PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Bazı işlevler devre dışı bırakma

moman
09-12-09, 05:38
Diyelim yazılan / PM çeviri özellikleri, langtitle BBCode, ve lang BBcode devre dışı bırakmak istediğini söylüyor. Ne eklentileri devre dışı bırakmanız gerekir?

Mümkünse ben de, benim yazı içeriğinde herhangi bir BB yorum istiyorum yoktur.

Herhangi bir yardım için teşekkürler!

vBET
10-12-09, 22:15
Böyle bir durumda sadece ücretsiz sürümü kullanabilirsiniz - bu performans bulunmamış ama yine de hızlı ve sadece çeviriler yaptı.

Lang ve langtitle BBCode'lar destek yapılandırılabilir BB 3.x yeni özellik istiyorsanız http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/feature-requests/ açık yeni bir konu lütfen

moman
11-12-09, 20:54
Benim forum oldukça büyük performans ihtiyacım var. Ayrıca, ücretsiz sürümü kullanılan ürünler bilmiyordum!

vBET
11-12-09, 23:07
Sürece henüz yok gibi diğer mesajları herhangi bir mesaj daha sonra BBCode'lar lang ve langtitle değildir - bu yüzden performans üzerinde herhangi bir etkisi var.

Ayrıca 3.x birçok performans iyileştirmeleri 3.3.0 sürümü ve sonraki performans iyileştirmeleri dolu olacak unutmayın lütfen.

Biz ücretsiz sürümü hakkında ve duyurular ücretsiz ve ticari sürüm arasındaki farklar açıklanır konu yapıştırılır bütün alt-forum var.

Zaten BB 3.x sahibi iseniz BB 2.x downgrading lang ve langtitle BBCode'lar devre dışı bırakmak değil, aynı zamanda birçok performans iyileştirmeleri olmadan kötü yavaş DB yapısı ve kod kullanacağız.

Biz bazı performans tunning adımları tavsiye ederim. İşte size bazı ipuçları bulacaksınız (Daha fazla ipuçları için bu aşağıdaki mesajları görmek):
Performans ipuçları (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/140-cpu-usage-doubled.html # post479)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations