Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 4 од 4

Тема: различите дБ за вбет

Hibridni prikaz

Prethodni Post Previous Post   Next Post Sledeće mesto
  1. #1

    Default различите дБ за вбет

    као наслов ВРИ. различите дб само за вбет кеш. како? Мислим да морамо да уредите фајл са дБ информације или креирате закрпа где можемо изабрати дБ од админцп

  2. #2
    СМФ предузећа преводилац (вБЕТ) Особље
    Регистрован
    Мај 2010
    Поруке
    1,000

    Default

    Ок, ја сам потез ову тему функција захтева.
    Предлог је прихваћен на разматрање. Ја ћу показати ову тему Мицхал и он ће мислити о томе. Ако га ми прихватамо да ћемо писати о томе у овој теми, а ми ћемо поставити одговарајући статус нит.

    Хвала,

  3. #3

    Default

    Quote Оригиналли постед би kamilkurczak View Post
    Ок, ја сам потез ову тему функција захтева.
    Предлог је прихваћен на разматрање. Ја ћу показати ову тему Мицхал и он ће мислити о томе. Ако га ми прихватамо да ћемо писати о томе у овој теми, а ми ћемо поставити одговарајући статус нит.

    Хвала,
    То би било сјајно, јер би то значило да само на дневне резервне копије 8 ГБ, уместо око 30 + ГБ

    Уређивање: Ваше замена карактер замењен 8-ГБ (без цртице) са ***
    Последњи изменио steve; 28-07-10 U 13:12.

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Хелло. Само желим напоменути да сам почео да радим на овај захтев. Ипак, неке мало питања у вези са обезбеђивање против погрешне конфигурације, али то су детаљи.

    За везе у приземљу постоје користе вБуллетин класе, додали смо конфигурацију могућност и подршку у наш код. Као што сам написао мало питања за погрешне параметре везе смо сада раде на томе да је могуће да га очистите лако без онемогућавање куке глобалном нивоу, за тренутак.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •