PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş sunucu yükselttikten sonra hata mesajları almaya

simit patel
28-11-09, 21:10
merhaba,

Ben sadece yeni bir adanmış sunucu siteme taşındı. daha önce her şeyi benim son sunucu üzerinde çalışıyordu. yeni bir sunucuya taşıdıktan sonra, ben şu hata mesajı alıyorum:

Ölümcül hata: tanımsız işlev iconv hattı 379 / home / username / public_html / includes / vbenterprisetranslator_functions.php Çağrısı ()

SHOWTHREAD sayfaları için. forum sayfaları, yanı sıra vbacmps sayfaları ve vbcommerce / vbcredits sayfaları, farklı bir bayrak tıkladığınızda gider boş gider.

biz bu sorunu nasıl çözebilir? i yeni bir sunucuya taşınmadan önce iyi çalışıyor bu yana bir sunucu ayarı gibi görünüyor.

teşekkürler
simit

vBET
28-11-09, 21:22
Daha spesifik php sorunu - Evet sunucu ayarlarını bir konudur. Çalışmak için bu mod için nelerin gerekli olduğunu görmek için buraya tıklayınız:
post7 http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html

Iconv yüklü gerekir ve bu yeni sunucu eksik olan budur. Php iconv kolayca internet arıyor kurulum kılavuzu bulacaksınız

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1