СДА

Виев Фулл Версион: Решити Блог Пост је двоструко огледа у драфт режиму рада



trevis
19-05-10, 03:08
Сваки пут када сам поново изменити поруку блога у драфт режиму рада који је нову ознаку се додаје сад. Сваки пут имам да избришете тагове за старе сад превођење алат који препознаје текст поново и поново убаците ознаку.

vBET
19-05-10, 16:02
Се преселио у секцији грешака. Ми ћемо га проверити и дати брзо решење да ли ће бити лако да се опише:)

trevis
19-05-10, 16:05
Ок, ја сам у заседи. Хвала!

vBET
31-05-10, 20:38
Само сам покушавао да репродукује проблем. Безуспешно. Направио сам нови блог унос, али то није одобрио је само идите на преглед. На преглед је опакуед са сад ББЦоде оно што се очекује. Када сам постављен преглед једном се сасвим добро у томе треба да буде. Можда ја покушавам да га репродукује на погрешан начин, или нису разумели питање. Мислио сам да је то питање о додавању сад ББЦоде када је већ додата. Али не видим такво понашање.

Имајте на уму да, ако пишете поруку, а желите да прегледате биће опакуед од сад ББЦоде у складу са одабрану стратегију откривања језика. То је као што претпостављам да ради. И ако га уклоните и поново видети преглед онда поново ће детектовати језик и додати сад ББКод. То је као што би требало да буде. Због преглед ради исте ствари као и поднесе, само витхоур уштеда га у базу података. Дакле, јо су да виде тачно исту ствар који ће бити убачен у базу података када га пошаљете.

Реците да ли проблем постоји и ја сам проверу погрешно, или је као што смо га намењен?

trevis
31-05-10, 20:52
Ја пуцам проблема и поделим са вама.

vBET
10-06-10, 16:10
Сваки наговештај како да га репродукује?

vBET
14-06-10, 23:17
Нема одговора. У сваком случају - пронашли смо нешто што би могло бити ово питање у области објављивања. Већ фиксна - ће бити укључене у следећем издању. Молимо Вас да нас обавестите да ће се појавити да је друго питање - ми ћемо поново отворити овај.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations