СДА

Виев Фулл Версион: Решити Проблем



Taurus
23-06-10, 11:34
Жао двоструко порука.

Ја хитно потребна помоћ. Након надоградње сам ову грешку на мој форуму:

Упозорење: арраи_мерге () [фунцтион.арраи-стопи]: # 1 аргумент није низ у [пут] / глобал.пхп (400): евал () д цоде он лине 1153 "

Мој цео форум је потпуно збркане. Из неког разлога то само дешава ако нот логгед ин Дакле, за госте. Ако је пријављен, све је у реду.

ЕДИТ: ОК схватио сам да након што сам онемогућио "Пуна Филе Цацхе за госте (БЕТА!)" Користите све је у реду. Дакле, мора постојати нешто није у реду тамо. (И сам ЦХМОД 777-Р вбет_гуестцацхе)

kamilkurczak
23-06-10, 12:56
здраво,

можете да налепите УРЛ до вашег форума? Волео бих да га провере.

Taurus
23-06-10, 13:13
Су се обратили сам Пуна датотека кеш за госте искључен. У супротном, мој форум је потпуно сломљен. Имам превише чланова и гостију на мрежи чак има ово за 5 минута другарица. Извините.

ЦреативКс - Поверед би вБуллетин (хттп://цреативк.нет/форумс/)

ЕДИТ: Д .... жао, управо сам видела да сте запослени. Јави ми кад можете да га проверите, и ја ћу поново омогућити кеш гост.

kamilkurczak
23-06-10, 13:25
Не бисте га још, Ми ћемо покушати да га реши без коришћења вашег форума.

Taurus
23-06-10, 13:58
У реду, добро да чују. Чекајући решење!

kamilkurczak
23-06-10, 14:39
ОК, жао за овај проблем, ово је још увек бета функционалност.

Такође, молимо Вас први покушај само да уклоните одговарајућу датотеку кеш (наћи ћете је у / вбет_гуестцацхе / ср / директоријум - треба да га препозна по имену -. Само не уклоните све датотеке укључене можда постоји ББ управо генерисали су страна из неког разлога и вБЕТ кешираних га и сада је приказано кеширани резултат.

Након тога само укључите ову функционалност.

Ако се поново деси после кеш клиринг - пошаљите нам детаље приступ (приступ за администратора КП и ФТП), а ми ћемо га решити.

Taurus
23-06-10, 15:17
одговарајуће кеш датотеке

Жао али оно што је име овог фајла би требало уклонити?

Taurus
24-06-10, 01:14
Ништа ... неко?

kamilkurczak
24-06-10, 09:38
обрисати све датотеке у овом фолдеру. Ако то не ради, пошаљите ми ПМ са детаљима приступ на форум (е) ФТП-а

Taurus
24-06-10, 11:07
ФТП Детаљи послат!

kamilkurczak
24-06-10, 13:48
Ок, хвала.
Сада ћемо покушати да пронађемо ову грешку

и још увек је потребан приступ вашем админцп (ПМ молим вас)

steve
24-06-10, 13:51
Ово ће се односити на датотеке кеш.

kamilkurczak
24-06-10, 13:57
да, ми сада:)

Taurus
24-06-10, 14:45
Детаљи ПМ'д! Хвала

kamilkurczak
24-06-10, 16:11
Ја пријављени у админцп и ја окренуо ову опцију.
После тога сам био на ваш главни форуму сајта и преведен сајта и ја и не видим проблем.

Сада је ова опција искључена поново.

1.плеасе укључите ову опцију,
2.финд сајт са овим питањем,
3.цопи овај УРЛ,
4.турн искључили ову опцију и налепи овде УРЛ са питањем

:)

Taurus
24-06-10, 16:18
ехххххх ********** ово питање само намеће, ако сте гост на форуму. Се то не догоди, ако сте пријављени Тако га укључите. Одјавите се као Админ. И идите на УРЛ адресу као гост.

ЕДИТ: И као гост, идите у било који нит или постављате, што ћете видети, форум је потпуно сломљен. Не почетну страницу. На почетној страници има само грешка право на врху.

kamilkurczak
24-06-10, 16:29
Био сам као гост наравно, али све је било нормално (као што је сајт са овом опцијом искључена)

Плесе налепите УРЛ сајт са овим питањем

Taurus
24-06-10, 16:36
Ја га само укључен. И отишао у моју почетну страницу ЦреативКс - Поверед би вБуллетин (хттп://цреативк.нет/форумс/)

У почетку је у реду. Идите у било коју нит једном, то је у реду. Вратите се на почетну страницу .... прасак ... Грешка на врху. Идите у нит сад **********.. сломљена. Је и даље укључен сада.

Taurus
24-06-10, 16:45
Извини, али ја не могу да задрже ову укључена. Ја сам на форуму скоро 400 гостију, а сада прегледа поломљене форуму. Ја сам га искључивања. Молим вас тестирати га када можете.

kamilkurczak
24-06-10, 17:03
ок ок, само искључите ову опцију:)

kamilkurczak
24-06-10, 18:28
у реду. Решени:)

Нашли смо сукоб са ЦТ Рођендан Пост у глобал_старт кука.
Ово је у конфликту код:

global $globaltemplates;
$globaltemplates = array_merge($globaltemplates, array('postbit_ct_birthday_box'));

То није вБЕТ питање, али смо га реши.
Ми не знамо шта тачно изазива ову грешку, јер вБет да не користите ову променљиву ($ глобалне глобалтемплатес;). може грешка ПХП или вбуллетин

Сада све ради без проблема. Користите Пуна кеш датотеке за госте је укључим!

Ако сте икада урадите ажурира овај ЦТ Рођендан додатак: лол: што треба да урадите ове операције:
1. Иди на админцп -> Плугинс и Производи -> Плугин Манагер
2. Пронађи ЦТ Рођендан Пост
3. Кликните на ЦТ рођендан - Адд то глобалтемплатес

Сада можете да измените опције овог кодекса. Дакле:

4.. Пронађи пољу Налог за извршавање,
5. само измене од 5 до 6
6.. кликните Саве дугме

Taurus
25-06-10, 00:42
Хвала вам пуно за велики сервис! Ви рок Биг Тиме! Гонна цхецк ит оут нов!

Taurus
26-06-10, 16:37
Срећом Проверио сам да ли је све и даље ради у реду када се пријављујете као гост. И није! Цео мој форум је потпуно забрљао опет! Чак и моју почетну страницу. Инвалиди опет гост кеш. И то је у реду!

Молим вас момци, стварно се надам да да сортирате ово.

Хвала!

vBET
27-06-10, 00:07
Молимо Вас да будете конкретни. Дајте тачну УРЛ адресу на страну која не ради исправно са гостујућим цацхе-а и каже шта није у реду тамо.

Taurus
27-06-10, 02:17
Када гост кеш је на, свака страница је сломљен. Дакле, јавите ми кад желе да изгледају, а ја могу да омогуће гост кеширање, и можете да видите.

kamilkurczak
28-06-10, 10:59
Им сорри Бик али не могу да нађем то питање на свом форуму.
Био сам на вашем сајту и укључим на овој гост кеш опцију.

Ја релоадед неколико сајтова као гост, али не могу наћи ово питање.
све је нормално (као када је ова опција искључена)

Taurus
28-06-10, 11:23
Па ја га само омогућен, и отишао на моје форумхомепаге на ИЕ, а то је потпуно забрљао!

Taurus
28-06-10, 11:25
Сам искључен поново.

Нешто друго. Пошто сте променили извршење наредбе о да други мод, 2 од мојих других модова престао да ради. Један од њих је аутоматски добродошао нит о регистрацији, а други је аутоматски добродошли посетилац поруку о регистрацији. Молим Вас гледа у ово.

Хвала.

kamilkurczak
28-06-10, 11:27
Ок ја ћу пробати на ИЕ. Ја могу да укључим ту опцију тако да ћу покушати да пронађе ово питање

Taurus
28-06-10, 11:30
У реду. Такође сам изменио мој претходни пост. Молимо погледајте који такође.

Хвала

kamilkurczak
28-06-10, 15:55
о питању на почетној страници: Ја трагам и даље не могу да га нађу Ехх.

о ова два језичка. Како могу да репродукују ово питање на вашем форуму? Када сам може да га нађе?

Taurus
28-06-10, 16:01
Не знам шта си урадио, али изгледа да се сада ради. Питање у вези форума био сломљен је то. У реду изгледа сада.

Не знам како може да репродукује проблем са 2 додатака. Се ствара нову тему у форуму Добродошли када нови члан региструје. Поздрављајући њега. Други ствара посетилаца поруку добродошлице њега. У свом профилу странице.

kamilkurczak
28-06-10, 16:41
довољно да се уклоне стари кеш:)

о томе 2 додатака. Молимо онемогућите вБЕТ и поново покушајте да пронађете ово питање.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1