PDA

View Full Version: Atrisinātas Ohhh nē. VB 4.0.5 instalēt gājusi slikti



El Caballo
21-09-10, 07:54
Sveiki, es uzstādītas vBET un sekoja virzienos kā labākais es varētu. Dažas ir grūti saprast. Es edited functions_vbseo_createurl.php un functions_vbseo_url.php
I use VBSEO un es rediģēt manu. Htaccess failu, izmantojot šo lapu labāko es varētu ar virzienos. Un tagad mana vieta ir tukša, balta lapa. Es paskatījos jūsu FAQ zonā 2 stundas šovakar. Mana vietne ir mapē galveno vietu.
Piemēram: mainsite / forum
Tāpēc es ievietota manu forumu, URL, bet mana vieta ir tukša, balta lapa. Jebkura palīdzība appreciated. Visa mana lapa ir uz leju ...:(

Paldies
Es nopirku pilnu versiju

vBET
21-09-10, 12:46
Ja jums ir tukšu lapu, jums vajadzētu pārbaudīt, vai jums ir nepieciešams libriaries uzstādīta. Jābūt instalētai čokurošanās un ICONV.
Skatīt šeit, lai uzzinātu:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1536

Lūdzu meklējiet maintime vienkārši noteikt vBulledin dissabled un komentēt vBET. Htaccess noteikumiem, lai savu foruma strādās. Tāpat, lūdzu, nosūtiet mums savu faktisko pilnam saturam htaccess failā -. Mēs pārbaudīsim jūsu noteikumiem. Still, visticamāk, - jūs vienkārši nav vajadzīgo libriaries.

Pastāv arī vēl viens posible iemesla dēļ - ja jūsu lapa ir iekraušanas un iekraušanas un iekraušana - tad jums vajadzētu pārbaudīt vai jums ir savienojums ar Google. Dažreiz serveri bloķē izejošos pieprasījumus - lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET prasa jāļauj izejošos pieprasījumus Google - Google neuzņemas tulkojumus. Jūs varat pārbaudīt to, izmantojot šo padomi: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729

El Caballo
21-09-10, 13:29
Hi, paldies par padomiem! :) I did google pārbaudes un to rezultāti bija>
Sākot tulkošanas testā,
Testa rezultāts: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"} ", responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test kļūda:

Tātad viss ir labi tur. Es varu iet uz admin cpanel lapu:)

Čokurošanās un ICONV ir uzstādīts! Es esmu vēl sajaukt

El Caballo
21-09-10, 13:32
Es atklāju, ka es aizstāj kodu functions_vbseo_url.php un es pievienotās kodu pirms tā. Tāpēc es noteikti, ka. Bet vietā vēl joprojām nedarbojas. Tā ir tukša. Kāds piemērs fails ir nav augšupielādēt mapē? Es neredzu piemēru. Htaccess failu.

El Caballo
21-09-10, 17:46
Tagad es varu redzēt savu sēdēt un ir to invalīdiem. Es zinu, nav 24 / 7 support. Bet vai šie puiši vienkārši atbildiet uz stundu dienā? Par 90 $ pievienojumprogrammu, instrukcijas ok. Bet grūti grūti grūti saprast: sajaukt:

vBET
21-09-10, 22:38
Hi. Es redzēju savu iepriekšējos ziņojumus, un jūs aprakstīti nākamie soļi jums atstāti atmatā - jūsu aprakstu man teica, ka jūs joprojām turpinās. Sorry - es neatradu, ka jūs lūdz vairāk palīdzēt.

Pirmkārt - Vai jums ir tagad invalīdiem vBET komentēja vBET htaccess failus un noņemt vBET integrācijas kodu no vBSEO?.
Ja jā, un jūsu forums joprojām avarēja, tad tas nav vBET vaina. To nevar vBET vaina, ja vBET nedarbojas.
Šādā gadījumā, lūdzu, pārliecinieties, ka Jūs strādājat uz sākotnējo vBSEO failus no jauna (ti, kopēt tos 2 atkal mainījās no vBSEO pakete).

Tātad šis ir pirmais solis - lai jūsu forumā atkal pieejama.

Nākamais viens - padarīt vBET palaist. Pirmkārt - lai tā, un testiem, kas saites uz valodu? veids - tas neprasa htaccess izmaiņas.. Pārvietoties uz nākamo soli tikai tad, kad tulkojumi strādā.

Next -. Izmaiņas SEO saites un rediģēt htaccess failu. Piemērs noteikumi ir iekļauti vBET paketi, bet, lūdzu, rūpīgi izlasiet aprakstu saskaņā saiti vBET iespējas - ir jāmodificē noteikumus, ja jūsu forums izmanto direktorijā URL. Pārvietoties uz nākamo soli tikai tad, kad tulkojumi strādā.

Integrēt vBET ar vBSEO atbilstoši integrācijas instrukcijām, kas dotas readme.html failā.

Lūdzu darīt soli pa solim. Sākt ar invaliditāti vBET pilnībā. Pateikt, kura solis liek jums problēmu un to, kas šo problēmu ir runa.

El Caballo
21-09-10, 23:48
Sveiki, es atinstalēta viss, un noņemt vBET integrācijas kodu no vBSEO. Es PM'ed par jums instalējot, man vienkārši nav laika, lai pārbaudītu dažādus iestatījumus uz šo. Tikai vajag darba vBET. Var kāds sūtīt man vai PM man, kas man ir nepieciešams, lai dotu jums guys, lai jūs varētu instalēt?

Paldies
Atvainojiet par laika starpību.

vBET
22-09-10, 13:41
Jau nosūtīt PM. Tā kā esat iegādājies uzstādīšana pakalpojumu, un mēs parūpēsimies par Jūsu instalācijas es esmu slēgšanu šo pavedienu.

El Caballo
22-09-10, 14:38
Paldies: D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1