СДА

Виев Фулл Версион: Решити Оххх не. ВБ 4.0.5 инсталирате Гоне Бад



El Caballo
21-09-10, 07:54
Здраво, Инсталирао сам вБЕТ и прати упутства као најбоље што сам могао. Неки од њих су тешки за разумевање. Ја уредник фунцтионс_вбсео_цреатеурл.пхп и фунцтионс_вбсео_урл.пхп
Користим вБуллетин и уредник сам хтаццесс фајл. Користећи Ова страница најбоље што сам могао са правцима. А сада мој сајт празну белу страницу. Погледао сам у вашој Питања области за 2 сата вечерас. Мој сајт је у фолдер главном сајту.
пример: маинсите / форум
Тако сам убацује моја Форум УРЛ али мој сајт празну белу страницу. Никакву помоћ цењена. Мој цео сајт не ради ...:(

Хвала
Купио сам пуну верзију

vBET
21-09-10, 12:46
Ако имате празну страницу требало би да проверите да ли имате одговарајућу либриариес инсталиран. Морате да инсталиран цурл и ИЦОНВ.
Погледајте овде за више детаља:
хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет4-троублесхоотинг/413-фак.хтмл # пост1536

Молим вас за маинтиме само скуп вБулледин диссаблед и коментар вБЕТ хтаццесс правила., Тако да овај форум це радити. Такође, молимо Вас да нам пошаљете ваше стварне комплетан садржај хтаццесс фајл -. Ћемо Провери правила. Ипак, највероватније - једноставно немате адекватна либриариес.

Ту је још један посибле разлога - ако је ваша страница се уцитава, и утовар и утовар - онда треба да проверите да ли имате везу са Гоогле-а. Понекад сервери су блокирају одлазне захтеве - имајте на уму да вБЕТ захтева да им се дозволи одлазне захтева Гоогле - Гоогле не даје преводе. Ово можете проверити користећи овај савета: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет4-троублесхоотинг/413-фак-2.хтмл # пост1729

El Caballo
21-09-10, 13:29
Здраво, хвала за савете! :) Ја је Гоогле провере и резултата је>
Полазећи превод теста
Резултат теста: {"респонсеДата": {"транслатедТект": "повитание"}, "респонсеДетаилс": нулл, "респонсеСтатус": 200}
Тест грешка:

Дакле, све је добро тамо. Ја могу да иду администратору цПанел страна:)

Цурл и ИЦОНВ је инсталиран! Ја и даље сам збуњен

El Caballo
21-09-10, 13:32
Нашао сам да сам заменио код у фунцтионс_вбсео_урл.пхп и ја би требало да додате код пре њега. Тако сам фиксни то. Али сајт и даље не ради. То је празно. Шта пример датотека налази у не уплоад-директоријум? Не видим пример хтаццесс фајл..

El Caballo
21-09-10, 17:46
Сада могу да видим свој седимо и да га онемогућио. Знам да не постоји 24 / 7 подршку. Али да ли ови момци само одговорите на сат дневно? За $ 90 додати на, упутства су у реду. Али, тешко тешко тешко разумети: збуњен:

vBET
21-09-10, 22:38
Хи. Видела сам своје претходне поруке и си описао следећим корацима можете фалловед - твој опис ми је рекао да сте још увек у току. Жао ми је - нисам сазнали да сте тражили додатну помоћ.

Пре свега - да ли имате сада онемогућио вБЕТ, прокоментарисао је вБЕТ хтаццесс фајловима и уклања вБЕТ интеграције код са вБуллетин.
Ако јесте, и форум је још увек срушио онда то није вБЕТ грешка. То не може бити вБЕТ грешка ако вБЕТ не ради.
У том случају молимо вас да проверите да ли се ради о оригиналном вБуллетин фајлове поново (тј. копија ове 2 се поново променило од вБуллетин пакет).

Дакле, ово је први корак - да овај форум поново доступна.

Следећи је - да води вБЕТ. Прво - то омогућавају, а за тестове поставите линкове на језик? типа - ово не захтева никакво Хтаццесс промене.. Премештање на следећи корак само када преводе раде.

Нект -. Промена СЕО линкове и уређивање хтаццесс фајл. Пример правила су укључени у вБЕТ пакет, али вас молимо да пажљиво прочитате опис у оквиру карика у вБЕТ опције - морате да промените правила да ли форум користи директоријум у УРЛ. Премештање на следећи корак само када преводе раде.

Интегришу вБЕТ са вБуллетин према интеграцији упутствима датим у РЕАДМЕ.хтмл фајл.

Молимо вас да се корак по корак. Почните са искључивање вБЕТ у потпуности. Реците што вас чини корак проблем и шта је овај проблем у вези.

El Caballo
21-09-10, 23:48
Здраво, ја сам деинсталира целу ствар и извади вБЕТ интеграције код са вБуллетин. Ја ПМ'ед о теби га инсталирате, ја једноставно немам времена да тестирате различите поставке на овој. Само треба рад вБЕТ. Може ли неко да ми пошаљете или ПМ ме шта ми је потребно да вам дати момци тако да можете да инсталирате?

Хвала
Извините због временске разлике.

vBET
22-09-10, 13:41
Већ послати у ПМ. Зато што сте купили инсталације услуге и ми ћемо се побринути око инсталације сам затварање ову тему.

El Caballo
22-09-10, 14:38
Хвала: Д

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations