Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 10 од 10

Тема: Било који је добио ВБЕТ рада са Нгинк као замена

  1. #1

    Cool Било који је добио ВБЕТ рада са Нгинк као замена

    po preporukama vb.com dobio sam nginx instaliran na serveru pozitivno ovo je opterećenje je u padu sa 25+ na 5 loša stvar je sajt prevodi su prestali da rade u potpunosti, prinuđen sam da uklonim mod koji sam kupio da bih poboljšao saobraćaj

    мој сајт детаље: -

    вбуллетин 4.0.3 најновији
    вБуллетин 3.5.0 пред пуштање
    Апацхе 2.2.к
    најновије Нгинк прокси да служи Статични садржај


    хвала унапред

  2. #2

    Default

    нема везе сам га да ради, неке промене у сервер мој сервер администратори

  3. #3
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Драго ми је да рукује ово - ионако за друге: Да вБЕТ ради са Нгинк (потврђено на клијент форуму). У следећем издању правила ће се примењивати у пакету. За сада користе те (треба да усвоји да би ваш форум директоријум):
    Code:
    location /forums/ {
    
    rewrite ^/forums/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forums/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;
    
    rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ last;
    rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 last;
    
    
    if (!-e $request_filename) {
    rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    
    }
    
    if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
    rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }

  4. #4

    Default

    Да ли је то правило за Нгинк као замена?

  5. #5
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    То су правила за Нгинк. Не знам да ли постоји разлика ако га користећи само као замена. Као што сам написао смо добили потврду из једне од наших клијената да је у реду ради на Нгинк. Да ли имате проблема са тим правилима?

  6. #6

    Default

    Мислим да су правила за Нгинк као главни Веб сервер, имамо Нгинк као замена за апацхе да служе Статични садржај, претходно када сам ударио преведе сам да се грешке гатеваи тимеоут, мој Тецхс су га фиксни

  7. #7
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    У реду, тако - жао због конфузије и велики да га обрађују. Можете да делите своје решење са другима?

  8. #8

    Default

    је Нгинк чекати питање времена, пардон И цант открива много, јер је управља друштво за управљање, који тек одговорио "то је фиксни" Д

  9. #9

    Default

    Text automatically translated from: Russian to: Serbian
    Translated text
    Добар дан!

    Имам Nginx као проки Апацхе наведена правила не раде, добијам грешку 500.
    Original text

  10. #10
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Molim Vas, otvorite novi konac za vaše pitanje i da ima više detalja - koja ste koristili?
    Da li koristite booth - i Nginx Apaš? Ako imate apaš da li ste pokušali da koristite .htaccess?

    Molim Vas da u odvojenim nit - ovo je jedan za drugim korisnicima i to je već riješen.
    (U ovom trenutku ne vidim prevodi rade dobro na vašem forumu - Molimo Vas da takođe URL da su strani)

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •