir. Onları orijinal dosyayı vermek, sonra da ilgili şeyleri değiştirmek mümkündür? teşekkür ederim

edit:
forumda yükleme çalışmıyor!
PHP | <? Php /****************** - Anonim - ZzhbFuTT - Pastebin.com (http://pastebin.com/ZzhbFuTT)

vBET
20-06-10, 14:53
Bize orijinal site haritası jeneratör dosya verdi bu gerekmez.

Google sitemap generator dosyaları indirmek yapamıyorsanız, onları büyük bir olasılıkla yanlış olduğu anlamına gelir. Htaccess dosyası. Bizi doğrulamak için içeriğini veriniz. Sadece KOD bbcode sonrası yapıştırın ya da sadece sonrası yapıştırın.

Sitemap generator entegrasyon hakkında. İngilizce ve Google çeviriler anlayışı ile zorluklar her zaman mükemmel değildir anlıyorum. Değişen kodumuzu herhangi olmadan sadece nadas entegrasyon talimatları olun. Bu demektir tarif yer verdi yapıştırın kodu. Başka bir şey. Uygun bir yere kod vardı, ama bizim entegrasyon kodu değiştirildi. Herhangi bir değişiklik yapılmaz. Sadece uygun bir yerde entegrasyon kod koymak nereye koymak için tam olarak tarif var. Ayrıca dillerde diziden dil kodu kaldırmak için lütfen unutmayın.

Lütfen nadas talimatları ve bazı adım sorun varsa lütfen tam olarak hangi anlamıyorum entegrasyon adım anlatmak biz tam size anlatacağım:)

Bu durumda sizin sunucu üzerinde sizin için her şeyi biz de 30 $ ödeme entegrasyonu hizmet sunmak olduğunu lütfen unutmayınız. Fakat ... Bizim forum çevrimiçi destek ücretsiz ve sitemap generator entegrasyon:
1. Gerekli değildir
2. Gerçekten çok kolaydır - sadece baştan başlamak ve adım adım gitmek.

Bu yüzden, bu katkının kendiniz kolu ve sorulara cevaplar sunmak için teşvik ediyoruz. Entegrasyon talimatları kısmını anlamak yoksa gelin ve size anlatacağım lütfen:)
Entegrasyon kod koymak nerede anlamak istemiyor musun?
Yapıştırmak için hangi kod anlamak istemiyor musun?
Tam olarak yapıştırın ve entegrasyon kod herhangi bir değişiklik olmadığını anlamıyorlar mı?
Aslında senin sorunun nedeni ne olduğunu açıklayınız. Bu entegrasyon yapmak için ne tutar?

Eğer hala herhangi birine sahipseniz Biz htaccess içerik ve sorular bekliyor:)

wowglider.de
20-06-10, 15:03
Google, site haritaları indirmek sorun değil & CAN, sorun i "öğretici" okuduktan sonra anlamak gibi ben yaptım çünkü. Php düzenlemek için bilmiyorum.

ben sadece php çalışma ihtiyacı olan ve tüm iyi olacaktır.

Ben artık çalışmak var, ama bunu anlamak Yüklü yapmak için son adım ekstra iplik sayfaları eklemek alışkanlık, şimdi nasıl görüneceğini &

edit:
http://pastebin.com/bfrF78E7: çok uzun, çünkü aynı zamanda kod bir şey değildir

vBET
20-06-10, 17:04
Böylece Tamam. Şimdi ilk sayfaları için doğruladı 2 adımda tüm sayfalar için çalışma yapabilirsiniz:
1. Bu ek kod ekledi ve altında sadece 2 kod satırı koymak Kaldır - içinde yakın for döngü. Bu döngünün başında. Yani sadece bu hat ÖNCE manuel (döngü içinde kod ilk satırı ve daha önce kodu koyacağız) açıklanan:

2. Ilk bölümü ne zaman sonra bizim ek kod bu değişiklik:

$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived) . '&amp;language=';
Bunun için:

$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived) . '&amp;language=';
Yani temelde sadece p $ 1 değişikliği - kılavuzunda açıklandığı gibi:)

Hala tavsiyeye ihtiyacınız varsa, detaylar için yardım talep etti teyit edin biz size memnuniyetle yardımcı olacaktır:)

wowglider.de
21-06-10, 23:54
Ingilizce korkunç şeyler söylüyorlar ama anlamı başka. Ben diğer iş parçacığı bakarak bir çözüm bulundu, ancak Yardımınız için teşekkürler.

Belki ben başkaları yardımcı olabilir:

//additional code
if(!$archived) {
}
}
//end additional code

{
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls( //this was already in there!

Ve başka bir şey, i Eklenti eklendi beri benim Sitemap Creator urllist.txt oluşturmak alışkanlık! -> Metin Biçimi Dosya urllist.txt (0.00KB)

wowglider.de
22-06-10, 14:13
Bu kodu tamam şimdi?

vBET
22-06-10, 22:20
Belki ben başkaları yardımcı olabilir:

//additional code
if(!$archived) {
}
}
//end additional code

{
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls( //this was already in there!

Ve başka bir şey, i Eklenti eklendi beri benim Sitemap Creator urllist.txt oluşturmak alışkanlık! -> Metin Biçimi Dosya urllist.txt (0.00KB)

Kodunuz hala yanlış. Lütfen bunu düzeltmek ve hala txt formatı ile sorunu var yapmak onaylamak. Lütfen aşağıdaki düzeltilmiş kod bkz.

{
//additional code
if(!$archived) {
}
}
//end additional code
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls( //this was already in there! - That is why we wrote to put our code BEFORE this line

wowglider.de
22-06-10, 23:39
Çok teşekkürler! Artık çalışıyor, belli ki! Yapmaniz Kodu hazırdır, sadece bu konuya Yazılan:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/de/vbet4-integration-other-plugins/415-sitemap-generator-integration.html

wowglider.de
23-06-10, 14:13
onun hala düzgün çalışmıyor:
bazen bu olur:
<url>
<loc> http://wow.glider-forum.de/hardware/19912-mich-beraten-% 5Bneuer-pc% 5D-3.html </ loc>
<priority> 1216154741 </ priority>
<lastmod> </ lastmod>
<changefreq> günlük </ changefreq>
</ Url>

Burada kendiniz için görünebilir
http://wow.glider-forum.de/sitemap_index.xml.gz

vbseo_sitemap_functions heres:
PHP | <? Php /****************** - Anonim - 7U8a6kXp - Pastebin.com (http://pastebin.com/7U8a6kXp)

resimler:
ImageShack Albüm - 2 adet fotoğraf (http://img690.imageshack.us/gal.php?g=eror1e.jpg)

vBET
23-06-10, 17:37
onun hala düzgün çalışmıyor:
bazen bu olur:
<url>
<loc> http://wow.glider-forum.de/hardware/19912-mich-beraten-% 5Bneuer-pc% 5D-3.html </ loc>
<priority> 1216154741 </ priority>
<lastmod> </ lastmod>
<changefreq> günlük </ changefreq>
</ Url>

Burada kendiniz için görünebilir
http://wow.glider-forum.de/sitemap_index.xml.gz

vbseo_sitemap_functions heres:
PHP | <? Php /****************** - Anonim - 7U8a6kXp - Pastebin.com (http://pastebin.com/7U8a6kXp)

resimler:
ImageShack Albüm - 2 adet fotoğraf (http://img690.imageshack.us/gal.php?g=eror1e.jpg)

Koduna göre bizim suçumuz olmamalıdır. Biz sadece bağlantı için ek dil kodu olmadan olur, özellikle de vBSEO sayılır önceliği kullanmak. Lütfen bizim entegrasyon kodu yorum ve onsuz Tamam yok doğrulamak. Değil-o zaman destek vBSEO takım sormak. Entegrasyon kodu olmadan tamamsa, daha sonra Admin CP ve FTP PM erişim bilgilerinizi lütfen biz çözüm sunucu ve iş kontrol eder:)

wowglider.de
23-06-10, 23:59
Bu Forumu 2,5 Yıl boyunca eski, VB + vBSEO + SİTE HARİTASI yüklü her zaman herhangi bir sorun yoktu.

Ayrıca orada sadece Priory sorun değil, bazen de tarih, url ve diğerleri, ama tüm url'ler, sadece bazı.

Bu yardımcı olur i VB bakım Konuları ve mesaj ya da düzeltmek için bunu düzeltmek için şimdi deneyin, kötü bakın.

wowglider.de
24-06-10, 00:24
Sorun hala orada!

tam olarak ne gerekiyor?

vBET
24-06-10, 09:26
Admin CP ve FTP erişim detayları bana PM. Kodu ve kontrol yorum yaptı bu olmadan gayet iyi çalışır teyit etmedi. Bu yıl çalıştıktan olduğunu aslında hiçbir şey demektir dosyasında değişiklikler yaptı ve hata / kaza için diğer bazı kod bölümünde kırdı. Lütfen giriş bilgilerinizi bize göndermeden önce yorumunda kodu ile iyi çalışıyor olduğunu onaylamak.

vBET
24-06-10, 15:51
Tamam - Ben şu an çalışıyor olduğunu PM var. Site Haritası Oluşturucu, entegrasyon ile ilgili bir bu konu Birleştirme

Cuti Malaysia
04-12-10, 12:17
Zaten SEO bağlantılar için kod koymak ....

ABD doları önceki = vbseo_sm_priority ($ vboptions ['vbseo_sm_priority_rt'], $ relp);

if ($ vboptions ['vbseo_sm_freq_tsmart'])
{
$ Dpassed = (time () - $ threadrow ['lastpost']) / 86400;
if (dpassed $ <3) frekans = 'günlük';
else if (dpassed $ <10) frekans = 'Haftalık';
başka (dpassed $ <100) frekans = 'aylık' eğer;
else $ frekans = 'yıllık';
} Else
$ Frekans = $ vboptions ['vbseo_sm_freq_t'];

vbseo_log_entry ("[showthread] forum_id: $ forumid, thread_id: $ threadrow [threadid], toplam ileti: $ totalposts, sayfa: $ TotalPages, görünümler: $ threadrow önce [views] $");
/ / Ek kod
$ Alanguages = array
if (! doları arşivlenen) {
ABD doları strlenhost = strlen ($ vbseo_vars ['bburl']."/");
$ Currentthreadurl = vbseo_url_thread ($ threadrow, 1, arşivlenen ABD doları);
$ Currentthreadurl_before = substr ($ currentthreadurl, 0, $ strlenhost);
$ Currentthreadurl_after = "/" substr ($ currentthreadurl, $ strlenhost);
$ Lastpost = & $ threadrow ['lastpost'];
$ Vbseo_stat ['t'] = sizeof ($ alanguages);
foreach (dil $ dolar olarak alanguages) {
vbseo_add_url ($ currentthreadurl_before $ dil doları currentthreadurl_after $ önce lastpost $ frekans.);
}
}
/ / End ek kod
($ p <= $ TotalPages; $ p = 1 $ p + +)
{
$ Vbseo_stat [arşivlenen doları '': 't'] = vbseo_add_2urls (
vbseo_url_thread ($ threadrow, $ p, arşivlenen ABD doları)
vbseo_url_thread ($ threadrow, $ p, ABD doları arşivlenen, true)
Önce ABD doları,
$ Threadrow ['lastpost'],
ABD doları frekans
);

}

eğer (ABD doları showpost)
{

$ Getposts = $ db-> sorgu ("
SELECT p.dateline, p.postid, p.threadid
FROM p GİBİ "table_prefix." Mesaj
NEREDE p.threadid = $ threadrow [threadid]
VE visible = 1
ORDER p.dateline TARAFINDAN
");

$ Pcount = 0;
iken ($ postrow = $ db-> fetch_array ($ getposts))
{
ABD doları pcount + +;
vbseo_log_entry ("[showpost] forum_id: $ forumid, thread_id: $ postrow [threadid] post_id: $ postrow [mesaj ID'si");
$ Relp = $ relp * 0.8 + $ pcount / ($ threadrow ['replycount'] 1) * 0.2;
$ Relp *= vbseo_apply_custom_priority ('forum', $ threadrow ['forumid']);
ABD doları prior2 = vbseo_sm_priority ($ vboptions ['vbseo_sm_priority_rp'], $ relp);
$ Vbseo_stat ['p'] + = vbseo_add_2urls (
vbseo_url_post ($ threadrow, $ postrow, $ pcount)
vbseo_url_post ($ threadrow, postrow $ $ pcount, gerçek),
ABD doları prior2
$ Postrow ['dateline'],
$ Vboptions ['vbseo_sm_freq_p']
);
}
$ Db-> free_result ($ getposts);
}
}
$ Db-> free_result ($ getthreads);
$ Vbseo_progress ['step3'] = 0;
}
vbseo_inc_progress ();
}

fonksiyonu vbseo_sitemap_polls (ilerleme)
{
global $ db, $ vboptions $ vbseo_vars;

if (vbseo_check_progress (ilerleme)) return;
$ Added_urls = 0;
vbseo_log_entry ("[BÖLÜM START] anketler", true);

$ St = $ db-> query_first ("
SEÇ
avgre minre, ortalama olarak maksimum (seçmen) maxre olarak, min (seçmen) (seçmen)
"Table_prefix." FROM anket
");
foreach ($ vbseo_vars ['forumslist'] $ forumid olarak)
{
$ Getthreads = $ db-> sorgu ("
SELECT *
Konu olarak FROM ". Table_prefix." Konu
forumid = $ forumid
VE visible = 1
VE pollid> 0
");

iken ($ threadrow = $ db-> fetch_array ($ getthreads))
{
$ Getpoll = $ db-> query_first ("
SELECT *
"Table_prefix." FROM anket
NEREDE pollid = "$ threadrow ['pollid']."
");
if ($ getpoll)
devam etmektedir;

vbseo_log_entry ("[anket] forum_id: $ forumid, thread_id: $ threadrow [threadid] pollid: $ threadrow [pollid]");

$ Added_urls + +;

ABD doları relp2 = vbseo_math_avg_weight ($ getpoll ['seçmen'], $ st ['minre'], $ st ['maxre'], $ st ['avgre']);
$ Relp2 *= vbseo_apply_custom_priority ('forum', $ threadrow ['forumid']);
ABD doları önceki = vbseo_sm_priority ($ vboptions ['vbseo_sm_priority_rpoll'], $ relp2);
$ Added_urls + = vbseo_add_2urls (
vbseo_url_poll ($ threadrow, $ getpoll),
vbseo_url_poll ($ threadrow, $ getpoll, gerçek)
Önce ABD doları,
$ Getpoll ['dateline'],
$ Vboptions ['vbseo_sm_freq_poll']
);

}
$ Db-> free_result ($ getthreads);
}
vbseo_inc_progress ();
ABD doları added_urls dönmek;
}

fonksiyonu vbseo_sitemap_blogs (ilerleme)
{
global $ db, $ vboptions $ vbseo_vars;

if (vbseo_check_progress (ilerleme)) return;

if (! vbseo_dbtbl_exists ('blog'))
return 0;

vbseo_log_entry ("[BÖLÜM BAŞLANGIÇ] bloglar", true);
vbseo_add_url (? VBSEO_ON vbseo_any_url (ABD doları vbseo_vars ['bburl'].'/ blogu.' VBSEO_PHP_EXT): $ vbseo_vars ['bburl'].'/ blogu.' VBSEO_PHP_EXT, 1.0.);
$ Added_urls = 0;

$ vbseo_stat bu kodu koymalısınız ben hala confius duyuyorum [$ arşivlenen '': 't'] + = vbseo_add_2urls (?

nihayet, nerede p $ 1 değiştirmek için talimat ek kod bulabilirsiniz?

vBET
07-12-10, 18:22
Zaten SEO bağlantılar için kod koymak ....

$ vbseo_stat bu kodu koymalısınız ben hala confius duyuyorum [$ arşivlenen '': 't'] + = vbseo_add_2urls (?

nihayet, nerede p $ 1 değiştirmek için talimat ek kod bulabilirsiniz?

Bunu hiçbir yere koy! Her yere koymak için herhangi bir talimat yok! VBSEO içinde zaten var. Talimat, bir kez daha dikkatlice okuyunuz.

