PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Kullanıcılar seti dil onur

Simon Lloyd
05-10-10, 21:00
Ben yeni bir kullanıcı olarak kayıtlı ve ben daha sonra daha ziyade İspanyolca (benim tarayıcı ingilizce öylesine i İngiltere'de ikamet ancak BB ayarlarında i "güven kullanıcı" seçmiş daha ingilizce foruma giriş ilanıma dil, ispanyolca seçilen ), i Kimliğim düzenleme ayrıntıları kontrol ve seçilen dil ispanyolca gösterir?

Lütfen tavsiye miyim?

Saygılarımızla,
Simon

EDIT: o kısmı İspanyolca için sayfa tercüme etmedi, sadece onur böylece dil bayrağı (İspanyolca) seçilemez!

kamilkurczak
06-10-10, 08:26
merhaba,
Google Dil Algılama Güven kullanıcı seçeneği. Google, tüm dil hakkında sorular değil, kullanıcı ayarları kullanılır. yazdığı mesaj, o ayarlamak onun dil, kullanıcı güveniyorum. Bu kullanıcının gönderdiği yazılı mesajların sadece.
Forum dil her zaman seçtiğiniz böyle olacaktır. (Örneğin "İngilizce")

vBET
06-10-10, 08:34
kullanıcı dili Yönlendir adında Misc bölümünde özel seçeneği ayarladığınızda BB diğer özel dil yönlendirir. Hala BB (başlıkları göndermek) kullanıcı ayarına göre değil, tarayıcı ayarlarını göre yönlendirmeleri dikkat lütfen. Bu yeterli kadar BB konuk olduğunda bile onu yönlendirmek için mümkün olacak gerçek kullanıcımız var kim o, onun tarayıcı İspanyolca ayarları olacak İspanyolca bilmektedir çünkü. Ayrıca tarayıcı bilgileri göre yeniden yönlendirme çok daha hızlı - ilk kanca bunu yapabilirsiniz. Biz o oturum açıncaya kadar beklemek Ve sonra biz veritabanı onun ayrıntıları tik vBulletin sonra yönlendirebilirsiniz kullanıcı ayarı göre yönlendirmek için mümkün. Yani gerçek bir strateji, daha hızlı, misafirler için de çalışıyor ve gerçek kullanıcıların (test hesapları) için yeterli olacaktır:) sadece biz, bu yüzden yeniden başlatmadan tarayıcı (yönlendirme sadece oturumda ilk istek, tarayıcınızın dil ayarlarını değiştirerek bunu test edebilirsiniz kullanıcı (tarayıcı yeniden başlattıktan sonra oturumu yapacak) daha sonra değiştirme) ve bazen temizlemek, çerezleri izin verir.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1