Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 4 od 4

Thread: različnih db za vBET

Hibridni pogled

Prejšnji Post Previous Post   Next Post Naslednji Post
  1. #1
    Države
    Join Date
    Januar 2010
    Prispevkov
    53

    Default različnih db za vBET

    kot naslov VRI. različnih db samo za cache vBET. kako? Mislim, da smo morali urediti datoteko z db info ali ustvarili popravek, kjer lahko izberemo db iz admincp

  2. #2
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Osebje
    Join Date
    Maj 2010
    Prispevkov
    1,000

    Default

    ok, sem premakniti to nit na Prošnje.
    Predlog je bil sprejet v obravnavo. Jaz bom pokazal, da ta nit Michał in on bo razmišljati o tem. Če bomo to sprejeli bomo napisali o tem v tej niti, pa bomo določiti ustrezen status nit.

    Hvala,

  3. #3
    Države
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    38

    Default

    Quote Originally Posted by kamilkurczak View Post
    ok, sem premakniti to nit na Prošnje.
    Predlog je bil sprejet v obravnavo. Jaz bom pokazal, da ta nit Michał in on bo razmišljati o tem. Če bomo to sprejeli bomo napisali o tem v tej niti, pa bomo določiti ustrezen status nit.

    Hvala,
    To bi bilo super, ker bi to pomenilo, mi je le, da dnevno backup cca 8 GB namesto 30 + GB

    Urejanje: Vaš lik zamenjavo nadomesti 8-GB (brez vezaj) z ***
    Nazadnje urejal steve; 28-07-10 pri 13:12.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Hello. Rad bi samo omeniti, da sem začel delati na tej zahtevi. Še vedno nekaj malo vprašanj v zvezi z zaščito pred napačno konfiguracijo, ampak to so podrobnosti.

    Za povezave se tam uporabljajo vBulletin razrede dol, smo dodali možnost konfiguracije in podpore v našem kodo. Kot sem napisal nekaj vprašanj za napačne parametre zvezi smo se sedaj trudijo, da bi mogoče bilo čisto enostavno, ne da bi onemogočili kljuke na svetovni ravni za trenutek.

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •