PDA

View Full Version: Sitemap Generator integrāciju



vBET
14-11-09, 14:46
Jūs varat vienkārši integrēt vBET ar vBSEO Sitemap Generator (tā ir bezmaksas), lai iekļautu saites uz tulkoto lapu un sistēmu izstrāde par radīto sitemap.

Ja Jums ir bijusi jūsu failus jau rediģēt, lūdzu, augšupielādējiet oriģinālo versiju

Lūdzu, ņemiet vērā, ka lietošanas instrukciju zemāk ļaus jums pievienot jūsu sitemap saites pavedieni tulkoto lapu. Sakarā ar darbības dēļ šīm saitēm netiks tulkots - būs tikai pievienota valodas kodu. Google atradīs reālu lapu vienalga, jo jūs saņemsiet 301 novirzīt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tā nav labākā pieeja - Google dod priekšroku būt galīgā saites sitemap nav pārprofilējot vienu, bet piespiežot tulkojumu tūkstošiem saites visus vienā laikā valodām var nogalināt jūsu serveris vai threated Google kā uzbrukums (ja saites nav kešatmiņā pagaidām).

Sākumā Jums atrast savu vbseo_sitemap_functions_vbseo.php failu

forums root -> vbseo_sitemap -> vbseo_sitemap_functions_vbseo.php

Atvērt un rediģēt ar jebkuru teksta rediģēšanas programma
No paša sākuma atrast šo līniju:

global $vbulletin, $vbseo_vars, $vbseo_stat, $vboptions, $db, $forumcache, $bbuserinfo;

Un nodot pēc tā, šo:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php'); $alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el', 'en','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');


PIEZĪME: noņemt noklusējuma valodu CODE no $ alanguages
Arī tad, ja atspējojuši dažas valodas opciju panelī jums ir izdzēst savus kodus.

Un atrast šo līniju:

vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");
integrēšanai tulkots pavedieni
un ja jūs izmantojat SEO saites, ti,
/ En / titleput pēc:

if(!$archived) { $strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currenturl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived);
$currenturl_before = substr($currenturl,0,$strlenhost);
$currenturl_after = "/".substr($currenturl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
global $alanguages;
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currenturl_before.$language.$currenturl_after, $prior, $lastpost, $freq); } }

vai gadījumā, ja jums nav, izmantojot SEO saites, ti,
adrese language = en?:


if(!$archived) {
global $alanguages;
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived) . '&language=';
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl.$language, $prior, $lastpost, $freq);
}
}

Nelietot viņiem abiem!



**** Šī risinājuma daļa ir tikai vBulletin Publishing Suite lietotāji ****

Tad jums ir atrast šīs divas rindiņas


$prior = vbseo_sm_priority($vboptions['vbseo_sm_priority_cmssec'], $relp2);


$prior = vbseo_sm_priority($vboptions['vbseo_sm_priority_cmsent'], $relp2);



un ja jūs izmantojat SEO saites, ti,
/ En / nosaukums likts pēc viņiem abiem:

global $alanguages;
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currenturl = vbseo_url_cms($drow);
$currenturl_before = substr($currenturl,0,$strlenhost);
$currenturl_after = "/".substr($currenturl,$strlenhost);
foreach($alanguages as $language) { $added_urls += vbseo_add_url($currenturl_before.$language.$currenturl_after, $prior, $drow['lastupdated'], $vboptions['vbseo_sm_freq_cms']); }

vai gadījumā, ja jums nav, izmantojot SEO saites, ti,
adrese language = en veikta pēc katra no tiem?:

global $alanguages;
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_cms($drow) . '?language=';
foreach($alanguages as $language) {
$added_urls += vbseo_add_url($currentthreadurl.$language, $prior, $drow['lastupdated'], $vboptions['vbseo_sm_freq_cms']); }

Nelietot viņiem abiem (ar un bez seo link)!


Beigtu rediģēšanu un baudīt to!
Good luck!

Kolbi
19-03-10, 15:47
Pēdējais solis ar:

$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
Īsti nesaprotu.Ir oriģinālā faila vbseo_sitemap.php?Jo šeit: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/503-vbseo-sitemap-does-not-work-anymore.html man vajadzētu mainīt?

Kolbi
19-03-10, 16:59
Lapas karte Integrācija nav darbs mani.

Tā stopps radot sitemap pēc noteikta laika

Kolbi
19-03-10, 17:43
Es vienmēr saņemt Iekšējā servera kļūda, ja es mēģinātu iekļaut valodu vbseositemap.

Es tikko mēģināju to ar vienu valodu vairāk:)

Sākotnēji Vācijas ir iekļauta un es centos iekļaut arī angĜu valodā, bet nav strādājuši. Getting Iekšējā servera kļūda veidojot jaunu sitemap.

Ar vācu vienīgā valoda tas darbojas labi.

vBET
20-03-10, 04:39
Pēdējais solis ar:

$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
Īsti nesaprotu.Ir oriģinālā faila vbseo_sitemap.php?Jo šeit: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/503-vbseo-sitemap-does-not-work-anymore.html man vajadzētu mainīt?

Tas nav pēdējais solis tas nav obligāti lieta. Tā stāsta, kā modificēt kodu, lai ir iekļāvušas arī citu pavedienu lapās, ne tikai pirmo. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jums ir daudz amatu kādā diegu, tad tas ir paged. Lūdzu, dodiet mums zināt, kuras daļa jūs nesaprotat - mēs mainīt apraksts:)


Tikai faila jums nepieciešams mainīt, ir vbseo_sitemap_functions.php - visi pārējie ir nemainīgi. Saite, norādot par to ir neoficiāla risinājums kļūmei, kas tika sniegti pirms integrācija tika veikts. Lūdzu, ievērojiet tikai norādījumus šeit:)

vBET
20-03-10, 04:42
Lapas karte Integrācija nav darbs mani.

Tā stopps radot sitemap pēc noteikta laika

Kāds ir kļūdas paziņojums? Iespējams, tas notiek ilgāk, ka jūsu mysql saikne. Šajā gadījumā jums ir mainīt jūsu mysql iestatījumus, lai atbalstītu to ilgāk. Ja kaut kas cits - lūdzu, sniedziet mums sīkāku informāciju:)

vBET
20-03-10, 04:46
Es vienmēr saņemt Iekšējā servera kļūda, ja es mēģinātu iekļaut valodu vbseositemap.

Es tikko mēģināju to ar vienu valodu vairāk:)

Sākotnēji Vācijas ir iekļauta un es centos iekļaut arī angĜu valodā, bet nav strādājuši. Getting Iekšējā servera kļūda veidojot jaunu sitemap.

Ar vācu vienīgā valoda tas darbojas labi.

Lūdzu, iekļaujiet mani mainīto daļu no faila - ar dažiem sākotnējo kodu apkārt. Es pārbaudīt vai tas ir OK:) Vēl - kādas kļūdas ziņojums tiek iekļauts jūsu žurnālos? Iekšēja kļūda nav teikt daudz ...

Kolbi
21-03-10, 20:27


if($vboptions['vbseo_sm_freq_tsmart'])
{
$dpassed = (time() - $threadrow['lastpost'])/86400;
if($dpassed<3)$freq = 'daily';
else if($dpassed<10)$freq = 'weekly';
else if($dpassed<100)$freq = 'monthly';
else $freq = 'yearly';
}else
$freq = $vboptions['vbseo_sm_freq_t'];

vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");
//additional code
$alanguages = array ('en');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived);
foreach($alanguages as $language) {
$vbseo_stat['t']++;
$enchancedthreadurl = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost). $language."/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
vbseo_add_url($enchancedthreadurl, $prior, $threadrow['lastpost'], $freq);
}
}
//end additional code
for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived),
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived, true),
$prior,
$threadrow['lastpost'],
$freq
);

}

Tāpēc ka izmainīto :) I daļā iekļaut šo :)

<?php
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');</b>

vBET
22-03-10, 08:18
Kura versija sitemap ģenerators jūs lietojat?

Kolbi
22-03-10, 18:12
Es, izmantojot jaunāko versiju. Tā ir versija 2,6 beta 1

vBET
23-03-10, 04:52
Mēs testē to uz 2,6 beta 1 un kā es redzu jūs likts kodu atbilstošā vietā. Vēl viena lieta - jūs lietojat arī vBSEO? Mēs testē to ar vBSEO tikai.

Lūdzu, pārbaudiet arī šo risinājumu. Aizstāt:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
līdz:

require_once(dirname(__FILE__) . '/../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

Arī tad, ja jums ir vairāk īpašiem kļūdas log / ziņu, ka būtu lietderīgi:)

Kolbi
23-03-10, 20:39
Jā, es esmu, izmantojot vBSEO, kā arī. Es domāju, tas nav problēma.

Jo tas sāk radīt sitemap bet apstājas pēc noteikta laika.

Es domāju, mans serveris ir pārslogots ar radot tik liels sitemap. Tātad tas būtu jauki, ja jūs vēlaties padarīt šo skriptu, gaišāku vai ka tas nav nepieciešams tik daudz serveru ressources vienlaikus radot sitemap.

Es ceru, ka jūs zināt, ko es gribēju pateikt:)

Iespējams, šī ir viena problēma: mysql.connect_timeout 60 sekundēm?!?

vBET
24-03-10, 07:13
Jā, es esmu, izmantojot vBSEO, kā arī. Es domāju, tas nav problēma.

Jo tas sāk radīt sitemap bet apstājas pēc noteikta laika.

Es domāju, mans serveris ir pārslogots ar radot tik liels sitemap. Tātad tas būtu jauki, ja jūs vēlaties padarīt šo skriptu, gaišāku vai ka tas nav nepieciešams tik daudz serveru ressources vienlaikus radot sitemap.

Es ceru, ka jūs zināt, ko es gribēju pateikt:)

Iespējams, šī ir viena problēma: mysql.connect_timeout 60 sekundēm?!?

Taimauts - tas ir, visticamāk problēma. Kāda ir jūsu parastā sitemap paaudzes laikā? Izmērs? ETC? ...

Ja jūs PM man piekļuves informāciju jūsu forumā, un FTP es varu redzēt, un, iespējams, atrisināt to uz vietas. Tāpat, lūdzu, apsvērt nepieciešamību mainīt Sitemap Gnerator parametrus - it īpaši URL skaitu vienā sitemap.

Kolbi
26-03-10, 17:17
Normāls dzīves ilgums ir aptuveni 45-50 sekundes. Pašlaik apmēram 11.000 lapām sitemap (bez tulkoto lapu) no sitemap uzstādījumi pašlaik redzat šo: Max URL Sitemap Files 50 000 Delay izpildīšana Pēc katras vietnes kartes failu 0 sekundes, bet šī vērtība atšķiras arī jau (ti, ar tulkojumu lapas iesaistītas), un tā ir celta neko. Kas jums nepieciešams, par visu to tiesības? Vai mēs varam palīdzēt vēl vairāk informācijas?

vBET
26-03-10, 22:15
Lai varētu strādāt uz vietas, kur man ir nepieciešams Admin CP pieslēgumu (konfigurācijas pārbaudi / izmaiņas un sitemap izpildi) un FTP (lai pārbaudītu / mainīt failus).

Bez iespēja spēlēt uz lauka, šobrīd es neredzu mājienus, ko es varētu dot jums, izņemot, kurā lielāka taimauta vērtību mysql savienojumu.

badawidollah
27-03-10, 17:05
sveiki

nedarbojas
aprunāt veikt sitemap.


Kopējais izmantot bez kopīgas buferu kešatmiņas
Atm: 1179648 969416 210.232 0 0 0
- / + Buferi / cache: 969.416 210.232
Swap: 0 0 0


tas ir mans VPS atmiņa

atrisināta noklusējuma
: D

vBET
27-03-10, 17:20
sveiki

nedarbojas
aprunāt veikt sitemap.



tas ir mans VPS atmiņa

atrisināta noklusējuma
: D

Tikai, lai pārliecinātos - vai tas ir atrisināts, vai ne tieši tagad? :)

badawidollah
27-03-10, 17:26
vbseo_log_entry ("[showthread] forum_id: $ forumid, thread_id: $ threadrow [threadid] Kopā iesūtītie ziņojumi: $ totalposts, lapas: $ totalpages, viedokļi: $ threadrow [views] $ pirms");
/ / Papildu kods
$ Alanguages = array ("en");
if (! $ arhivēšanai) {
$ Strlenhost = Strlen ($ vbseo_vars ['bburl']."/");
$ Currentthreadurl = vbseo_url_thread ($ threadrow, 1, $ arhivēšanai);
foreach ($ alanguages kā $ valoda) {
$ Vbseo_stat ['t']++;
$ Enchancedthreadurl = substr ($ currentthreadurl, 0, $ strlenhost). $ Valoda ."/". substr ($ currentthreadurl, $ strlenhost);
vbseo_add_url ($ enchancedthreadurl, $ pirms $ threadrow ['lastpost'], $ freq);
}
}
/ / End papildu kods

par ($ p = 1; $ p <= $ totalpages; $ p + +)

nav darbs, lai izveidotu addon sitemap
: D

vBET
27-03-10, 17:35
nav darbs, lai izveidotu addon sitemap
: D

Ja jūs PM man piekļuves informāciju, lai jūsu Admin CP un FTP es to pārbaudīt, un strādāt par to:)

badawidollah
27-03-10, 17:36
darba tagad, lai radītu sitemap

visas šeit

http://www.nusantaraku.org/forum/vbseo_sitemap/data/sitemap_index.xml.gz
bet vbseo komandu teica tā, lai ilgi
un to var lejupielādēt šeit

Forum NusantaraKu Malaizija - Indonēzija (http://www.nusantaraku.org/forum/sitemap_index.xml.gz)

bet aprunāt tagad pēc instalēšanas vbet
ko darīt?

badawidollah
27-03-10, 17:44
aizmirst to iepriekš

Es ceru, ka ar papildu / vbseo_sitemap / datu URL
manu sitemap var indekss ātri too

paldies

vBET
27-03-10, 19:00
darba tagad, lai radītu sitemap

visas šeit

http://www.nusantaraku.org/forum/vbseo_sitemap/data/sitemap_index.xml.gz
bet vbseo komandu teica tā, lai ilgi
un to var lejupielādēt šeit

Forum NusantaraKu Malaizija - Indonēzija (http://www.nusantaraku.org/forum/sitemap_index.xml.gz)

bet aprunāt tagad pēc instalēšanas vbet
ko darīt?

Jums ir sadalīti. Htaccess noteikumiem. Pārliecinieties, ka jūsu sitemap norma pirms vBET noteikumiem.

badawidollah
29-03-10, 08:54

<priority> 0,5404 </ prioritārā>
<lastmod> 2010-03-29T03: 23:59 +00:00 </ lastmod>
<changefreq> ikmēneša </ changefreq>
</ Url>
-
<url>
-

<priority> 0,5404 </ prioritārā>
<lastmod> 2010-03-29T03: 23:59 +00:00 </ lastmod>
<changefreq> ikmēneša </ changefreq>
</ Url>

pavediens ne pārtulkot lapas karte

būtu kā šis




varētu tā?

vBET
29-03-10, 14:50
pavediens ne pārtulkot lapas karte

būtu kā šis



varētu tā?

Pirmkārt, lūdzu izdarīt izvēli, kāda veida saites, kuru vēlaties izmantot - SEO vai valodu =. Jūs integrētu to kā par SEO saites un lūdz langauge = tipam. Ja lietojat valodu parametrs savas saites, tad lūdzu, mainiet INTEGRATION - jūs, kas it wrong. Apraksts, nepārprotami dod padomus booth veidu saites.

Par URL tulkošana - kā mēs jau rote - izpildes iemesla dēļ mēs neizpaužas URL sitemap tiesības tagad un, iespējams, nebūs arī nākotnē.

badawidollah
30-03-10, 15:52
rādītāji ir svarīgi
un seo svarīgāka

paldies

meto
03-04-10, 21:51
Jums ir sadalīti. Htaccess noteikumiem. Pārliecinieties, ka jūsu sitemap norma pirms vBET noteikumiem.
Man ir tāda pati problēma, ja es dotu pēdējo normu, tad mans sitemap nokļūt novirzīts uz sākumlapu.

Lai būtu precīzi - man bija komentēt šo:

# RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}-f!
# RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
# RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (AdminCP | modcp | clientscript | cpstyles | attēli) /
# RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

veikt sitemap darbu (un nav novirzīts uz sākumlapu). Bet pēc tam es paskatījos vbenterprisetranslator_seo.php saturu, jāizpēta, ka tas tikai novirza labot (Fe / lv /) saites.

vBET
03-04-10, 22:53
Man ir tāda pati problēma, ja es dotu pēdējo normu, tad mans sitemap nokļūt novirzīts uz sākumlapu.

Lai būtu precīzi - man bija komentēt šo:

veikt sitemap darbu (un nav novirzīts uz sākumlapu). Bet pēc tam es paskatījos vbenterprisetranslator_seo.php saturu, jāizpēta, ka tas tikai novirza labot (Fe / lv /) saites.

Lūdzu, vienkārši pārvietot sitemap noteikums PIRMS vBET noteikumiem. Ar atspējošanas vBET noteikumus jūs riskējat nepiemērotu darbu, pat ja ne tagad, tad varbūt nākotnē releases. vBET ir pārbaudīta konfigurāciju. htaccess noteikumiem, kas mums deva.

vBET
08-04-10, 14:09
Integrācija kods tika optimizēts vēlreiz. Lūdzu, skatīt pirmo ziņojumu par jauno kodu.

bhanuprasad1981
19-04-10, 07:59
hello,
man ir atspējota tulkošanas daži forumi, kas ir mūsu vietējiem puišiem, kuri lieto tikai angļu valodā, bet es domāju, ka sitemap ir izveidots citās valodās too Kā es varu atspējot citu valodu izveide specific forums?

vBET
20-04-10, 02:08
hello,
man ir atspējota tulkošanas daži forumi, kas ir mūsu vietējiem puišiem, kuri lieto tikai angļu valodā, bet es domāju, ka sitemap ir izveidots citās valodās too Kā es varu atspējot citu valodu izveide specific forums?

Lūdzu, mēģiniet šo (nav pārbaudīts):
Put vBET papildu integrācija kods iekšpusē, ja bloks:


$ignoredForums = array('FORUM_ID', 'FORUM_ID');
if (!in_array($threadrow['forumid'] , $ignoredForums)) {
HERE vBET ADDITIONAL INTEGRATION CODE
}


Protams, lai jūsu ignorētas forums ID tur:)

Lūdzu, paziņojiet mums to darīja palīdzēt.

magmf
09-05-10, 23:02
kā mēs varam radīt sitemap URL blogus un cms?

vBET
10-05-10, 21:09
kā mēs varam radīt sitemap URL blogus un cms?

Faktiskā integrācijas risinājumu atbalsta tikai pavedieni saites. Mēs varam meklēt risinājumus, atbalstot tulkošanas blogus un cms saites, ja tās nodrošina Sitemap Generator.

magmf
10-05-10, 21:12
sitemap 2,6 Beta 2

atbalsta blogi un CMS jūs varat to apskatīt?

vBET
11-05-10, 19:54
sitemap 2,6 Beta 2

atbalsta blogi un CMS jūs varat to apskatīt?

Labi - mēs to apskatīt. Mums ir tiesības tagad dažas vairāk lietas, jo darbinieku meklē. Mūsu komanda palielināsies drīz (iespējams, pēdējā nedēļā, šajā mēnesī). Tāpēc, ka mēs parūpēsimies par šo integrācijas jautājums nav immediatelly - ceru, ka tas ir ok, lai jūs:) Tas ir, jau TODO sarakstā:)

magmf
11-05-10, 22:36
Hey vbet I izveidojis shell skriptu un es skrienu 100% no manas kastes



#!/bin/bash

for i in af sq ar be bg ca zh-CN hr cs da nl en pl pt et tl fi fr gl de el iw hi hu is id ga it ja ko lv lt mk ms mt no fa ro ru sr sk sl es sw sv zh-TW th tr uk vi cy yi
do
zcat sitemap_index.xml.gz |sed "s/<loc>http:\/\/under-linux.org\/sitemap/<loc>http:\/\/under-linux.org\/sitemap$i/" > sitemap"$i"_index.xml
dos2unix sitemap"$i"_index.xml
gzip -f sitemap"$i"_index.xml
count=1
for k in `ls -la sitemap_*.xml.gz | grep -v index | awk {'print $8'}`
do
zcat sitemap_"$count".xml.gz | sed "s/<loc>http:\/\/under-linux.org\//<loc>http:\/\/under-linux.org\/$i\//" > sitemap"$i"_"$count".xml
dos2unix sitemap"$i"_"$count".xml
gzip -f sitemap"$i"_"$count".xml

count=`expr $count + 1`
done
done



Jums vienkārši nepieciešams, noņemt to, ko valodu jūs nevēlaties, un mainīt zem linux.org, lai Jūsu mājas lapas adresi. šajā gadījumā es skrienu savā forumā saknes.

Tas padarīs procesu ātrāku un neizmantos radīt php atmiņas problēmas

saglabājiet šo skriptu vbseo_sitemap / data direktorijā, kā convert.sh
chmod + x convert.sh
palaist izmantot
. / Convert.sh

un nekā jums būs iespēja izmantot sitemaplanguage_index.xml.gz kā jūsu sitemap izmaiņas "valodu" en, es, vai citā valodā:)

let me know, ja Jums nepieciešams kāds cits izskaidrojums.


Arī jums pievienot šo skriptu sistēmu crontab pēc laika vbseo sitemap crontab palaiž.

Paldies,

wowglider.de
19-06-10, 14:00
Es mēģināju sekot instrukcijām un Lasimani failā programmatūras, bet sakarā ar sliktu angļu valodā par to, ko es atklāju kaut ko ir acīmredzami nepareizs, tāpēc esmu rediģēt manu vbseo_sitemap_functions.php nepareizi.Lūdzu, palīdziet man pareizas uz mainītu failu...


if($vboptions['vbseo_sm_freq_tsmart'])
{
$dpassed = (time() - $threadrow['lastpost'])/86400;
if($dpassed<3)$freq = 'daily';
else if($dpassed<10)$freq = 'weekly';
else if($dpassed<100)$freq = 'monthly';
else $freq = 'yearly';
}else
$freq = $vboptions['vbseo_sm_freq_t'];

vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");
//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived),
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived, true),
$prior,
$threadrow['lastpost'],
$freq
);

}

if($showpost)
{

...

Tā ir kļūda, kas rodas, kad Google atver manu sitemap: StatusDetailsUngültige URLDies nav derīgs vietrādis URL. Pareizs URL un vēlreiz iesniegt datus.URL: http://array Mātes diena: urlTag: locProblem noteikts: 19.06.2010Danke!

wowglider.de
19-06-10, 14:27
Visu failu šeit: lejupielādēt vbseo_sitemap_functions.php no Sendspace.com - nosūtīt liela failus viegli veidā (http://www.sendspace.com/file/5aq9kk)

wowglider.de
19-06-10, 16:43
Vai ir iespējams saņemt kādu palīdzību? Google nevar atgūt savu portālkartes!

wowglider.de
19-06-10, 22:20
Ak, kā es varu nokļūt līdz "valoda: angļu valoda nevar pievienot valodu"

vBET
20-06-10, 01:51
Es mēģināju sekot instrukcijām un Lasimani failā programmatūras, bet sakarā ar sliktu angļu valodā par to, ko es atklāju kaut ko ir acīmredzami nepareizs, tāpēc esmu rediģēt manu vbseo_sitemap_functions.php nepareizi.Lūdzu, palīdziet man pareizas uz mainītu failu...


if($vboptions['vbseo_sm_freq_tsmart'])
{
$dpassed = (time() - $threadrow['lastpost'])/86400;
if($dpassed<3)$freq = 'daily';
else if($dpassed<10)$freq = 'weekly';
else if($dpassed<100)$freq = 'monthly';
else $freq = 'yearly';
}else
$freq = $vboptions['vbseo_sm_freq_t'];

vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");
//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived),
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived, true),
$prior,
$threadrow['lastpost'],
$freq
);

}

if($showpost)
{

...

Tā ir kļūda, kas rodas, kad Google atver manu sitemap: StatusDetailsUngültige URLDies nav derīgs vietrādis URL. Pareizs URL un vēlreiz iesniegt datus.URL: http://array Mātes diena: urlTag: locProblem noteikts: 19.06.2010Danke!

Lūdzu, ņemiet vērā, ka readme.html nav Sitemap Generator apraksts iekļauti. Integrācija instrukcijas Sitemap Generator ir šeit:

Kā es redzu, jums ir kods, kas aprakstīti tur, bet jums ir nepareizi. Lūdzu atsaukt šīs izmaiņas un kopēt mūsu kods pirmās. Tad pārbaudiet vai tas strādā. Un pēc tam, ka, ja jūs vēlaties veikt papildu izmaiņas aprakstīts beigās pirmo pastu. Un, lūdzu, pārliecinieties, ka jūs to labi. Tagad tas ir nepareizi. Saskaņā ar papildu grozījumiem soli - jums ir, lai mūsu kods citā vietā (pirms aprakstīts līnija) un pēc tam darīt mazajiem modifikācijas. Tagad jūs tikko mainīts viens no mūsu kods līniju, kā tas bija aprakstīts.

Arī - ja Google nevar izgūt jūsu portālkartes vispār, tad pārliecinieties, ka Jums ir pienācīgi noteikt jūsu htaccess failu.. Lūdzu, pārbaudiet integrācija instrukcijas vēlreiz - sitemap noteikums ir jāizvirza vBET noteikumiem. Ja neesat pārliecināts par to - lūdzu, vienkārši post here visas jūsu htaccess failu un mums būs jāpārbauda:).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka es nezinu, ko tu domā ar savu pēdējo komentāru no pēdējo rakstu šeit. Lūdzu, aprakstiet, tas vairāk, ja tas ir būtiski:)

PS.
Pēc tam, kad mēs atrisināt jūsu problēmas šis pavediens tiks apvienoti ar Sitemap Generator integrāciju pavedienu. Tā paliek šeit, tagad, tikai, lai jūs vieglāk atrast to vietu, kur jūs gaidīt to, bet mums jau ir pavediens Sitemap Generator integrācijas jautājumiem.

wowglider.de
20-06-10, 14:17
Tas patiešām ir ļoti grūti saprast, angļu valoda nav mana dzimtā valoda. Un diemžēl, viņas angļu valoda nav labākais. Es dodu viņiem oriģinālo failu, tad tas ir iespējams, ka tie neaizstāj attiecīgās lietas? paldies

edit:
augšupielādējot jūsu forumā nedarbojas!
PHP? | <Php /****************** - Anonymous - ZzhbFuTT - Pastebin.com (http://pastebin.com/ZzhbFuTT)

vBET
20-06-10, 14:53
Tu mums devis savu sākotnējo sitemap ģenerators failu - mums nav vajadzīga šī.

Ja Google nevar lejupielādēt jūsu sitemap ģenerators failus, tos, visticamāk, tas nozīmē, ka jums ir nepareizi. Htaccess failu. Lūdzu, sniedziet mums tā saturu, lai pārbaudītu. Jūs varat vienkārši ielīmēt amatā CODE bbcode, vai vienkārši ielīmējiet to post.

Par integrāciju sitemap ģenerators. Es saprotu, ka jums ir grūtības ar angļu valodu un Google tulkojumi ne vienmēr ir perfekta. Lūdzu, tikai papuves integrācijas norādījumiem, ja neviena no mūsu kods mainās. Tas nozīmē - tikai paste kods, kas mums radīja aprakstīts vietā. Nekas vairāk. Jums bija kodu attiecīgajā vietā, bet tas nebija mūsu integrācijas kods - tas tika mainīts. Nav veiktas nekādas izmaiņas. Just likts mūsu integrācijas kodu atbilstošā vietā - jums ir precīzi aprakstītas, kur likt to. Tāpat lūdzu atcerēties, lai noņemtu kodu jūsu valodā no valodām masīva.

Lūdzu, papuve instrukcijas un, ja jums ir problēmas ar kādu soli - lūdzu, izstāstiet to, tieši kuri solis integrācijas jūs nesaprotat - mēs aprakstīt to jums tieši tā:)

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs piedāvājam arī maksā integrācijas dienests par 30 $ - tādā gadījumā mēs darām visu, lai jūs par jūsu serveri. Bet ... Mūsu forums tiešsaistes atbalsts ir bezmaksas un sitemap ģenerators integrācija:
1. Nav nepieciešams
2. Ir patiešām vienkārša - vienkārši sākt no sākuma, un iet soli pa solim.

Tāpēc mēs mudinām jūs varētu rīkoties pats, un sniegt atbildes uz visiem jautājumiem. Ja jūs nesaprotat kādu daļu no integrācijas instrukcija - lūdzu, norādiet to, un mēs aprakstīt jums:)
Vai jūs nesaprotat, kur likt mūsu integrācijas kodu?
Vai jūs nesaprotat, kas kods, lai ielīmētu?
Vai jūs nesaprotat, ka jums ir paste, ka tas tieši un nav veiktas nekādas izmaiņas mūsu integrācijas kodu?
Lūdzu, aprakstiet, kāda ir patiesībā iemesls jūsu problēmu. Kas tur jums to darīt integrāciju?

Mēs gaidām jūsu htaccess saturu un jautājumus, ja Jums vēl ir tāds ir:.)

wowglider.de
20-06-10, 15:03
Google var lejupielādēt manas vietnes kartes, tas ir nav problēma, problēma ir i dont zināt, kā rediģēt. Php, jo man bija tāpat, kā es saprotu, pēc iepazīšanās ar savu "apmācība".

man ir nepieciešama tikai darba php un. viss būs labi.

Man tagad uz darbu, bet tas paradis pievienot papildus pavedienu lapas, pēdējais solis, lai i dont saprast, tas ir kā tas izskatās tagad:

edit:
arī kodu, lieta nedarbojas, jo tās ir pārāk garš: http://pastebin.com/bfrF78E7

vBET
20-06-10, 17:04
Labi, tāpēc. Tagad, kad esat apstiprinājuši to pirmajās lapās jūs varat darīt to darbu visiem 2 soļi lapas:
1. Noņemt šo papildu kodiem un ko esat pievienojis, un nodot to tikai 2 koda rindas zemāk - iekšpusē tuvākā for cilpa. Sākumā šīs cilpas. Tātad, kā tas aprakstīts pamācībā tieši pirms tā (kas tagad ir pirmajā rindā kodu, kas cilpu, un jūs nodot mūsu kods, pirms tā):


$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(


2. Kad jums pirmā daļa, tad mūsu papildu kodu mainīt šo:

$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived) . '&amp;language=';
Lai to:

$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived) . '&amp;language=';
Vārdu sakot, jūs vienkārši mainīt 1 līdz $ p - tāpat kā tas aprakstīts pamācībā:)

Lūdzu, apstipriniet to darīja palīdzību un pieprasīt informāciju, ja jums joprojām ir nepieciešams mūsu padoms - mēs labprāt jums palīdzēs:)

wowglider.de
21-06-10, 23:54
Jūsu angļu valoda ir briesmīga, jūs sakāt, lietas, bet jūsu jēga ir cita. Es atklāju risinājumu, ko meklē citas tēmas, bet paldies par jūsu palīdzību.

Varbūt es varētu palīdzēt citiem:


//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls( //this was already in there!
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived),


Un cita lieta, jo es pievieno savu Addon manas Sitemap Creator paradis radīt urllist.txt! -> Text Format File urllist.txt (0.00Kb)

wowglider.de
22-06-10, 14:13
tas ir kods, tagad ir labi?

vBET
22-06-10, 22:20
Varbūt es varētu palīdzēt citiem:


//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls( //this was already in there!
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived),


Un cita lieta, jo es pievieno savu Addon manas Sitemap Creator paradis radīt urllist.txt! -> Text Format File urllist.txt (0.00Kb)

Jūsu kods ir joprojām nepareizi. Lūdzu, izlabojiet to un apstipriniet jums joprojām ir problēmas ar txt formātā. Lūdzu, skatīt labots kodu zemāk



for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{
//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls( //this was already in there! - That is why we wrote to put our code BEFORE this line
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived),

wowglider.de
22-06-10, 23:39
Liels paldies! Tas acīmredzot tagad strādā! Jums vajadzētu post pabeigts kods tikai šajā thread: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/de/vbet4-integration-other-plugins/415-sitemap-generator-integration.html

wowglider.de
23-06-10, 14:13
tā joprojām nedarbojas pareizi:
Dažkārt tas notiek:
<url>
<loc> http://wow.glider-forum.de/hardware/19912-mich-beraten-% 5Bneuer-pc% 5D-3.html </ loc>
<priority> 1216154741 </ prioritārā>
<lastmod> </ lastmod>
<changefreq> dienas </ changefreq>
</ Url>

Jūs varat meklēt sevi šeit
http://wow.glider-forum.de/sitemap_index.xml.gz

heres vbseo_sitemap_functions:
PHP? | <Php /****************** - Anonymous - 7U8a6kXp - Pastebin.com (http://pastebin.com/7U8a6kXp)

bildes:
ImageShack Album - 2 attēli (http://img690.imageshack.us/gal.php?g=eror1e.jpg)

vBET
23-06-10, 17:37
tā joprojām nedarbojas pareizi:
Dažkārt tas notiek:
<url>
<loc> http://wow.glider-forum.de/hardware/19912-mich-beraten-% 5Bneuer-pc% 5D-3.html </ loc>
<priority> 1216154741 </ prioritārā>
<lastmod> </ lastmod>
<changefreq> dienas </ changefreq>
</ Url>

Jūs varat meklēt sevi šeit
http://wow.glider-forum.de/sitemap_index.xml.gz

heres vbseo_sitemap_functions:
PHP? | <Php /****************** - Anonymous - 7U8a6kXp - Pastebin.com (http://pastebin.com/7U8a6kXp)

bildes:
ImageShack Album - 2 attēli (http://img690.imageshack.us/gal.php?g=eror1e.jpg)

Saskaņā ar kodu, tas nedrīkst būt mūsu vaina. Mēs tikai izmantot prioritāte skaitot ar vBSEO, jo īpaši, ka tas notiek uz saiti bez mūsu papildu valodas kodu. Lūdzu, komentējiet mūsu integrācijas kodu un pārbaudītu, vai tas ir OK bez tā. Tā ne-tad jautāt vBSEO komandas atbalstu. Ja tas ir OK, bez mūsu integrācijas kodu, tad lūdzu PM piekļuves datus jūsu Admin CP un FTP - mēs pārbaudīsim to uz jūsu serverī un risinājumu darbu:)

wowglider.de
23-06-10, 23:59
Šis forums ir vairāk nekā 2,5 gadus vecs, tur vienmēr bija VB + VBSEO + SITEMAP uzstādītas, nekad nav bijis nekādu problēmu.

Arī tur ir ne tikai Priory problēma, dažreiz arī datumu, url un citiem, bet ne visiem URL, tikai daži.

es cenšos tagad salabot caur VB uzturēšanas noteikt tēmas un vai amatu, slims redzēt, ja tas palīdz.

wowglider.de
24-06-10, 00:24
Problēma joprojām ir aktuāla!

ko jums īsti vajag?

vBET
24-06-10, 09:26
PM man piekļuves informāciju par Admin CP un FTP. Jums nav apstiprināts, jūs komentēt mūsu kods un pārbaudīt vai tas strādā labi bez šī. Fakts, ka tā strādāja gadiem ilgi neko nenozīmē - veicāt izmaiņas failā, un jūs varētu lauza kādu citu sadaļu, lai kods kļūdas / negadījumā. Lūdzu, apstipriniet, ka tas darbojas labi ar mūsu kods komentēja, pirms nosūtīšanas mums piekļuves datus.

vBET
24-06-10, 15:51
OK - I got PM, ka tas darbojas tagad. Apvienot šo pavedienu ar viens par Vietnes kartes ģeneratoru integrāciju

Cuti Malaysia
04-12-10, 12:17
Es jau ir izveidojuši kodu SEO saites ....



$ Pirms = vbseo_sm_priority ($ vboptions ['vbseo_sm_priority_rt'], $ relp);

if ($ vboptions ['vbseo_sm_freq_tsmart'])
{
$ Dpassed = (laiks () - $ threadrow ['lastpost']) / 86.400;
if ($ dpassed <3) $ freq = "dienas";
cits ja ($ dpassed <10) $ freq = "Katru nedēļu";
cits ja ($ dpassed <100) $ freq = "mēneša";
vēl $ freq = 'ikgadējo';
} Cits
$ Freq = $ vboptions ['vbseo_sm_freq_t'];

vbseo_log_entry ("[showthread] forum_id: $ forumid, thread_id: $ threadrow [threadid] Kopā iesūtītie ziņojumi: $ totalposts, lapas: $ totalpages, viedokļi: $ threadrow [views] $ pirms");
/ / Papildu kods
$ Alanguages = array
if (! $ arhivēšanai) {
$ Strlenhost = Strlen ($ vbseo_vars ['bburl']."/");
$ Currentthreadurl = vbseo_url_thread ($ threadrow, 1, $ arhivēšanai);
$ Currentthreadurl_before = substr ($ currentthreadurl, 0, $ strlenhost);
$ Currentthreadurl_after = "/" substr ($ currentthreadurl, $ strlenhost.);
$ Lastpost = & $ threadrow ['lastpost'];
$ Vbseo_stat ['t'] + = sizeof ($ alanguages);
foreach ($ alanguages kā $ valoda) {
vbseo_add_url ($ currentthreadurl_before $ valoda $ currentthreadurl_after, $ pirms $ lastpost, $ freq..);
}
}
/ / End papildu kods
par ($ p = 1; $ p <= $ totalpages; $ p + +)
{
$ Vbseo_stat [$ arhivētas 'pie'? 'T'] + = vbseo_add_2urls (
vbseo_url_thread ($ threadrow, $ p $ arhivēšanai),
vbseo_url_thread ($ threadrow, $ p $ arhivēt, true),
$ Pirms,
$ Threadrow ['lastpost'],
$ Freq
);

}

if ($ showpost)
{

$ Getposts = $ db-> query ("
SELECT p.dateline, p.postid, p.threadid
NO ". TABLE_PREFIX." Post AS p
KUR p.threadid = $ threadrow [threadid]
Un redzamā = 1
ORDER BY p.dateline
");

$ Pcount = 0;
while ($ postrow = $ db-> fetch_array ($ getposts))
{
$ Pcount + +;
vbseo_log_entry ("[showpost] forum_id: $ forumid, thread_id: $ postrow [threadid] post_id: $ postrow [postid]");
$ Relp = $ relp * 0,8 + $ pcount / ($ threadrow ['replycount'] 1) * 0,2;
$ Relp *= vbseo_apply_custom_priority ("forum", $ threadrow ['forumid']);
$ Prior2 = vbseo_sm_priority ($ vboptions ['vbseo_sm_priority_rp'], $ relp);
$ Vbseo_stat ['p'] + = vbseo_add_2urls (
vbseo_url_post ($ threadrow, $ postrow, $ pcount),
vbseo_url_post ($ threadrow, $ postrow, $ pcount, true),
$ Prior2,
$ Postrow ['dateline'],
$ Vboptions ['vbseo_sm_freq_p "]
);
}
$ Db-> free_result ($ getposts);
}
}
$ Db-> free_result ($ getthreads);
$ Vbseo_progress ['Step3'] = 0;
}
vbseo_inc_progress ();
}

funkcija vbseo_sitemap_polls ($ progress)
{
pasaules $ db, $ vboptions, $ vbseo_vars;

if (vbseo_check_progress ($ progress)) atgriešanos;
$ Added_urls = 0;
vbseo_log_entry ("[IEDAĻA START] aptaujām", true);

$ St = $ db-> query_first ("
SELECT
max (vēlētāji), kā maxre, min (vēlētāji), kā minre, AVG (vēlētāji), kā avgre
NO ". TABLE_PREFIX." Aptauja
");
foreach ($ vbseo_vars ['forumslist'] kā forumid $)
{
$ Getthreads = $ db-> query ("
SELECT *
NO diegi ". TABLE_PREFIX." AS vītne
KUR forumid = $ forumid
Un redzamā = 1
UN pollid> 0
");

while ($ threadrow = $ db-> fetch_array ($ getthreads))
{
$ Getpoll = $ db-> query_first ("
SELECT *
NO ". TABLE_PREFIX." Aptauja
KUR pollid = ". $ Threadrow ['pollid"]. "
");
if ($ getpoll!)
turpinās;

vbseo_log_entry ("[aptauja] forum_id: $ forumid, thread_id: $ threadrow [threadid] pollid: $ threadrow [pollid]");

$ Added_urls + +;

$ Relp2 = vbseo_math_avg_weight ($ getpoll ['vēlētāju'], $ st ['minre'], $ st ['maxre'], $ st ['avgre']);
$ Relp2 *= vbseo_apply_custom_priority ("forum", $ threadrow ['forumid']);
$ Pirms = vbseo_sm_priority ($ vboptions ['vbseo_sm_priority_rpoll'], $ relp2);
$ Added_urls + = vbseo_add_2urls (
vbseo_url_poll ($ threadrow, $ getpoll),
vbseo_url_poll ($ threadrow, $ getpoll, true),
$ Pirms,
$ Getpoll ['dateline'],
$ Vboptions ['vbseo_sm_freq_poll "]
);

}
$ Db-> free_result ($ getthreads);
}
vbseo_inc_progress ();
atgriezties $ added_urls;
}

funkcija vbseo_sitemap_blogs ($ progress)
{
pasaules $ db, $ vboptions, $ vbseo_vars;

if (vbseo_check_progress ($ progress)) atgriešanos;

if (vbseo_dbtbl_exists ("blog")!)
atpakaļ 0;

vbseo_log_entry ("[IEDAĻA START] blogs", true);
vbseo_add_url (VBSEO_ON vbseo_any_url ($ vbseo_vars ['bburl'].'/ blog. "VBSEO_PHP_EXT): $ vbseo_vars [' bburl'].'/ blog." VBSEO_PHP_EXT, 1.0.?.)
$ Added_urls = 0;


tāpēc es esmu vēl confius kur man ir jāliek šis kods $ vbseo_stat [$ arhivētas 'pie'? 't'] + = vbseo_add_2urls (??

Visbeidzot, ja ir es varu atrast instrukciju papildu kodu, jums ir jāmaina 1 līdz p $?

vBET
07-12-10, 18:22
Es jau ir izveidojuši kodu SEO saites ....





tāpēc es esmu vēl confius kur man ir jāliek šis kods $ vbseo_stat [$ arhivētas 'pie'? 't'] + = vbseo_add_2urls (??

Visbeidzot, ja ir es varu atrast instrukciju papildu kodu, jums ir jāmaina 1 līdz p $?

Jūs nodot to nekur! Nav nekādu norādījumu, lai tā nekur! Tā jau ir vBSEO. Lūdzu, izlasiet instrukciju vēl vienu reizi rūpīgi.

PS.
Es tikko mainīts tur pasaules "šo" ir "mūsu" anulēt confusions.

Cuti Malaysia
08-12-10, 19:15

$prior = vbseo_sm_priority($vboptions['vbseo_sm_priority_rt'], $relp);

if($vboptions['vbseo_sm_freq_tsmart'])
{
$dpassed = (time() - $threadrow['lastpost'])/86400;
if($dpassed<3)$freq = 'daily';
else if($dpassed<10)$freq = 'weekly';
else if($dpassed<100)$freq = 'monthly';
else $freq = 'yearly';
}else
$freq = $vboptions['vbseo_sm_freq_t'];

vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");
//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code
for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived),
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived, true),
$prior,
$threadrow['lastpost'],
$freq
);

}

if($showpost)
{

$getposts = $db->query("
SELECT p.dateline,p.postid,p.threadid
FROM " . TABLE_PREFIX . "post AS p
WHERE p.threadid = $threadrow[threadid]
AND visible = 1
ORDER BY p.dateline
");

$pcount = 0;
while ($postrow = $db->fetch_array($getposts))
{
$pcount++;
vbseo_log_entry("[showpost] forum_id: $forumid, thread_id: $postrow[threadid], post_id: $postrow[postid]");
$relp = $relp*0.8+$pcount/($threadrow['replycount']+1)*0.2;
$relp*= vbseo_apply_custom_priority('forum', $threadrow['forumid']);
$prior2 = vbseo_sm_priority($vboptions['vbseo_sm_priority_rp'], $relp);
$vbseo_stat['p'] += vbseo_add_2urls(
vbseo_url_post($threadrow, $postrow, $pcount),
vbseo_url_post($threadrow, $postrow, $pcount, true),
$prior2,
$postrow['dateline'],
$vboptions['vbseo_sm_freq_p']
);
}
$db->free_result($getposts);
}
}
$db->free_result($getthreads);
$vbseo_progress['step3'] = 0;
}
vbseo_inc_progress();
}

function vbseo_sitemap_polls($progress)
{
global $db, $vboptions, $vbseo_vars;

if(vbseo_check_progress($progress)) return;
$added_urls = 0;
vbseo_log_entry("[SECTION START] polls", true);

$st = $db->query_first("
SELECT
max(voters) as maxre,min(voters) as minre,avg(voters) as avgre
FROM " . TABLE_PREFIX . "poll
");
foreach($vbseo_vars['forumslist'] as $forumid)
{
$getthreads = $db->query("
SELECT *
FROM " . TABLE_PREFIX . "thread AS thread
WHERE forumid = $forumid
AND visible = 1
AND pollid > 0
");

while ($threadrow = $db->fetch_array($getthreads))
{
$getpoll = $db->query_first("
SELECT *
FROM " . TABLE_PREFIX . "poll
WHERE pollid = ".$threadrow['pollid']."
");
if(!$getpoll)
continue;

vbseo_log_entry("[poll] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], pollid: $threadrow[pollid]");

$added_urls++;

$relp2 = vbseo_math_avg_weight($getpoll['voters'], $st['minre'], $st['maxre'], $st['avgre']);
$relp2*= vbseo_apply_custom_priority('forum', $threadrow['forumid']);
$prior = vbseo_sm_priority($vboptions['vbseo_sm_priority_rpoll'], $relp2);
$added_urls += vbseo_add_2urls(
vbseo_url_poll($threadrow, $getpoll),
vbseo_url_poll($threadrow, $getpoll, true),
$prior,
$getpoll['dateline'],
$vboptions['vbseo_sm_freq_poll']
);

}
$db->free_result($getthreads);
}
vbseo_inc_progress();
return $added_urls;
}

function vbseo_sitemap_blogs($progress)
{
global $db, $vboptions, $vbseo_vars;

if(vbseo_check_progress($progress)) return;

if(!vbseo_dbtbl_exists('blog'))
return 0;

vbseo_log_entry("[SECTION START] blogs", true);
vbseo_add_url(VBSEO_ON ? vbseo_any_url($vbseo_vars['bburl'].'/blog.'.VBSEO_PHP_EXT) : $vbseo_vars['bburl'].'/blog.'.VBSEO_PHP_EXT, 1.0);
$added_urls = 0;



lūdzu, izmantojiet viegli expalanation saprast. Es nepārvalda angļu valodu. Vai tas ir pareizs kods man? Pareizi vai ne?


kur likt šo kodu? lūdzu, palīdziet man top nodot šo kodu virs tā, ka vienkārši mani izsekot

$ Vbseo_stat [$ arhivētas 'pie'? 'T'] + = vbseo_add_2urls (


Visbeidzot, arī mūsu papildu kodu, jums ir jāmaina 1 līdz $ lpp. i nav undertand lūdzu Piemēram ...

vBET
09-12-10, 19:11
lūdzu, izmantojiet viegli expalanation saprast. Es nepārvalda angļu valodu. Vai tas ir pareizs kods man? Pareizi vai ne?


kur likt šo kodu? lūdzu, palīdziet man top nodot šo kodu virs tā, ka vienkārši mani izsekot

$ Vbseo_stat [$ arhivētas 'pie'? 'T'] + = vbseo_add_2urls (


Visbeidzot, arī mūsu papildu kodu, jums ir jāmaina 1 līdz $ lpp. i nav undertand lūdzu Piemēram ...

Ok tā - es aprakstīt to, citiem vārdiem sakot - ceru, ka tas palīdzēs:)

Tātad - jūsu faktiskā kods izskatās OK - labākais veids, kā pārbaudīt, ir palaist to.

Papildu pasākumi nav vajadzīgi, - faktiskās risinājums pievienot saites pavedieni tulkoto lapu sitemap. Papildu pasākumi, kas ļaus jums arī ad tur saites uz citām lapām tēmas - ja pavediens ir pietiekami liela, lai būtu citām lapām (2, 3 ...).

Tātad, ja vēlaties veikt šīs izmaiņas. Tad jums ir, lai novērstu OUR papildu kodu (viens no jums mans) no vietas, kur jums ir tagad, un ielieciet to citā vietā. Vieta ir PIRMS:

$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(

Un tas ir tas, ko mūsu norādījums nozīmē - īstenot mūsu kods PIRMS vBSEO kodu zemāk (nevis faktisko atrašanās vietu OUR kodu savā fails).

Un pēdējā daļa stāsta jums skaidri, ka MŪSU kodu (kods pievienojāt), Jums ir atrast šo 1 (numur viens - kas tiek izmantota tikai vienu reizi MŪSU kodu, tāpēc tas ir ļoti viegli), lai dotu jums vairāk precised norādījumiem:

$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived) . '&amp;language=';
Šeit ir 1 mūsu kodu. Un jums ir mainīt šo 1 līdz p $
Tātad, ja jūs meklēt tiešsaistē no mūsu kodu, kur 1 ir un Jūs to nomaināt uz p $, tad jums būs tur:

$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived) . '&amp;language=';

Ceru, ka tas ir vairāk saprotams tagad. Pastāstiet to darīja palīdzēt:)

wowglider.de
13-06-11, 21:33
Labi, VBSEO izlaidusi jaunu Sitemap ģenerators, kā pievienot to tur? Vai jūs vienkārši ielieciet pareizo kodu šeit, tas ir daudz vieglāk visiem lietotājiem.

Labi, tās pats kā vecais vbseo sitemap, thanks.

vBET
14-06-11, 14:11
Labi, VBSEO izlaidusi jaunu Sitemap ģenerators, kā pievienot to tur? Vai jūs vienkārši ielieciet pareizo kodu šeit, tas ir daudz vieglāk visiem lietotājiem.

Labi, tās pats kā vecais vbseo sitemap, thanks.

Liels, ka jums jau ir atbilde. Ņemiet vērā, ka mēs domājam par pievienojot atbalstu sitemap integrācija, lai radītu URL ar jau tulkota saitēm (tagad tikai valodas kods ir pievienots). Mums ir ideja, kā to izdarīt bez nogalināšanas veiktspēju. Tā būs nepieciešama, lai atsevišķas kešatmiņu nosaukumi vBET un tas radīs tulkot saite tikai tiem, kas jau ir kešatmiņā. Šādā veidā tā nebūs nogalināt rezultātus, padarot tūkstošiem tulkošanas pieprasījumus. Mēs nevaram pateikt, kad tieši tas tiks atbalstīts. Šajā brīdī lielākā prioritāte ir atbalsts citiem tulkošanas pakalpojumiem, kas mums jau ir īstenotas, vēl daži maz lietas ir slēgtas, pirms mēs presei to. Pēc tam mēs pārbaudīsim atvērts funkciju pieprasījumiem sarakstu un pārliecinieties prioritātes, par citiem uzdevumiem:)

Octavius
23-06-11, 05:42
Liels, ka jums jau ir atbilde. Ņemiet vērā, ka mēs domājam par pievienojot atbalstu sitemap integrācija, lai radītu URL ar jau tulkota saitēm (tagad tikai valodas kods ir pievienots). Mums ir ideja, kā to izdarīt bez nogalināšanas veiktspēju. Tā būs nepieciešama, lai atsevišķas kešatmiņu nosaukumi vBET un tas radīs tulkot saite tikai tiem, kas jau ir kešatmiņā. Šādā veidā tā nebūs nogalināt rezultātus, padarot tūkstošiem tulkošanas pieprasījumus. Mēs nevaram pateikt, kad tieši tas tiks atbalstīts. Šajā brīdī lielākā prioritāte ir atbalsts citiem tulkošanas pakalpojumiem, kas mums jau ir īstenotas, vēl daži maz lietas ir slēgtas, pirms mēs presei to. Pēc tam mēs pārbaudīsim atvērts funkciju pieprasījumiem sarakstu un pārliecinieties prioritātes, par citiem uzdevumiem:)

Vai jums ir ideja, kad tas būs pabeigts?

kamilkurczak
23-06-11, 13:08
hello,
vBET jau ir atvaļinājumā - viņš atbildēs pēc tam:)

Octavius
23-06-11, 18:47
hello,
vBET jau ir atvaļinājumā - viņš atbildēs pēc tam:)

Tas nav labi! : Sajaukt:

Es tikko nopirku vBET Branding Maksa License izmantojot naudu, izmantojot Western Union protokolu. Kad viņš dabū atpakaļ, lai es varu lejupielādēt vBET? Es esmu ļoti vēlas, lai instalētu. : D

kamilkurczak
24-06-11, 18:55
Jūs varat lejupielādēt vBET NOW ******:) lūdzu, skatiet šeit: http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php

Octavius
24-06-11, 21:15
Jūs varat lejupielādēt vBET NOW ******:) lūdzu, skatiet šeit: http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php
Lejupielādes
Atvainojiet, bet jums nav nopirkt jebkuru licenci vBET3.x/4.x yet. Lūdzu, apmeklējiet mūsu iegādāties sadaļu un nopirkt licenci, lai varētu lejupielādēt.
Ja jūs vienkārši nopirka licenci lūdzu, pagaidiet līdz dati tiks atjaunināti mūsu sistēmā.

Gadījumā, ja kādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums.



^ ^ ^ I did to iegādāties. Vai viņš nav saņēmis naudu vēl?

kamilkurczak
26-06-11, 01:25
Jūs pirkāt no šī konta (Octavius lietotājs)? lūdzu sūtīt man jūsu rēķina numuru, PM

Octavius
26-06-11, 18:33
Jā, es to pirkusi no Octavius, un es jums nosūtīsim MTCN.

vBET
27-06-11, 13:45
Hi. Es esmu atpakaļ no atvaļinājuma. Uz šo brīdi mums nav TĀDOS dienā par šo funkciju. Mums vēl ir, lai īstenotu atbalstu citiem tranlsation dzinēju vBET3.x (tagad tikai vBET4.x to atbalsta). Tātad, pēc tam mēs veiksim plānos citām funkcijām:)

Par Jūsu maksājumu - skatīt šeit: :)

Taurus
06-07-11, 09:12
Atvainojiet, ja tas ir pilnīgs noob jautājums, bet šajā daļā integrēt kods esat ievietojis:


require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

ja mans forums ir citā direktorijā, piemēram, raktuves ir. Tas ir "forumu", man vajadzētu nomainīt uz:


require_once(DIR. '/forums/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

tā, pievienot / forumos priekšā / ietver?

Paldies.

vBET
06-07-11, 21:32
Atvainojiet, ja tas ir pilnīgs noob jautājums, bet šajā daļā integrēt kods esat ievietojis:


require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

ja mans forums ir citā direktorijā, piemēram, raktuves ir. Tas ir "forumu", man vajadzētu nomainīt uz:


require_once(DIR. '/forums/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

tā, pievienot / forumos priekšā / ietver?

Paldies.



Nē, tas būtu OK, jo DIR jau vajadzētu ietvert jūsu ceļš uz forumu direktorijā. Tātad, lūdzu, izmantojiet pirmkārt, kā tas ir.

r.dziadusz
23-09-11, 15:39
Tagad mums ir jauns veids, integrācija! Jūs varat atrast to par ļoti pirmajā lapā šo pavedienu, vai vienkārši noklikšķiniet uz:

yogasek
11-04-16, 01:21
Sitemap generator nav tulkot pavediena nosaukumu.
Tas ir normāli?
Kā atrisināt šo problēmu?

Marcin Kalak
13-04-16, 07:59
Jo snieguma iemesls šīm saitēm netiks tulkoti - tur būs tikai pievienota valodas kodu. Google atradīsiet nekustamo lapu anyway, jo jūs saņemsiet 301 redirect.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations