PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott A felhasználók meg nyelvét nem ismeri



Simon Lloyd
05-10-10, 21:00
Regisztráltam magam, mint egy új felhasználót, és a kiválasztott spanyol, mint az én kiküldetés nyelv, amikor majd bejelentkezett a fórum volt az angol helyett spanyol (i tartózkodnak Angliában, így a böngésző az angol, de vBET beállításokat választottam "bizalmi felhasználó" ), megnéztem a usercp szerkesztés részleteit és a választott nyelv szerint a spanyol?

Tudsz tanácsot, kérem?

Üdvözlettel,
Simon

EDIT: a nyelv zászló (spanyol), nem lehet megválasztani, hogy része a megtiszteltetés, hogy éppen, hogy nem lefordítja az oldalt a spanyol!

kamilkurczak
06-10-10, 08:26
hello,
Trust felhasználó lehetőséget, hogy a Google nyelvfelismerés. A Google nem kérdezték nyelv egyáltalán, a felhasználói beállításokat használja. bízunk a felhasználót, hogy az üzenet, amit írt, az ő nyelve, amit meg. Csak a hozzászólás írta felhasználó.
Fórum nyelvi mindig olyan, hogy kiválasztott. (Például "angol")

vBET
06-10-10, 08:34
vBET átirányít az egyéb, különös nyelvet, ha meg külön opció Misc részében nevű átirányítása a felhasználó nyelvet. Még mindig vegye figyelembe, hogy vBET átirányítások szerint a böngésző beállításait (küldje headers) nem megfelelő felhasználói beállítás. Ez elég, mert ha valódi felhasználó, aki beszél spanyolul, akkor ő lesz a spanyol beállításokat a böngészőben - így vBET lesz képes irányítani őt akkor is, ha egy vendég. Szintén átirányítás alapján böngésző információk sokkal gyorsabb - meg tudjuk csinálni az első horog. Ahhoz, hogy irányítani szerint felhasználói beállítás meg kell várnunk, amíg ő belép a játékba és akkor irányítsa át követően vBulletin teak az adatbázisból a részleteket. Tehát a tényleges stratégia gyorsabb, működik is, a vendégek és a felhasználók valós (nem teszt számlák) elég:) Akkor egyszerűen tesztelni módosításával a böngésző nyelvi beállításait, újraindítás böngésző (átirányítás csak az első kérelem ülésen, ezért lehetővé teszi a felhasználó változtatni később), és néha tiszta cookie-kat (ha böngésző tart ülést újraindítás után).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1