СДА

Виев Фулл Версион: како да све преведена порука и конац у Ситемап



badawidollah
03-04-10, 18:12
помоћи да да се боље код
ово је моја код додаје


/ / Додатним кодом
$ Алангуагес = арраи ('ср', 'МС', 'ср', 'зх-ЦН');
иф ($! архивирани) {
$ Стрленхост = стрлен ($ вбсео_варс ['ббурл']."/");
$ Цурренттхреадурл = вбсео_урл_тхреад ($ тхреадров, 1, $ архивира);
фореацх ($ $ алангуагес као језик) {
$ Вбсео_стат ['т']++;
$ Енцханцедтхреадурл = субстр ($ цурренттхреадурл, 0, $ стрленхост). $ Језика ."/". субстр ($ цурренттхреадурл, $ стрленхост);
вбсео_адд_урл ($ енцханцедтхреадурл, $ пре, $ тхреадров ['ластпост'], $ фрекв);
}
}
/ / Крај додатним кодом



моја статистика испод


Теме
89,236
Поруке
114,407
Чланови
1,877

подразумевана мапа стварају око 2кк.ккк УРЛ-ова
али са 5 језика једини стварају 457.160 УРЛ-ова

за пост само, ако сви преведени и стварају УРЛ адресе у Ситемап
његов око 560.000 УРЛ-ова

чему је проблем са мојим код
молим вас да ми помогне да
хвала

vBET
03-04-10, 23:20
Наш кодекс интеграција једноставно само додаје УРЛ адресе за преведене теме. И подразумева само прва страна тема. Ћемо описати како да промените код такође имају и друге стране нит ако га желите.

Члан странице нису релевантне и ми саветујемо да чак и блокирати оне странице роботс.ткт

Ако желите да у вашем Ситемап такође линкове за преведене поруке, молимо Вас да решење користи испод:
1. Отвори фајл / вбсео_ситемап / вбсео_ситемап_фунцтионс.пхп
2. Пронађи кода:


$vbseo_stat['p'] += vbseo_add_2urls(

3. Постављају пред њега:


//additional code
$currenturl = vbseo_url_post($threadrow, $postrow, $pcount);
foreach($alanguages as $language) {
++$vbseo_stat['p'];
$enchancedurl = substr($currenturl,0,$strlenhost). $language."/".substr($currenturl,$strlenhost);
vbseo_add_url($enchancedurl, $prior2, $postrow['dateline'], $vboptions['vbseo_sm_freq_p']);
}
//end additional code

badawidollah
04-04-10, 06:12
рад
хвала хвала хвала
тханксссссссс ******************************

hotslot
25-04-10, 00:48
"1. Отвори фајл / вбсео_ситемап / вбсео_ситемап_фунцтионс.пхп"

Не могу да пронађем ово ..

Да ли је то у стилу менаџера?

vBET
25-04-10, 20:39
"1. Отвори фајл / вбсео_ситемап / вбсео_ситемап_фунцтионс.пхп"

Не могу да пронађем ово ..

Да ли је то у стилу менаџера?

Да ли имате Ситемап Генератор инсталиран на вашем форуму?

hotslot
25-04-10, 20:55
Немам појма?

Молим Вас пријавите поново у мом админ делу и проверите? Ја приметити имамо неку врсту "проблем" у вези мапа када смо пријавите се ипак користимо вБуллетин мапа тачно?

vBET
25-04-10, 21:05
Немам појма?

Молим Вас пријавите поново у мом админ делу и проверите? Ја приметити имамо неку врсту "проблем" у вези мапа када смо пријавите се ипак користимо вБуллетин мапа тачно?

Дакле, провери у админ делу. Такође ако имате је инсталиран онда би требало да траже / вбсео_ситемап / вбсео_ситемап_фунцтионс.пхп у вашем форуму директоријуму.

hotslot
25-04-10, 21:09
Понекад њено лакше да раде / покаже онда да каже шта треба да се уради. Немам појма како сам веома збуњена када су у питању ове ствари. Знам али сам купио 2 лиценце овде и не чини се да вреди било коју вредност изузев за главобољу и Гоогле грешака. Ово је софтвер који не би требало да се купи осим ако знате како да измените лиценце и кодова и опрема их да раде. Мислим да вбет је 2 године далеко од тога да заиста легит спремни да покренете програм онда можда треба да буде постављена за сале.И чак и платили за усађивање је мени познато ништа о овим стварима. Ја стварно треба неко са вбет да проведе 2 минута да погледа у мом админ и да се све ради како треба. Имам веру у ствари вбет само треба да га конфигурише где она заправо функционише у праву.

vBET
25-04-10, 21:28
Понекад њено лакше да раде / покаже онда да каже шта треба да се уради. Немам појма како сам веома збуњена када су у питању ове ствари. Знам али сам купио 2 лиценце овде и не чини се да вреди било коју вредност изузев за главобољу и Гоогле грешака. Ово је софтвер који не би требало да се купи осим ако знате како да измените лиценце и кодова и опрема их да раде. Мислим да вбет је 2 године далеко од тога да заиста легит спремни да покренете програм онда можда треба да буде постављена за сале.И чак и платили за усађивање је мени познато ништа о овим стварима. Ја стварно треба неко са вбет да проведе 2 минута да погледа у мом админ и да се све ради како треба. Имам веру у ствари вбет само треба да га конфигурише где она заправо функционише у праву.

Имајте на уму да вБЕТ је веома лака и инсталација је тривијална. Не постоји било који фајл издање уопште да инсталирате вБЕТ.

Интеграција са различитим додацима зависи од тих додатака могућности. Ако је било издање за интеграцију је неопходно то само значи да је додатак који је интегрисан је слабо у тачки подршке додатне функционалности. Можете писати вБуллетин тим, ако мислите да су направили производ са слабим могућности интеграције (без куке уопште) и желе да питају о томе побољшање. Ми смо одговорни само за наш код и дају решења да се интегрише са онима који нису мисле о томе. Ми не можемо рећи вБуллетин тим да направите измене и да свој производ отворена за додатне функционалности (у ствари ми то урадили - они не желе да имају своје производ отворена за нове функционалности).

Враћајући се питање - шта је проблем? Ви тврде да наше особље да вам помогне да се ствари ради како треба, бити, али ти никада није рекао оно што не ради на одговарајући начин. Како сам разумемо ваше желео да пронађе датотеку, јер неке врсте питања са генератора. Па шта је проблем?

hotslot
25-04-10, 21:49
Хвала на одговору. Једноставно сам да сви преведени порука и конац у Ситемап и ако је могуће то би требало да се уради током инсталације или кликните на дугме опције у админ делу тако да нема потребе да измените ништа. Да ли сте препоручујемо Географски циљ у алаткама за вебмастере за сваки језик? Такође ми препоручујете додајући РСС Феед / мапа за сваки језик у алаткама за вебмастере?

То је разлог зашто сам био жели помоћ за све преведена поруке ће се додати Ситемап тако да можда неће бити проблем.

Срдачан поздрав

vBET
25-04-10, 22:21
Хвала на одговору. Једноставно сам да сви преведени порука и конац у Ситемап и ако је могуће то би требало да се уради током инсталације или кликните на дугме опције у админ делу тако да нема потребе да измените ништа. Да ли сте препоручујемо Географски циљ у алаткама за вебмастере за сваки језик? Такође ми препоручујете додајући РСС Феед / мапа за сваки језик у алаткама за вебмастере?

То је разлог зашто сам био жели помоћ за све преведена поруке ће се додати Ситемап тако да можда неће бити проблем.

Срдачан поздрав

Али имате Ситемап интегрисана - што је учињено током инсталације - шта је проблем? Нешто не ради? ... Да ли сте проверили да ли то још ради и видела да ли број УРЛ адресе драстично побољшати? Ако постоји проблем - молим вас реците шта није у реду.

О географском циљању - Нисам знао да је таква могућност да обухвати један домен на неколико локација у складу са УРЛ-маску. Да ли сте сигурни да алатке за вебмастере подржава тако нешто?

И мапа је генерисана један са линковима на све преведене странице, заједно са оригиналним везама. Тако да само боравак са стварним Вебмастер Тоолс конфигурацију мапа и Гоогле ће га добити.

hotslot
25-04-10, 22:33
Али имате Ситемап интегрисана - што је учињено током инсталације - шта је проблем? Нешто не ради? ... Да ли сте проверили да ли то још ради и видела да ли број УРЛ адресе драстично побољшати? Ако постоји проблем - молим вас реците шта није у реду.

О географском циљању - Нисам знао да је таква могућност да обухвати један домен на неколико локација у складу са УРЛ-маску. Да ли сте сигурни да алатке за вебмастере подржава тако нешто?

Да се то деси, сам неке опсежно истраживање и раде. Тренутно сам неколико поставили на тај начин, али им за тестирање воде пре промене их све.

vBET
25-04-10, 22:39
Да се то деси, сам неке опсежно истраживање и раде. Тренутно сам неколико поставили на тај начин, али им за тестирање воде пре промене их све.

У реду. Заиста волим да не дају савете о нечему што не знам. И само сам сазнао да сте у стању да ЦЕТ неколико локација на један домен по УРЛ-маске.
Ако Вас могли писати за друге кориснике како се то ради - мислим да би могли да буду грацефулл за добар чланак о томе (чак и кратка).

Дакле, у овом тренутку могу само да кажем да Гоогле рукује веома добро страницама језика - посебно да вБЕТ је на одговарајући начин мења страна језика код у ХТМЛ излаза. Тако да не би требало да буде потребно и не видим како би могли побољшати било шта. И даље - не може да вам да савет у овој области. Жао: Д

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1