PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Kullanıcılar farklı dilde gönderme

Simon Lloyd
30-09-10, 20:03
Bir kullanıcının mesajlarını ingilizce olacak sonrası görünce Hollandaca forum gördükten sonra Hollandalı derseniz Merhaba, bana söyleyebilirdi?

Ayrıca daha ne kadar veritabanı kullanımı veya veritabanı tabloları vardır?

Sunucu üzerinde ekstra bir yük var mı?

SEO güvenli midir?

Tüm çeviriler otomatik olabilir, yani tüm ispanyolca her zaman tüm rusça rusça ********** vb her zaman göreceksiniz ispanyolca göreceksiniz?

Saygılarımızla,
Simon

vBET
01-10-10, 09:33
Merhaba, BB mesaj dili (ayarlanabilir) tanıyabilir. Yani, desteklenen herhangi bir dilde kullanıcı hie mesaj yazıyor sonra BB kendi dilini tanıyacak (Google ile) ve daha sonra otomatik olarak uygun BBCode'lar opak.

BB yeni önbellek tablolar oluşturur, ancak yerel vBulletin tablolarda herhangi bir değişiklik.

Tabii ki ekstra yük olacaktır sihirli bir tercüme;) Hala ekstra yük sadece tercüme sayfaları için olacak normal sayfaları sadece reklamlar bayrakları BB için.

SEO güvenli. BB URL çeviriler destekler. VB3 ve vBSEO veya vB4 (vBSEO ya da vB4 dostu URL'ler kullanarak) var ise, o zaman URL'lerinizi tercüme olacak:)

Tüm çeviri otomatik olarak yapılır:)

Simon Lloyd
01-10-10, 14:08
Test: Benim adım ben aptal değilim, Simon:)

Simon Lloyd
01-10-10, 14:14
Daha sonra im bu üstündeki bayrak veya açılır bir dil seçimi olmadan çalıştırmak isteyen sanırım?
I bayrakları veya açılır istemiyorum siteme ziyaretçi otomatik bir düğme veya bir şey için tıklayın gerek kendi dillerinde sitesi (kendi tarayıcılarını ülkelerinin standart varsayarak) görmek istiyorum ama sonrası , yararlı olur, ben de özel bir KODU bb regex kullanarak ayrı bir php dosyası ile çözümlenir & bu bir sorun olacak?

Simon Lloyd
01-10-10, 14:15
Test 2: Benim adım ben aptal değilim, Simon! çift dil sınavı için düzenlemeBen bu testi sevdim:)

Simon Lloyd
02-10-10, 09:09
I destek tepki süresi çok kötü korkuyorum mod (iyi ive yapılan testler) gibi olsa da, ben 19 saat sonra dün 02:14 (GMT) gönderilmiş ve hala yanıt yok!

Bana satın almak için güven vermez.

Simon Lloyd
02-10-10, 20:09
30hrs çocuklar şimdi bir yanıt bu yana gel, bu şeyleri ya da satmak mı istiyorsunuz?

Simon Lloyd
02-10-10, 22:40
Daha sonra im bu üstündeki bayrak veya açılır bir dil seçimi olmadan çalıştırmak isteyen sanırım?
I bayrakları veya açılır istemiyorum siteme ziyaretçi otomatik bir düğme veya bir şey için tıklayın gerek kendi dillerinde sitesi (kendi tarayıcılarını ülkelerinin standart varsayarak) görmek istiyorum ama sonrası yararlı olur, ben de bu bir sorun olacak bir özel KODU bb regex kullanarak ayrı bir php dosyası ile çözümlenir & var mı? Son zaman sonra soran i satın almak için rahatsız ama sadece sayfaları çevirmek için basit bir google geliştiricileri jquery sürümünü yüklemek alışkanlık!

Mümkünse benim yukarıda querie ve şu yanıt verin:

Ben vbseo vbseo site haritası i her şeyin işleri yapmak için bu mod (i hiç bir yanıt verilir) satın aldıktan sonra yapmanız gereken ekstra bir şey?

vBET
02-10-10, 22:43
Merhaba. Bizim servisimiz 24 / 7 olduğunu lütfen unutmayınız. Iş günü içerisinde günlük. Genellikle hafta sonları da, yine de sık sık olabilir. ); Ayrıca tüm dünyadan gelen müşterilerimiz var, bu yüzden bazen tepki süresi zaman farkı (genellikle geceleri uyku) tarafından etkilenmektedir.

Bu geç yanıt için özür dilerim. Pazartesi gününden beri, daha iyi bir yanıt zaman geri dönecektir, bu yüzden Kamil (personel adam), sadece tatilden geri geldi dikkat ediniz:)

Ayrıca bu durumda test mesajı pay çünkü ben sadece, soru özledim. Buraya geldiğimde sadece test gördüm ve daha önce (hem dakikadan sonra dakika göndermek) mesajı dikkat koymak vermedi. Üzgünüm bu benim hatamdı. Şimdi bile bu konuda ne kafası karışmıştı ve bu konuşmanın başında ben burada dün ve hiçbir şey bana hitaben vardı, yaklaşık 30 saat yazmaya neden bulmak için geri gelmişti. Şimdi fark ettim ne bir şey olduğunu biliyorum - test mesajı nadas mesaj yanıltmak özledim. Bir kez daha özür dilemek atın.

Sorusuna cevap tamamen bayrakları devre dışı bırakmak ve kullanıcıları, tarayıcı ayarları (BB başlıkları bunun için tarayıcı tarafından göndermek kullandığı) dayanan kendi dillerini otomatik olarak yönlendirmek için seçeneği ayarlayabilirsiniz. Yine de bu tavsiye edilmez:
1. Varsayılan olarak Google'ın ek sayfalarını görmek olmaz. Site haritası içine eklerseniz. Bunu yapmazsa, daha sonra bu sayfaları endeksli olamaz, bu yüzden yeni yerler ek trafik almazsınız insanlar sadece bu konuda öğrenmek olmaz
2. Kullanıcılar kendi bilgisayarlarında gelebilir. Polonya'dan birisi ise yani, ama İngiltere'de bazı internet cafe foruma gidecek, daha sonra tarayıcı BB dili İngilizce olması gerektiğini söyleyecektir. Devre dışı bırakma bayrakları tarafından dilini değiştirmek için kullanıcı şans vermeyecektir.

Özel BBCode'lar bu gerçekten BBCode'lar eğer problem olmamalı. Biz zaten kendi "BBCode'lar" kullanarak bir mod ile sorunu vardı, ancak onlar gerçekten BBCode'u kullanın çünkü sorun sadece bir metin kendilerini çözümlenir. Lütfen bbcode [sadece bir metin olmadığını düzenli ifade tarafından çözümlenir. bbcode vBulletin motoru kayıtlı ve vBulletin motoru tarafından ayrıştırılır (uygun kancalar eklentisine) özel bir markadır. Onu bu şekilde kullanmak yoksa, o zaman gerçekten, sadece kodunuzu tarafından tanınan özel işareti bbcode sahip değilsiniz. Böyle bir durumda söz konusu olabilir. [] (Çünkü böyle bir durumda bu bbcode olduğundan, bu yüzden vBulletin çözümlenir olmayabilir ve lang bbcode zaman işlenecek, içinde olsa bile BBCode'lar DEĞİLDİR özel işaretleri ile tercüme metin alacak vBulletin etmedim ' bu yüzden sadece) bırakın tanımak - Bu metni tercüme etmek göndermek olacak ve Google)] kapatmadan önce boşluk koyarak (yani özel işaretleri kırılmasına neden olabilir.

vBET
02-10-10, 22:46
Sonra soran Son kez bu satın ama sadece sayfaları çevirmek için basit bir google geliştiricileri jquery sürümünü yüklemek için rahatsız i alışkanlık!

Mümkünse benim yukarıda querie ve şu yanıt verin:

Ben vbseo vbseo site haritası i her şeyin işleri yapmak için bu mod (i hiç bir yanıt verilir) satın aldıktan sonra yapmanız gereken ekstra bir şey?

Bu yazdığında sadece soru cevap:)

VBSEO Hakkında - evet entegre etmek gerekiyor. Readme dosyasında açıklanmıştır. Bu entegrasyon URL'lerinizi çeviremez gerekmektedir:)
Ayrıca, site haritası dahil tercüme sayfaları URL'leri, Site Haritası Oluşturucu ile entegre edebilirsiniz. Bu (bayrakları varsa, Google zaten bu sayfaları bulmak, yine de böyle bir durumda daha fazla zaman alabilir) gerekli değildir.

Simon Lloyd
02-10-10, 22:55
Yanıtlarken ve açıklamak için teşekkürler, vbseo site haritası yakında otomatik olarak ilgilenir, güncelleştirilmiş bir sürümünü yayımladı olacak?

I google indeksleme almak için bayraklar göstermek için varsa ben hala otomatik dil değişikliği olabilir?

Benim özel bbcode i için kodu tekrar bakmak için ekstra bir dosya ile birlikte benim sürüm CODE bbcode altında php dosyaları eklemek zorunda kaldım hala <pre> etiketleri korur ... vb burada örnek bir konu Değişim VBA kodu Seçilen sayfa baskı sitemde BB kullanarak sorunlar olacağını düşünüyor musunuz?

vBET
02-10-10, 23:20
Biz kek otomatik olarak vBSEO ve site haritası entegrasyon umurunda BB sürüm olmayacaktır. Bu mod (herhangi bir kanca yok) izin verir, çünkü bu mümkün değildir. Bu entegrasyon basit kod değişiklikleri gerektirir neden bulmak yerine düzeyde çok iyi readme dosyasında açıklanmıştır bu nedenle metin editörü bo yaptım nasıl kullanılacağını bilmek enought.

Google sitemap generator ile entegre bayrakları sahip değilsiniz. Yine de biz tavsiye bayrakları dahil (neden zaten açıklanan). Bayrakları yönetimi ve yeniden yönlendirme için seçenekler ayrılır. Yani herhangi bir sonfiguration istediğiniz set olabilir. Bu bayraklar ve tarayıcısına dil ayarlarına göre otomatik yönlendirme olabilir Menas:)

Özel işareti (yazdığı gibi, vBulletin mimarisi BBCode'lar göre özel vBulletin kanca ile kayıtlı, ya da Admin CP - ve ben hala emin değilim bu şekilde yapılır) sonra sadece KOD bbocde içinde kullanılır görüyorum herhangi bir sorun - KOD, PHP ve HTML bbodes içeriği tercüme:) BB amaçla yapar kod çevirmek için hiçbir anlamı ve sadece bu BBCode'lar içeriği kıracak.

Simon Lloyd
02-10-10, 23:27
Ok Bir son soru i satın almak ve bu benim özel bbcode (benim site en iyi özelliklerinden biri olan) tatili i kaldırın ve 10 gün içinde iade sağlar almak demek.

Şimdi ben bbcode KODU dahil olmak üzere her şeyi (facebook hariç), mod olarak bbcode tercüme olmadan tasarlanmıştır çalışıyorsa onu tutmak için mutlu olurdum çevirir google translate (çekirdek mod).

vBET
02-10-10, 23:43
KODU bbcode bu forumda BB çevirir içerik belirirse bu hata olarak kabul olacak ve biz bunu düzeltmek için çalışacağız. Biz sadece doğru hata nedeniyle geri vermeyin:)

Sizin tarif ettiğiniz ve sadece KOD bbcode içinde özel işareti kullanılır eğer öyleyse, o zaman dinlenmek ve bu konuda sakin olabilir. KODU bbcode bu içerik (ve çevresinde metin) BB tarafından tercüme değildir göreceksiniz bizim forum bazı test mesajları yazabilirsiniz. Buraya bakın:

This is inside code bbcode and will not be translated if you click any flag. Because of that no text inside of brackets will be changed

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1