Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 4 з 4

Тэма: Запытаць дапамогу для мовы па змаўчанні

  1. #1
    Член
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    77

    Question Запытаць дапамогу для мовы па змаўчанні

    Сапраўды добры прадукт. Яшчэ раз дзякуй за гэты хак.

    Я б патрэбна дапамога ці ёсць просьба зрабіць. Для новых карыстальнікаў на форуме, гэта нармальна, так як яны маюць поле для выбару па змаўчанні мову, але для ўсіх існуючых карыстальнікаў, няма ніякага значэння, устаноўленага, ён проста ставіць "Не ўстаноўлена". Не маглі б вы даць мне запыт для выканання таго, каб аўтаматычна змяшчаюцца мовы па змаўчанні замест "Не ўсталяваны" (у маім выпадку гэта французскі для значэнні па змаўчанні)? Гэта таму, што нават калі вы паставіце тэмы на форуме казаў, каб карыстачы пайсці змяніць свае дадзеныя, многія з іх не будзе чытаць гэтую тэму.

    Было б добра, калі я магу змяніць гэта аўтаматычна для майго існуючых карыстальнікаў.

    Дзякуй.

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default


  3. #3
    Член
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    77

    Default

    ЁН, не ведаў аб тым, што, прабачце. Дзякуй за ваш адказ.

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Няма праблем - Я тут, каб дапамагчы вам Спытаеце, калі вам трэба. Акрамя таго, для новых магчымасцяў або інтэграцыі
    Дзякуй.
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 16-11-09 у 21:50.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •