СДА

Виев Фулл Версион: Već uradio користећи 1 слику уместо 52



yahoooh
14-12-09, 22:33
када користим на свим језицима ће можда утицати на перформансе мој сајт са више од 52 рекуист слике, свака слика за сваки језик

Прочитао сам у нешто пре него како се користи 1 слика која садржи све ицаонс или заставе слике, али заборавио сам где
анивхи
То је као оно иахоо.цом користећи у својој левој страни који показују много везе са своје услуге али користећи једну слику за све иконе које показују

vBET
15-12-09, 02:05
Хвала на белешку. У овом тренутку видимо доста проблема са овим приступом. Ако смо направили само једну слику онда неће бити могуће да изаберете које заставе желите да имате активан.

Такође имају 52 мале слике не утичу на перформансе колико можете да замислите. 1. претраживачи кеш слике, па они се не преузимају сваки пут. 2. То су Статични садржај тако да не користи много ресурса сервера само користи ваш пропусни опсег.

Ми смо отворени за идеје. Ако имате идеју како да реше једно питање имиџа и даље омогућавају да изаберете које језике форуму жели да подржи ћемо погледати на овом ближе. У овом тренутку такав приступ ће дегенерише стварне функционалности вБЕТ.

yahoooh
15-12-09, 19:51
Да то неће утицати кликните за сваки језик само смо ми потребно још слику да покаже ехен десна на лево лнагуаге га показати заставу
тако да нам је потребно 2 слике
један за лева на десно и други да се с десна на лево

Ја ћу тражити чланак објаснити како да га користите

vBET
15-12-09, 23:37
Постоји више питања - нека распореди немају довољно места и да се преломити слике. Ово неће бити могуће ако само једна слика ће бити генерисан.

vBET
11-06-10, 01:23
Готово. Ће бити укључене у следећу верзију:) Решење:
хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/феатуре-рекуестс/508-лоад-флагс-цсс-сприте.хтмл

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1