PDA

View Full Version: Jau darīts izmantojot 1 attēls, nevis 52



yahoooh
14-12-09, 22:33
kad es izmantot visām valodām, tas var ietekmēt veiktspēju manā vietā ar vairāk requist 52 attēli, katrs tēls katrā valodā

Es izlasīju somthing, pirms to, kā izmantot 1 attēls, kas ietver visu icaons vai karogi attēlus, bet es aizmirst, kur
anywhy
tā kā to, kas yahoo.com, izmantojot tās kreisajā pusē, kas liecina par daudz saites uz savu pakalpojumu, bet ar vienu attēlu ikonām, ka tie liecina,

vBET
15-12-09, 02:05
Paldies par jūsu piezīmi. Tajā brīdī mēs redzam daudz jautājumu ar šo pieeju. Ja mēs, tikai viens attēls, tad tas nebūs iespējams izvēlēties, kuru karogiem, jūs vēlaties, lai būtu aktīvs.

Arī ņemot 52 mazu attēlu neietekmē jūsu sniegumu, cik vien jūs varat iedomāties. 1. pārlūkprogrammas cache attēlus, lai tie nav lejupielādēt katru reizi. 2. tie ir statiski saturu, lai tas neizmanto daudz servera resursus izmanto tikai jūsu joslas platumu.

Mēs esam atvērti idejām. Ja Jums ir ideja, kā atrisināt vienu attēlu jautājumu un joprojām ļauj izvēlēties, kurās valodās forums vēlas atbalstīt mēs apskatīsim šajā tuvāk. Tajā brīdī šāda pieeja izdzimtenis faktisko vBET funkcijas.

yahoooh
15-12-09, 19:51
jā, tas neietekmēs noklikšķiniet uz katrai valodai, ja mums ir nepieciešams cits attēls, lai parādītu ehen no labās uz kreiso lnaguage to liecina karogs
tāpēc mums ir 2 bildes
viens kreisās uz labo un otru pa labi pa kreisi

i meklēs rakstu paskaidrot, kā to izmantot

vBET
15-12-09, 23:37
Ir vairāk jautājumi - daži izkārtojumi nav pietiekami daudz vietas un ir līdz wrap attēlus. Tas nebūs iespējams, ja tikai viens attēls, tiks radīts.

vBET
11-06-10, 01:23
Gatavs. Tiks iekļautas nākamajā presei:) Risinājums:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/feature-requests/508-load-flags-css-sprite.html

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1