PS.
Ben sadece "bu" dünya "bizim" karışıklıkları geçersiz için değişti.

Cuti Malaysia
08-12-10, 19:15

$prior = vbseo_sm_priority($vboptions['vbseo_sm_priority_rt'], $relp);

{
else $freq = 'yearly';
}else

//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived);
}
}
//end additional code
{
$prior,
$threadrow['lastpost'],
$freq
);

}

if($showpost)
{

$getposts = $db->query("
SELECT p.dateline,p.postid,p.threadid
FROM " . TABLE_PREFIX . "post AS p
WHERE p.threadid = $threadrow[threadid]
AND visible = 1
ORDER BY p.dateline
");

$pcount = 0;
while ($postrow = $db->fetch_array($getposts))
{
$pcount++;
vbseo_log_entry("[showpost] forum_id: $forumid, thread_id: $postrow[threadid], post_id: $postrow[postid]");
$relp = $relp*0.8+$pcount/($threadrow['replycount']+1)*0.2;
$relp*= vbseo_apply_custom_priority('forum', $threadrow['forumid']);
$prior2 = vbseo_sm_priority($vboptions['vbseo_sm_priority_rp'], $relp);
$vbseo_stat['p'] += vbseo_add_2urls(
vbseo_url_post($threadrow, $postrow, $pcount),
vbseo_url_post($threadrow, $postrow, $pcount, true),
$prior2,
$postrow['dateline'],
$vboptions['vbseo_sm_freq_p']
);
}
$db->free_result($getposts);
}
}
$db->free_result($getthreads);
$vbseo_progress['step3'] = 0;
}
vbseo_inc_progress();
}

function vbseo_sitemap_polls($progress)
{
global $db, $vboptions, $vbseo_vars;

if(vbseo_check_progress($progress)) return;
$added_urls = 0;
vbseo_log_entry("[SECTION START] polls", true);

$st = $db->query_first("
SELECT
max(voters) as maxre,min(voters) as minre,avg(voters) as avgre
FROM " . TABLE_PREFIX . "poll
");
foreach($vbseo_vars['forumslist'] as $forumid)
{
$getthreads = $db->query("
SELECT *
FROM " . TABLE_PREFIX . "thread AS thread
WHERE forumid = $forumid
AND visible = 1
AND pollid > 0
");

while ($threadrow = $db->fetch_array($getthreads))
{
$getpoll = $db->query_first("
SELECT *
FROM " . TABLE_PREFIX . "poll
WHERE pollid = ".$threadrow['pollid']."
");
if(!$getpoll)
continue;

vbseo_log_entry("[poll] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], pollid: $threadrow[pollid]");

$added_urls++;

$relp2 = vbseo_math_avg_weight($getpoll['voters'], $st['minre'], $st['maxre'], $st['avgre']);
$relp2*= vbseo_apply_custom_priority('forum', $threadrow['forumid']);
$prior = vbseo_sm_priority($vboptions['vbseo_sm_priority_rpoll'], $relp2);
$added_urls += vbseo_add_2urls(
vbseo_url_poll($threadrow, $getpoll),
vbseo_url_poll($threadrow, $getpoll, true),
$prior,
$getpoll['dateline'],
$vboptions['vbseo_sm_freq_poll']
);

}
$db->free_result($getthreads);
}
vbseo_inc_progress();
return $added_urls;
}

function vbseo_sitemap_blogs($progress)
{
global $db, $vboptions, $vbseo_vars;

if(vbseo_check_progress($progress)) return;

if(!vbseo_dbtbl_exists('blog'))
return 0;

vbseo_log_entry("[SECTION START] blogs", true);
vbseo_add_url(VBSEO_ON ? vbseo_any_url($vbseo_vars['bburl'].'/blog.'.VBSEO_PHP_EXT) : $vbseo_vars['bburl'].'/blog.'.VBSEO_PHP_EXT, 1.0);
$added_urls = 0;

anlamak için en kolay expalanation kullanın lütfen. Ingilizce bilmektedir değilim. I koymak kodu doğru mudur? Doğru ya da değil?

Bu kodu nereye koymak gerek?? lütfen bana kolay izlemek için o kadar bana en yukarıda bu kod koymak yardımcı

nihayet Ayrıca ek kod doları s. 1 değiştirmek için var. i undertand lütfen örnek vermek değil ...

vBET
09-12-10, 19:11
anlamak için en kolay expalanation kullanın lütfen. Ingilizce bilmektedir değilim. I koymak kodu doğru mudur? Doğru ya da değil?

Bu kodu nereye koymak gerek?? lütfen bana kolay izlemek için o kadar bana en yukarıda bu kod koymak yardımcı

nihayet Ayrıca ek kod doları s. 1 değiştirmek için var. i undertand lütfen örnek vermek değil ...

Tamam - diğer bir deyişle anlatacağım yardımcı olacağını umuyoruz:)

Yani gerçek kodu Tamam görünüyor kontrol etmek için en iyi şekilde çalıştırmak için.

Ek adımlar gerekli değildir - gerçek çözüm, site haritası sayfaları tercüme konuları için bağlantılar katacak. Konu diğer sayfalara (2., 3. yeterince büyükse ...). - Ek adımları konuları başka sayfalara bağlantılar var reklam için ayrıca izin verecek

Yani bu değişiklikler yapmak istiyorsanız. O zaman şimdi olduğu yerden BİZİM ek kod (eklendi) çıkarın ve başka bir yere koymak gerekir. Başka bir yere ÖNCE:

Ve bu talimat ne anlama geldiğini vBSEO kodu aşağıda listelenmiştir ÖNCE BİZİM kod koymak (dosyanızı BİZİM kod yerine gerçek konumu).

Ve son bölümü BİZİM kodu (eklediğiniz kodu) bu 1 (bir numara - BİZİM kod sadece bir kere kullanılır, bu yüzden çok kolaydır) bulmak zorunda olduğunu açıkça söyler daha precised talimat vermek için:

$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived) . '&amp;language=';
İşte bizim kod 1. Ve eğer bu 1 $ p değiştirmek zorunda
1 var BİZİM kod satırında $ p değiştirmek Yani eğer o zaman orada olacak:

$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived) . '&amp;language=';

Şimdi daha anlaşılır umuyoruz. Lütfen yardımcı oldu söylemek:)

wowglider.de
13-06-11, 21:33
Tamam, vBSEO nasıl orada eklemek için yeni bir Site Haritası jeneratör, piyasaya? Burada sadece doğru kodu koyabilirsiniz, tüm kullanıcılar için çok daha kolaydır.

Tamam, eski vbseo site haritası sayesinde gibi aynı.

vBET
14-06-11, 14:11
Tamam, vBSEO nasıl orada eklemek için yeni bir Site Haritası jeneratör, piyasaya? Burada sadece doğru kodu koyabilirsiniz, tüm kullanıcılar için çok daha kolaydır.

Tamam, eski vbseo site haritası sayesinde gibi aynı.

Zaten cevabım var harika. Biz zaten çevrilmiş bağlantılar (şimdi sadece dil kodu eklenir) ile URL'ler oluşturmak için site haritası entegrasyon desteği ekleme hakkında düşünme olduğunu lütfen unutmayınız. Biz nasıl performans öldürmeden bunu yapmak için bir fikir var. BB başlıkları için ayrı bir önbellek ve sadece zaten önbelleğe alınmış olduğu için tercüme bağlantı oluşturmak gerekecektir. Bu şekilde, binlerce çeviri istekleri yaparak performans öldürmek olmaz. Tam olarak ne zaman destek verilecektir söyleyemem. Şu anda en büyük önceliği, biz zaten uygulanan diğer çeviri hizmetleri desteklemek için, bunu yayınlayacak önce hala bazı küçük şeyler kapalı olmalıdır. Bundan sonra biz açık özellik isteğinde listesini kontrol edin ve diğer görevler için öncelikler:)

Octavius
23-06-11, 05:42
Zaten cevabım var harika. Biz zaten çevrilmiş bağlantılar (şimdi sadece dil kodu eklenir) ile URL'ler oluşturmak için site haritası entegrasyon desteği ekleme hakkında düşünme olduğunu lütfen unutmayınız. Biz nasıl performans öldürmeden bunu yapmak için bir fikir var. BB başlıkları için ayrı bir önbellek ve sadece zaten önbelleğe alınmış olduğu için tercüme bağlantı oluşturmak gerekecektir. Bu şekilde, binlerce çeviri istekleri yaparak performans öldürmek olmaz. Tam olarak ne zaman destek verilecektir söyleyemem. Şu anda en büyük önceliği, biz zaten uygulanan diğer çeviri hizmetleri desteklemek için, bunu yayınlayacak önce hala bazı küçük şeyler kapalı olmalıdır. Bundan sonra biz açık özellik isteğinde listesini kontrol edin ve diğer görevler için öncelikler:)

Tamamlanmış olacak bir fikriniz var mı?

kamilkurczak
23-06-11, 13:08
merhaba,
BB tatilde zaten o cevap verecektir:)

Octavius
23-06-11, 18:47
merhaba,
BB tatilde zaten o cevap verecektir:)

Bu iyi değil! : Confused:

Ben sadece, Western Union aracılığıyla Dakika Para kullanarak BB markalaşma Ücreti Lisans aldım. Ben BB indirebilirsiniz Ne zaman geri alacak? Yüklemek için endişeli. : D

kamilkurczak
24-06-11, 18:55
NOW BB indirebilirsiniz ******:) buraya lütfen: http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php

Octavius
24-06-11, 21:15
NOW BB indirebilirsiniz ******:) buraya lütfen: http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php
Yüklemeler
Üzgünüz, ama henüz vBET3.x/4.x için herhangi bir lisans satın vermedi. Lütfen satın alma bölümüne gidin ve indirmek için muktedir lisans satın.
Sadece lisans aldıysanız, veri sistemindeki güncel olacak kadar lütfen bekleyin.

Herhangi bir sorunuz olması durumunda, lütfen bize ulaşın.

^ ^ ^ Ben satın aldınız. O henüz para almamış mı?

kamilkurczak
26-06-11, 01:25
Bu hesabı (Octavius kullanıcı) satın aldınız? AM tarafından fatura numarasını bana gönderin.

Octavius
26-06-11, 18:33
Evet Oktavius'un aldım ve MTCN göndereceğiz.

vBET
27-06-11, 13:45
Merhaba. Ben tatilden geri yaşıyorum. Bu noktada, bu özellik için Relase gün yoktur. Biz hala vBET3.x (sadece vBET4.x destekliyorsa) için diğer tranlsation motorlar için destek uygulamak zorunda. Yani bundan sonra biz diğer özellikler için planlar yapar:)

Ödemenizi Hakkında - buraya bakınız: :)

Taurus
06-07-11, 09:12
Bu tam bir çaylak sorusuna ise üzgün, ama entegre kodu bu bölümünde yayınlanmıştır:

benim forum farklı bir dizinde ise, benim gibi. 'Forum', ben bunu değiştirmemiz gerekiyor:

require_once(DIR. '/forums/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

böylece, ön / / forum eklemek?

Teşekkür ederiz.

vBET
06-07-11, 21:32
Bu tam bir çaylak sorusuna ise üzgün, ama entegre kodu bu bölümünde yayınlanmıştır:

benim forum farklı bir dizinde ise, benim gibi. 'Forum', ben bunu değiştirmemiz gerekiyor:

require_once(DIR. '/forums/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

böylece, ön / / forum eklemek?

Teşekkür ederiz.

DIR zaten forum dizin yolunu içermelidir Hayır Tamam olmalıdır. Yani olduğu gibi ilk kullanımdan lütfen.

r.dziadusz
23-09-11, 15:39
Şimdi yeni bir entegrasyon yolu var! Bu konuya ilk sayfasında bulmak, ya da sadece tıklayın:

yogasek
11-04-16, 01:21
Site haritası jeneratör parçacığı adını çevirmek değil.
Bu normal mi?
Bu sorunu gidermek için nasıl?

Marcin Kalak
13-04-16, 07:59
Performans bu bağlantılar tercüme olmayacaktır nedenle sadece eklenen dil kodu olacak. Google 301 yönlendirme alacak zaten gerçek sayfa bulacaksınız.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations