Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 4 de 4

Thread: Cerere de ajutor pentru limba maternă

  1. #1
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    77

    Question Cerere de ajutor pentru limba maternă

    Într-adevăr frumos produs. Vă mulţumim din nou pentru acest hack.

    Mi-ar nevoie de ajutor sau care au o cerere de a face. Pentru utilizatorii noi pe forum,, e OK, deoarece acestea au un câmp pentru a selecta limba lor implicite, ci pentru toţi utilizatorii existente, nu există un set valoare, ci doar pune "Nu set". Puteţi să-mi dea o interogare pentru a executa, în scopul de a pune în mod automat o limbă implicită în loc de "Nu set" (in cazul meu este franceză pentru valoarea implicită)? Acest lucru se datorează faptului că, chiar dacă ai pus un fir pe forum, spunandu-a utilizatorilor pentru a merge modifice informaţiile lor, multe dintre ele nu va citi acel fir.

    Ar fi frumos dacă am putea schimba acest lucru în mod automat pentru utilizatorii mele existente.

    Multumesc.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Nu trebuie să setați limba implicită pentru utilizatorii dvs. Dacă nu este setată nicio limbă implicită, atunci vBET presupune că este la fel ca limba forumului și nu ia nicio măsură atunci când vin mesaje noi (cauza că acestea sunt în limba forumului)

  3. #3
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    77

    Default

    OH, nu stiam despre asta, îmi pare rău. Vă mulţumim pentru răspunsul dumneavoastră.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Nici o problema - eu sunt aici pentru a vă ajuta Adresaţi-vă ori de câte ori aveţi nevoie. De asemenea, pentru caracteristici noi sau integrare
    Multumesc.
    Ultima modificare făcută de vBET; 16-11-09 la 21:50.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •