Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 10 A 10

Téma: Bármelyik van vBET dolgozik nginx a proxy

  1. #1

    Cool Bármelyik van vBET dolgozik nginx a proxy

    mivel a per ajánlásait vb.com van nginx telepített szerver pozitív ez a terhelés 25+ 5 rossz dolog, honlap fordítás nem működik teljesen, kénytelen vagyok távolítsa el a mod, ami vettem, hogy javítsa a forgalom

    oldalamon adatok: -

    vBulletin 4.0.3 legújabb
    vbseo 3.5.0 pre kiadása
    apache 2.2.x
    legújabb nginx proxy szolgálja statikus tartalom


    Előre is köszönöm

  2. #2

    Default

    sebaj Megvan a munka, néhány változtatás történt szerver az én szerver adminok

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Örülök, hogy kezelni ezt a - egyébként mások számára: Igen vBET dolgozik nginx (megerősítette a kliens fórum). A következő kiadás szabályokat kell alkalmazni a csomagban. Most használja ezeket (el kell fogadniuk, hogy a forum könyvtár):
    Code:
    location /forums/ {
    
    rewrite ^/forums/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forums/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;
    
    rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ last;
    rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 last;
    
    
    if (!-e $request_filename) {
    rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    
    }
    
    if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
    rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }

  4. #4

    Default

    ez a szabály nginx a proxy?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Ezek szabályok nginx. Nem tudom, van-e különbség, ha ön használ ez csak a proxy. Ahogy írtam kaptunk megerősítést formája az egyik ügyfelünk, hogy jól fut a nginx. Van baj ezekkel a szabályokkal?

  6. #6

    Default

    Azt hiszem, ezek a szabályok a nginx fő webszerver, mi nginx a proxy, hogy apache szolgálja statikus tartalom, korábban, amikor elütöttem fordítani szoktam, hogy átjáró timeout hiba, a technika fix, hogy

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    OK, így - sajnálom zavart és nagyszerű, hogy kezelni azt. Tud ossza meg másokkal megoldás?

  8. #8

    Default

    volt nginx várakozási idő kérdése, sajnálom, én vidám nyilvánosságra sokat hiszen kezelik alapkezelő társaság, akik csak azt válaszolta: "azt állapították meg" lol

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    Augusztus 2010
    Hozzászólások
    83

    Default

    Text automatically translated from: Russian to: Hungarian
    Translated text
    Jó napot!

    Én Nginx, mint proxy Apache, ezek a szabályok nem dolgozik, kap hiba 500.
    Original text

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Kérem, nyissa ki az új szál a kérdés, add oda a részletek - milyen szabályokat használsz?
    Használ booth - Nginx, Apache? Ha Apache próbálta használni .htaccess?

    Kérlek, írd le külön szál - ezt a többi vásárlónak kérdés már megoldott.
    (ebben a pillanatban azt látom, fordítások jól működik a fórum - kérjük adja meg is URL-t, hogy törött oldal)

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •