Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 5 od 5

Thread: Kanoničnih Url-jev V Različnih VBET Prevede Url-jev strukturo, Drugačno Od običajnega Strani.

  1. #1
    Države
    Join Date
    Avgust 2012
    Location
    Atlanta
    Prispevkov
    39

    Default Kanoničnih Url-jev V Različnih VBET Prevede Url-jev strukturo, Drugačno Od običajnega Strani.

    Imam težavo, pri kateri se vbet prevedeno povezave so poročanje različnih kanoničnih url-struktura kot ne prevaja url-jev. V bistvu prevedeno url-jev poročanja korenu domene namesto vključno podimeniku "dela", da bi morali biti vključeni. To samo zdi, da se dogaja na oznake strani. Imam več kot 20k napake. Zdi se, da je razlog za svojo spletno stran, je, ki izgubi indeksiranje. Kako popraviti to?

    Glej spodaj:

    zakon - Rezultati Iskanja - MyModelTalk Brezplačno Litje Poziva, Modelov in igralcev!
    Code:
    <base href="MyModelTalk Free Casting Calls for Models and Actors!" /><!--[if IE]></base><![endif]--><link rel="canonical" href="http://mymodeltalk.com/jobs/tags/law.html" />
    <---To je pravilno


    Kanun - Arama Sonuçları - Modeli ve Aktörler Aramalar MyModelTalk Ücretsiz Döküm!
    <-- Napačna. delovna mesta podimeniku manjka.

  2. #2
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Hvala za poročanje. Delam na tem.

    Priporočamo vgradnjo PRO različico. Lahko obnoviti licenco za samo 30$. Polno različico vsebuje veliko več nastavitvenih možnosti, ki vam omogočajo, da bolje, da prilagodite izdelek za vas.

  3. #3
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Hitra rešitev za to težavo:
    • Urejanje plugin AdminCP->Plugins & Izdelki->Plugin Manager->Učna jezika v $_GET za SEO povezave
    • Prilepite to kodo na začetku:
      PHP Code:
      global $vbulletin;
      if(
      $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] == 'VBSEO_URI' && $_REQUEST['language'] && strpos($_SERVER['VBSEO_URI'], $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']) !== 0) {
      $_SERVER['VBSEO_URI'] = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].$_SERVER['VBSEO_URI'];

    • Shranite spremembe.

    Ta težava bo odpravljena v naslednji izdaji.

  4. #4
    Države
    Join Date
    Avgust 2012
    Location
    Atlanta
    Prispevkov
    39

    Default

    Quote Originally Posted by Marcin Kalak View Post
    Hvala za poročanje. Delam na tem.

    Priporočamo vgradnjo PRO različico. Lahko obnoviti licenco za samo 30$. Polno različico vsebuje veliko več nastavitvenih možnosti, ki vam omogočajo, da bolje, da prilagodite izdelek za vas.
    Najlepša hvala. Pravzaprav sem načrt, da bi dobili pro različica naslednji mesec. Jaz sem, ki imajo za nakup več kot nekaj različic naslednji mesec. In hvala za popravek! To je bilo zelo super brat.

  5. #5
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Vesel sem, da sem lahko pomagal.
    Ne pozabite, da je ena licenca vam omogoča, da namestite enega izdelka na domene, ki so registrirane za to licenco.
    Nazadnje urejal Marcin Kalak; 16-06-15 pri 11:07.

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •