СДА

Виев Фулл Версион: Решити Грешке у Гоогле вебмастере алата



tomekgp
18-01-10, 13:14
Имам на форуму ВБ СЕО и коришћење ВБ СЕО Ситемап Генератор.
Такође се неке грешке на гоогле.цом / вебмастерс / Ситемапс

1) Грешке са индексирањем, типа ХТТП
Грешке су овако:
мидомаин.пл / Ел / клани / категорији /% ЦАт_титле%. ХТМЛ Грешка
400 10-01-2010
Грешке су онлине у превести сајтова.

2) Грешке са индексирањем, типа не посети
Грешке су само ознаке и они изгледа овако:
мидомаин.пл / ср / таг /% 5Б% 5Д% 23тп /
Преусмеравање грешке 02-01-2010

Молим вас да ми помогне са овим проблемом.

vBET
18-01-10, 15:42
Хвала за ноту. Ми ћемо га проверити и располаже. Ако ми неће бити у стању да га репродукује на нашој страни ћемо вас контактирати за више детаља:)

tomekgp
18-01-10, 17:34
Ок, онда сам чекао неке информације.

vBET
22-01-10, 16:51
Хи - ми смо о томе да брине ово питање. Молим Вас АМ ми неки тачан линкова које Гоогле види сломљен? Молимо Вас да пошаљете 2-3 примера штанду врсте грешака. Тханкс:)

vBET
08-05-10, 10:27
Нису добили Рат узима везе, али решио сличан проблем на другом серверу, тако претпостављамо да ће се решити и на вашем серверу - решење ће бити укључене у следећу верзију (данас).

У случају да још увек изгледа грешке - молимо Вас да нас обавестите у овој теми ћемо поново отворити.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1