СДА

Виев Фулл Версион: Ектра промене са новим вБЕТ верзију?



Simon Lloyd
04-12-11, 20:00
Здраво свима,
JA SAM samo podigla na vrlo najnoviju verziju vbet (i već je nadograditi na verziju da je MS api vezom za lako preuzimanje novih programa, Google V2 api vezom za lako preuzimanje novih programa i bi trebalo da napusti originalni tekst na mesto, ako se koriste ograničenja), ta id-' slin za knotkle ako je potrebno menjati nista drugo sekcija uređivanje datoteka ... itd. ili je unapređenje sve neophodno (imao sam ranije da publicira njegov vbseo ... itd) .?

r.dziadusz
05-12-11, 13:33
Не морате да урадите додатне фајлове измену. Само екстра корак је да се створе ацоунтс у Мицрософт Азуре / Аперитум да аппИд / кључ или тајна

Simon Lloyd
05-12-11, 23:46
zahvaljujući, već odradili :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1