СДА

Виев Фулл Версион: Хоће преводи са СМФ језик менаџер и даље могу користити?



Lundgren
19-04-11, 11:17
Нисте сигурни где да порука, али ...

Моје питање је како ће вБЕТ (мој главни интерес овде пуну верзију) руковање ако имам ручно израђен преводе учита у лангауге менаџера СМФ-а?

Ће вБЕТ детектује да постоји превод на језик / фраза менаџер и прескочите слање тај део Гоогле за превођење (тј. само слање поруке за стварне превода), или ће Гоогле превод надјачати доступан превод?

vBET
20-04-11, 20:15
Хи:)

Имамо као интеграција карактеристика захтев СМФ језичког система менаџера. У овом тренутку вБЕТ преводи све. Дакле, ако имате неке фразе преведене на ГУИ неће користити вБЕТ у овом тренутку.

О интеграцији - имамо у планове за:
1. Проверите могућности интеграције са системом фразе и интегришу да ли ће бити у реду (нека питања су већ открили)
2. Подршку у будућности могућност да напиши своје преводе који ће бити сачуване у бази података вБЕТ кеш (али неће бити обрисана као што су Гоогле превод, након 15 дана).

Као што сам написао већ видимо неких проблема са интеграције са системом фразе - Најважније је да се сви фразе буде непрозиран за не преведе блок да би се избегло 2. превод вБЕТ.

Али када смо већ ће подржати могућност да дају свој превод за вБЕТ онда највероватније интеграције неће бити потребно.

Ако имате било каквих питања, молимо Вас будућност само пишу - ми весело ће вам помоћи:)

Lundgren
22-04-11, 22:47
Интегрисање са језиком менаџер ће омогућити да увозе преводе други радили. Као увоз / извоз фајл је КСМЛ фајл, вероватно би било прилично лако направити апликацију која замотајте сваки израз у "вБЕТ_СНТА" ознаку (свака ЦДАТА [текст] део).

Дакле, ако би било могуће везати сваки вБЕТ језик СМФ језик, и да вБЕТ прекидач струје ББ језик за седницу, звучи као да ће дати функционални решење.

Али као што сам нити знају унутрашњу Уоркин од вБЕТ или избор језика унутар вБуллетин, немам појма ако би то било тешко или не. Може врло добро бити да је то ради у тешкоће сте из.

vBET
25-04-11, 20:58
Да изгледа да је прилично лако и сам већ почео ту идеју неколико пута (у нади да ће боље изгледати када се почне поново). Не сад да се сетим свих ствари које сам нашао (треба да буде написан у неком од наших нота), али као да се сећам добро неке од тих:
1. није било добро место да се кука мапа вБЕТ језик СМФ језика
2. Нисам сигуран сада, али СМФ је баца у статички вредност
3. једноставна непрозиран фраза у није превео области не може бити довољан у случају фраза са параметрима - стварно није била тестирана још, али смо већ водили о томе

Ми дефинитивно ће то и учинити експерименте у овој области (највероватније на неке филијале у СВН да би нормално сигурно кода), у овом тренутку мислимо да омогућава да ставите свој превод даје више предности, јер фразе могу се користити само за ГУИ текстове, не за садржај написан од стране корисника. Сопствени превода ће омогућити да преведу све:)

Lundgren
29-04-11, 16:27
Ако ваљање сопствену верзију, уместо укључивања у постојећу верзију, а затим неку врсту увоза система из СМФ језика КСМЛ ће највероватније бити потребно. Постоји много израза у СМФ, и не могу да увозе би га мање корисним.

Али све док постоји било који облик увоза / извоза систем за вБет, онда је само питање како да се касније направити конвертор из КСМЛ-а за СМФ било ком формату вБет жели. То решење било би довољно добар за мене:)

vBET
03-05-11, 21:17
Ако ваљање сопствену верзију, уместо укључивања у постојећу верзију, а затим неку врсту увоза система из СМФ језика КСМЛ ће највероватније бити потребно. Постоји много израза у СМФ, и не могу да увозе би га мање корисним.

Али све док постоји било који облик увоза / извоза систем за вБет, онда је само питање како да се касније направити конвертор из КСМЛ-а за СМФ било ком формату вБет жели. То решење било би довољно добар за мене:)

Молим вас само отворите нову тему у могућности захтева са линком на ово - где постоји могућности да управља захтеве:) И ми вам је потребно су аутор нит у случају будућих питања.

Lundgren
04-05-11, 09:36
Молим вас само отворите нову тему у могућности захтева са линком на ово - где постоји могућности да управља захтеве:) И ми вам је потребно су аутор нит у случају будућих питања.

Имате мало занео док је "размишљање наглас". Нови Тхреад Стартед:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1