Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 5 з 5

Тема: Канонічні URL-адреси в різні vbet перекладені структура URL-адреси відрізняються від звичайних Сторінок.

  1. #1
    Член
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Розташування
    Atlanta
    Повідомлень
    39

    Default Канонічні URL-адреси в різні vbet перекладені структура URL-адреси відрізняються від звичайних Сторінок.

    У мене є проблема, при якій компанія vbet перекладені посилання звітний різних канонічних URL-адрес структуру ніж без перекладу URL-адрес. У справі перекладу URL-адрес подання звітності в корінь домену, а не включаючи піддиректорії з "завдання" що повинно бути в комплекті. Це тільки здається, це відбудеться на теги сторінок. У мене за 20к помилки. Це, здається, причина того, що мій сайт втрачає індексації. Як я можу виправити це?

    См. нижче:

    закон - Результати пошуку - MyModelTalk безкоштовні кастинги для моделей і акторів!
    Code:
    <base href="MyModelTalk Free Casting Calls for Models and Actors!" /><!--[if IE]></base><![endif]--><link rel="canonical" href="http://mymodeltalk.com/jobs/tags/law.html" />
    &ЛТ;---це правильно


    Передодня - Арама Sonuçları - Автор п'яти Aktörler Aramalar MyModelTalk Ücretsiz Döküm!
    у <-- неправильні. вакансії підкаталог відсутня.

  2. #2
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Дякуємо за звітним. Я працюю над цим питанням.

    Ми рекомендуємо встановити Pro версію. Ви можете продовжити ліцензію всього за 30$. Повна версія містить набагато більше параметрів конфігурації, які дозволяють краще налаштувати продукт для вас.

  3. #3
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Швидке виправлення для цієї проблеми:
    • Змінити плагін AdminCP-&ГТ;плагіни &амп; продукти&ГТ;менеджер плагінів-&ГТ;Неактивний мову в $_GET для SEO посилань
    • Вставте цей код на початку:
      PHP Code:
      global $vbulletin;
      if(
      $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] == 'VBSEO_URI' && $_REQUEST['language'] && strpos($_SERVER['VBSEO_URI'], $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']) !== 0) {
      $_SERVER['VBSEO_URI'] = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].$_SERVER['VBSEO_URI'];

    • Зберегти зміни.

    Ця проблема буде виправлена в наступній версії.

  4. #4
    Член
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Розташування
    Atlanta
    Повідомлень
    39

    Default

    Quote Повідомлення від Marcin Kalak View Post
    Дякуємо за звітним. Я працюю над цим питанням.

    Ми рекомендуємо встановити Pro версію. Ви можете продовжити ліцензію всього за 30$. Повна версія містить набагато більше параметрів конфігурації, які дозволяють краще налаштувати продукт для вас.
    Спасибі велике. Насправді Я планую отримати Pro версію в наступному місяці. Я збираюся купити більше, ніж кілька версій наступному місяці. І дякую за виправлення! Це було дуже дивним братом.

  5. #5
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Я радий, що я міг би вам допомогти.
    Пам'ятайте, що одна ліцензія дозволяє встановлювати продукт на один домен, зареєстрований для даної ліцензії.
    Востаннє редагувалось Marcin Kalak; 16-06-15 в 11:07.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •