PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: X kesintileri sonrasında (Veritabanı Önbelleği)

Snake
08-02-11, 20:36
Bu 15 olarak belirlenmiştir.

5 BB daha hızlı yapmak söyleyebilir misiniz?

Kesinlikle 5 denemeden sonra önbelleği kullanabilir ya da bilinmemektedir.

Youngster
08-02-11, 22:19
hmm, ben Kamil konuşacaklar, ama Haklısın düşünüyorum,% 100 i için i Kamil danışın zaman yazacağım

Snake
08-02-11, 22:21
ok

Snake
09-02-11, 12:07
Bu gerçekten o kadar da zor bir cevap vermek mi?

Youngster
09-02-11, 12:12
Sen iyi bir anwser istiyorsanız gerçekten çok zor değil, ama, biz danışmanız gerekir:)

Snake
09-02-11, 12:13
Sağ, hem programcılar bugün online olan, onlar benim başka bir konuya cevap verdi!

Youngster
09-02-11, 14:36
Evet, Yılan haklısınız, 5 BB daha hızlı yapmak için iyidir, ben test forumda test ettik ve Haklısın.
Sizin anwser için teşekkürler

Snake
09-02-11, 14:39
Benim sonraki soru için beni getiren Büyük, 3 diyelim ki, hala daha iyi düşürebilir.

Snake
14-02-11, 12:09
Neden desteği her zaman çok yavaş fricking!?

Bu zor bir soru değil!

kamilkurczak
14-02-11, 12:44
merhaba,

Bu seçenek admincp-> BB-> cache açıklanan
Sadece okuyun: Eğer bu değeri çok düşük ayarlarsanız sayfası oluşturma hızı düşecektir.

Bu optionaly, başka bir forum değeri yüksek daha iyi çalışacaktır çok düşük. Ana BB foruma 15 ayarlanan bu seçeneği var.

Bu isteğe bağlıdır. Bu forum için en iyi seçenek test etmelidir.

Snake
14-02-11, 12:48
Ben, bu performansını düşürür nasıl anlamak Yüklü kesinlikle düşük hızlıdır, ne olursa olsun forum.

Çeviri bulmak için yeterli olmalıdır 3 kez baktı.

Neden bazı forumlarda arama 15x olması gerekir ve bazı mantıklı 5x doesnt.

Ayrıca, admincp ingilizce, çok kötü, ben açıklama ihtiyacı neden olduğunu. Ben bu yüzden lütfen i destek, ben burada neden istiyorum, başka yerde bana gelin yok sadece para cezası okuyabilirsiniz.

kamilkurczak
14-02-11, 12:55
Peki, neden bu isteğe bağlıdır? Çünkü bir forum daha fazla içerik, vb var
Biz, bizim ve müşterilerimiz deneyim çalışıyoruz. Daha iyi, bu seçeneğin değeri değiştirebilirsiniz:)

(Bu seçeneği devre dışı bırakmak için 0 olarak ayarlanmış ise) Yani, forum sizin için test, lütfen

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1