Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 2 од 3 FirstПрви 123 ПоследњиLast
Резултати 11 на 20 од 29

Тема: Izvršili nadogradnju na najnoviju verziju 4101BF danas za pravu literalnu vezu lang = „alternativna” hreflang

  1. #11
    Модератор
    Регистрован
    Јун 2010
    Поруке
    276

    Default

    Im koristeći dragonbyte, ja je nastavila engleski i to ispao u redu. Dopusti da gledam

  2. #12
    Модератор
    Регистрован
    Јун 2010
    Поруке
    276

    Default

    U redu, na engleskom, sve izgleda ispravno, menjajući Lang koji prikazuje forunnit? lokal. Ne VBET preimenujte URL adrese za prevedene stranice? Engleski je prijavljen ili je odjavio sve veze. HTML ponovno upisuje?

    Samo kada je stranica je preveden li url se nije ponovo napisano

  3. #13
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Još jednom na engleskom nije korektno, jer bićete preusmereni showthread.php stranicu i ne bi trebalo. URL adresa u pregledaču bi trebalo da bude ista kao i na prednjoj strani-SEO prijateljskom.
    Na primer, idi na stranicu:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/new-members-forum/10209-new-members-please-read-before-posting-new-post.html
    Bićete preusmereni na:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/showthread.php?t=10209&page=10&p=75367#post75367
    To se nije trebalo dogoditi.

    Sta se desi sa URL adrese na prevedene stranice može biti povezan sa ovom pitanju, tako da ovo mora da se reši prvo.
    Jasno je da Vbilten ne prepoznaje odgovarajuću URL adresu i da ne bi bio preusmeran na neseo.
    Kao što sam napisao lako možete da proverite da li je to povezano sa vBET ili ne-pogledajte prethodnu objavu.

  4. #14
    Модератор
    Регистрован
    Јун 2010
    Поруке
    276

    Default

    Ne mogu ponovo da kreiram novi odeljak za objavu u niti. Ako kliknem na vašu URL adresu, on se ponovo usmerava, ali bilo koji forum klikće na ikonu "normalan seo neobična URL adresa". Mislio sam da sam u redu sa VB, ali gde si dobio novu vezu poruke za nit?

  5. #15
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    „Novi post” veza ćete naći na glavnoj stranici tvog foruma:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/
    Proverite da li je vBET povezan sa "novim" problemom onemogućavanjem ovog trenutka. Ako nije pronađeno rešenje. Ako da-mi ćemo vam pomoći.

    Takođe vidim i drugi problem. Kao što sada vidim ne "novo-Post" veze vaše seo veze dobro funkcionišu, ali ne možete otići na prevedene stranice-imate preusmjeravanje nazad na Englesku stranicu. To se dešava samo na vezama niti (podforumi su u redu).
    Uverite se da je. htaccess datoteka u redu. Takođe se uverite da koristite podršku za vBET SEO veze. Obratite pažnju na to da vBET zahteva integraciju sa vBSEO ako je koristite (opisano u "Pročitaj me". HTML).
    Ako potvrdite da je konfiguracija u redu i ako se problem i dalje može dogoditi mi ćemo vam pomoći da ga rešite na vašem serveru. Ipak prvo, molimo vas da nam dopustite uputstva. Usluga instalacije/konfiguracije je plaćena, mi ćemo vam pomoći da oslobodite ako je ovo neka vBET greška. Tako da prvo treba da potvrdimo da je konfiguracija u redu i da "novo-Post" problem povezan sa vBET. Sve dok SEO ne radi dobro bez vBET ne možemo da očekujemo da dobro rade sa vBET.
    Последњи изменио vBET; 15-03-19 U 15:13.

  6. #16
    Модератор
    Регистрован
    Јун 2010
    Поруке
    276

    Default

    Imao sam vaš tim da izmeni htpristupa odavno, za forum i ne stranice foruma, takođe sam išla sa zmajom bajkom na mestu vbseo. Znam da ne mogu da izbrišem funkcije VBSE još uvek bez greške čak i ako je dodatna komponenta uklonjena iz vbilten.

  7. #17
    Модератор
    Регистрован
    Јун 2010
    Поруке
    276

    Default

    Evo na forumu direktorijuma htaccess u srodstvu.

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/phpBB2/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/phpBB2/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|dbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|dbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ dbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ dbseo.php [L,QSA]

  8. #18
    Модератор
    Регистрован
    Јун 2010
    Поруке
    276

    Default

    U osnovnom direktorijumu imam dosta CPANEL dodato Komodo linije sa vBET dodat je i za spoljne stranice foruma, ali to ne bi trebalo da utiče na lokal newnit.

  9. #19
    Модератор
    Регистрован
    Јун 2010
    Поруке
    276

    Default

    Prošao sam kroz sve zmajevo, i vBET i ne spominjemo novu nit. Platiću vam nadoknadu da bi ovo izgledalo bliže ako je potrebno ispraviti.

  10. #20
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    VBET-ovo je nepodržano za zmajevo Zašto imate problema. Mi ne planiramo da podržimo spoljašnje SEO motore, jer Vbuletin ima osnovnu SEO mašinu od 4,0. Podržavamo integraciju sa vBSEO kao kompatibilnošću na forumima pre 4,0 ili koji ne žele da menjaju SEO motore. Forumi koji žele da uklone vBSEO imaju besplatan SEO pretraživač u Vbiltenu od 4,0.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •