Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 4 од 4

Тема: Захтев помоћ за подразумевани језик

  1. #1

    Question Захтев помоћ за подразумевани језик

    Стварно лепо производа. Хвала јос једном за ово хацк.

    Ја бих је потребна помоћ или захтев да ради. За нове кориснике на форуму, то је у реду јер имају поље да одаберу своју подразумевани језик, али за све постојеће кориснике, нема вредност скуп, то је само ставља "Није постављен". Можете ли ми дати упит изврши, како би се аутоматски ставља подразумевани језик уместо "Није постављен" (у мом случају то је француски за подразумевана вредност)? То је зато што чак и ако сте ставили тема на форуму говори да корисницима да мењају своје информације, многи од њих неће прочитати да нит.

    Било би лепо ако може да промени то аутоматски за своје постојеће кориснике.

    Хвала.

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Ne morate da postavljate podrazumevani jezik za svoje korisnike. Ako nije postavljen podrazumevani jezik, onda vBET pretpostavlja da je isti kao jezik foruma i da ne preduzme nikakve radnje kada dolaze nove poruke (uzrok tome što se one nalazi na jeziku foruma)

  3. #3

    Default

    ОХ, није знао о томе, жао. Хвала на одговор.

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Нема проблема - ја сам овде да вам помогнемо Питајте кад год вам је потребна. И за нове функције или интеграција
    Хвала.
    Последњи изменио vBET; 16-11-09 U 21:50.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •