Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 6 од 6

Тема: Унтранслатед титулу у форумхоме

  1. #1
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default Унтранслатед титулу у форумхоме

    Здраво свима, приметио сам да у форумхоме наслову теме се не преводе (ако се осврнемо сада на Система Мицрософт Оффице Помоћ - Мицрософт Оффице дискусија - Екцел ВБА програмирања - Приступ Програмирање Skrolujte dole da nam olaksaju upoznavanje forum ćete vidjeti jedan počinje prema quot;Re Hola...' u forumdisplay pokazuje kao prema quot;Pozdrav...' koji je u redu) je to greška ili sam nešto mssed kada nadogradnju ili u vbseo ili .htaccess?

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Како ја видим ваше наслови преведени. О овој се такође мења УРЛ адресе између превода. Видим да на вашем форуму главну страницу и на ОнЛине приказује мало другачији наслов - Претпостављам да је зато наслов у форуму кући се секу. Да ли овај наслов је умотан у лангтитле ББКод? (Можете га проверити одласком на Адванцед Едитион.

  3. #3
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default

    Quote Оригиналли постед би vBET View Post
    Како ја видим ваше наслови преведени. О овој се такође мења УРЛ адресе између превода. Видим да на вашем форуму главну страницу и на ОнЛине приказује мало другачији наслов - Претпостављам да је зато наслов у форуму кући се секу. Да ли овај наслов је умотан у лангтитле ББКод? (Можете га проверити одласком на Адванцед Едитион.
    Да, ако сам поглед порука у напредним едит моде је ово [лангтитле = ес] Хола а тодос [/ лангтитле], као што можете видети да то није дуг назив, тако да не знам зашто би требало да буде скраћено а затим приказ унтранслатед ?

  4. #4
    СМФ предузећа преводилац (вБЕТ) Особље
    Регистрован
    Мај 2010
    Поруке
    1,000

    Default

    Ја ћу покушати да га репродукује на пробном форуму

  5. #5
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    256

    Default

    Ок очекујемо да чујемо од вас

  6. #6
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би Simon Lloyd View Post
    Да, ако сам поглед порука у напредним едит моде је ово Поздрав свим, као што можете видети да то није дуг назив, тако да не знам зашто би требало да буде скраћено а затим приказ унтранслатед?
    Ок - тако ја то видим сада, не постоји било које питање. То је дугачак наслов укључујући ББКод. Тако сте је скраћена би СМФ (као што можете да видите имате тачака тамо, тако да је скраћена). вБЕТ има специјалне код који проналази титула са рез лангтитле - ако се та пронађено онда крај лангтитле ББЦоде је додао и наслов се преводи. Зато када сте на форуму страници можете видети како треба - поменути је смањена тако да цела наслов је био преведен. А када сте на форуму главној страници виде га као задњи пост онда се сече вБуллетин, вБЕТ рукује и преводи смањи наслов - зато имате друге превод резултате (нешто друго је преведена). Све је у реду.

    И као што се сећам да је преведена на вашем форуму. Ја сам био тамо и видео то - питање је да други превод резултата је на форуму главну страницу и на под-форуму страници.

    Ако желите да избегнете свој наслов се смањи вБуллетин, онда посетите администратора ЦП и конфигуришете параметар СМФ одговоран за ово (Последња Наслов теме Максимална приказане знакове).

    Молим вас реците урадио да помогне и да вам је потребна помоћ било које будуће овде
    Последњи изменио vBET; 29-06-11 U 18:06.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •