I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 4 e 4

Thread: Punimet DBSEO

  1. #1
    Junior Member
    Antarësuar
    Shkurt 2012
    Postime
    12

    Default Punimet DBSEO

    vetëm në rast se dikush është i interesuar.

    Get dbseo setup dhe duke punuar së pari

    pastaj instaluar vBET dhe të përdorni parametrat normale url nuk zgjedhin asgjë të bëjë me të drejtat e rezervuara

    Çështjet e mi ku i merrni rezultate bosh dhe wierdness të ndryshme të tjera ishte për shkak të një të instaluar më të vjetër në mënyrë të sigurt që ju keni hequr atë plotësisht

    atëherë sigurohuni që ju keni një përkthyes pune kjo ishte çështja ime e ardhshme. gjatë testimit i kishte përdorur kuotën e plotë nga Yandex në një ditë ro soemthing kështu që unë isha duke parë çështjet e çuditshme, pasi që

    Ekipi vBET ju lutem mund të ketë një lloj të një faqe raportimit / informative ku ai thotë se ajo që është e përkthyer dhe whats do të jetë ytranslated (dmth. është në radhë, etj), si i kishte një kohë të vështirë duke parafytyruar se pse i vetëm duket të ketë EN dhe sende të FR cache vetëm (edhe pse french nuk punojnë)

    basiclaly në qoftë se ju merrni një çështje të kthehemi në zeroja dhe të fillojnë përsëri

    Shto vBET fundit dhe dont mess me ndonjë gjë pas.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
    Antarësuar
    Tetor 2009
    Postime
    3,037

    Default

    Ju lutem vini re se vBET lejon për konfigurimin e cila gjuhë duhet të kopje e ruajtur. Nëse ju vetëm cache dhe EN FR, atëherë ndoshta ju keni fikur cache për gjuhë të tjera. Gjithashtu ju mund të shkoni dorë për faqe përkthyer në gjuhë të tjera dhe në qoftë se ajo është e përkthyer (ju mund të jetë edhe jashtë kuotave në ofruesin e përkthimit), atëherë kontrolloni e bëri atë të shkojnë në cache. Gjithashtu në rast të cache mysafir ju duhet të vënë të drejtat e duhura për Direktorinë (detaje në përshkrimin mysafir cache).

  3. #3
    Junior Member
    Antarësuar
    Nëntor 2014
    Postime
    4

    Default

    Hey djema Unë postuar një fije të tjera për këtë. Unë nuk jam duke parë thread tim kështu që unë jam i pyesin nëse ky është një produkt i vdekur?

  4. #4
    Banned
    Antarësuar
    Gusht 2012
    Postime
    481

    Default

    Postimi juaj ka të zhduket në moderim. Ajo ka qenë e miratuar dhe e shfaq ate. vBET punon dhe zhvillon.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •