СДА

Виев Фулл Версион: Прихваћено Ако АПИ враћа никакве резултате, повратак код провајдер грешке уместо нулл



brubros
06-10-11, 19:49
Било би лепо (и уштедите вБЕТ много проблема) ако АПИ-ја позива не врати резултат који преводе најмање провајдер грешке код обезбеђује тако да је јасно да вБЕТ је обавила свој посао, а проблем лежи код провајдера. Самостални програм ће бити лепо, али имају исте резултате које директно у време покушаја превођења би било боље.

vBET
06-10-11, 21:18
Разумем би сте волели да видите грешке провајдер уместо НОТ преведени текст када превод није доступан. Имајте на уму да ће цравлере видети превише. Дакле, у том случају ми би требало да пошаље заглавље које говори о томе да грешка догоди, да би се избегло индексирање страница са поруку о грешци. Такође, ако је таква страница ће имати само грешка то неће бити добро за крајње кориснике. Имајте на уму да понекад нит садржај већ само по себи кеширани, само мења нешто око (у примеру је приказан сат на форуму, и ако имате неке кутије на десно / лево) или само нове одговор десило - тако да смо у стању да покаже преведен тема Мислим да је боље него само показује поруку о грешци када се 99% од страница бити приказана као преведена.

Не разумем последњу реченицу. Опишите више.

vBET
06-10-11, 21:41
Могуће решење - ми већ имамо посебан параметар који показује само администратори сервера колико дуго чекати превода облику спољног добављача. Можемо користити исти параметар да покаже које провајдери су означени као инвалиди (можете га проверити сами у админ ЦП) и који је коришћен за превођење. У сваком случају то је једино доступна само за администраторе и администратори могу да провере, без порука на излазу (Администратор ЦП -> вБЕТ -> Преводи Провајдери Доступност)

brubros
07-10-11, 18:48
Не разумем последњу реченицу. Опишите више.
Ја сам се односе на гооглетест.пхп који је описан у једном од ваших Питања. То је добра Админ Тоол, али не обавештава редовно корисника који потенцијални проблем постоји.

Да, добро размишљање о индексирање забринутост. На екрану извештавање ове грешке на страници треба да буде функција која може админ да укључите или искључите глобално, мислим.

Слажем се -> ". Тако да смо у стању да покаже преведен нити мислим да је боље него само показује поруку о грешци када се 99% од стране бити приказан као преведена"

brubros
07-10-11, 18:57
Да, то би било од помоћи. Имао сам проблем види серверу превод приказ времена, међутим, јер екран трепери од стране тако брзо, тако да би било добро да убаците "притисните било који тастер да наставите" или нешто слично.

Такође ... нешто веома чудно се управо догодило. Укључио сам опцију "приказ брзине" само сада поново и сада сам поново ће комплетан текст свих мојих ЦМС чланака. Имам много више тестирања да урадимо, и то можда има везе са мојим кеа меморију претраливача или чињеница да сам пријављен као админ. Ја још не знам. Али ја сам хтео да то вашу пажњу.

УПДАТЕ - Не, неки повезане ЦМС-странице из почетне стране још увек се не приказују.

УПДАТЕ 2 - понашање између бити пријављени као админ и не пријављени је другачија. Чланке који се може посматрати у потпуности преведена (или чак само у изворном језику) екран за админ када исту страницу неће приказати за госта. Надам се ово помаже.

brubros
07-10-11, 19:15
Да, то би било од помоћи. Имао сам проблем види серверу превод приказ времена, међутим, јер екран трепери од стране тако брзо, тако да би било добро да убаците "притисните било који тастер да наставите" или нешто слично.

vBET
08-10-11, 12:02
Опишите проблеме у посебним нити је ово место за будуће захтев. Молимо вас да не мешати дискусије или ћемо бити изгубљени.

У овом тренутку ја разумем да можемо да додају информације о томе који провајдери су на располагању ако је опција да покаже пут превод је на располагању.

За Вашу питања отворите нову тему за свако питање.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1