Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 5 од 5

Тема: Kanonska dobar URLs različite prevode VBET dobar URLs strukturu različitih iz redovnih stranice.

  1. #1
    Члан
    Регистрован
    Јул 2012
    Локација
    Атланта
    Поруке
    39

    Default Kanonska dobar URLs različite prevode VBET dobar URLs strukturu različitih iz redovnih stranice.

    Ja imam pitanje gde je preveo vbet linkovi su različite kanonska dobar urls strukturu od ne-prevedena bežičnoj. U stvari, prevedena dobar urls su koren domen umesto uključujući subdirectory 'posao' koji treba da bude uključen. To se desilo na markica stranice. Ja imam oko 20k grešaka. Ovo se čini da je razlog mog sajta gubi indeksiranje. Kako da to popravim?

    Vidi u daljem tekstu:

    Zakon - rezultati pretrage - Slobodni MyModelTalk Livenje poziva na modele i glumci!
    Code:
    <base href="MyModelTalk Free Casting Calls for Models and Actors!" /><!--[if IE]></base><![endif]--><link rel="canonical" href="http://mymodeltalk.com/jobs/tags/law.html" />
    <---to je tačno


    Njegovo predavanje o svrsi kažnjavanja - Arama Sonuçları - modelator Kendler ( pet Aktörler Aramalar MyModelTalk Ücretsiz Döküm!
    <-- netačan. Posao subdirectory je nestala.

  2. #2
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Hvala vam za izveštavanje. Ja sam rade na tom pitanju.

    Preporučujemo instaliranje Pro verzija. Možete da obnavlja dozvolu za samo 30$. Puna verzija sadrži mnogo više konfiguracije opcije koje vam omogućavaju da bolje customize proizvod za vas.

  3. #3
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Brzo popravljanje situacije za ovo pitanje:
    • Uređivanje plugin AdminCP->plow Pokazati koji & proizvoda->Plugin Manager->Unset jezik u $_dobiti za SEO linkovi
    • Umetnite ovog zakona na početku:
      PHP Code:
      global $vbulletin;
      if(
      $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] == 'VBSEO_URI' && $_REQUEST['language'] && strpos($_SERVER['VBSEO_URI'], $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']) !== 0) {
      $_SERVER['VBSEO_URI'] = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].$_SERVER['VBSEO_URI'];

    • Sačuvaj promene.

    Ово питање ће бити решен у наредном издању.

  4. #4
    Члан
    Регистрован
    Јул 2012
    Локација
    Атланта
    Поруке
    39

    Default

    Quote Оригиналли постед би Marcin Kalak View Post
    Hvala vam za izveštavanje. Ja sam rade na tom pitanju.

    Preporučujemo instaliranje Pro verzija. Možete da obnavlja dozvolu za samo 30$. Puna verzija sadrži mnogo više konfiguracije opcije koje vam omogućavaju da bolje customize proizvod za vas.
    Hvala puno. Ja zapravo plan da se pro verzija sledećeg meseca. Imam kupiti više od nekoliko verzija sledećeg meseca. I hvala vam za popravljanje! To je bio veoma veliku brata.

  5. #5
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Драго ми је да могу да ти помогнем.
    Sećam se da je jedna licenca omogućava vam da instalirate bilo jedan proizvod u domen registrovan za dozvolu.
    Последњи изменио Marcin Kalak; 16-06-15 U 11:07.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •